Dwie 20-letni zawodniczki klubu UKS Loczki Wyszków oraz ich koleżanka mocno związana z drużyną zginęły w tragicznym wypadku w Nowej Wsi (województwo mazowieckie).

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Nowa Wieś na trasie z Porządzia do Białegobłota.

Samochód prowadzony przez jedną z zawodniczek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Przyczyny wypadku na razie nie są znane.

W wypadku zginęły kapitan drużyny Karolina Pokraśniewicz, bramkarka Klaudia Gołębiewska oraz przyjaciółka drużyny Julia Wołyniec.

- Na razie nie są znane dokładne okoliczności tej tragedii. Wstępnie ustalono, że 20-latka siedząca za kierownicą toyoty na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze gdzie uderzyła w drzewo - poinformowała policja z Wyszkowa.

- W samochodzie oprócz kierującej były jeszcze dwie pasażerki Niestety, wszystkie kobiety zginęły. Miały zaledwie po 20 lat.

Klub UKS Loczki Wyszków jest pogrążony w żałobie.

Wczoraj, w tragicznym wypadku samochodowym zginęły trzy młode dziewczyny, związane z naszym klubem "od zawsze". ...

Opublikowany przez UKS LOCZKI WYSZKÓW Wtorek, 16 października 2018

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.