W spotkaniu 3. kolejki Fortuny 1.LIGA Termalika Nieciecza podejmowała na własnym obiekcie  ŁKS Łódź, ŁKS prowadził w tym spotkaniu niemal do samego końca lecz Termalika zdołała zremisować rzutem na tasmę. 

W spotkaniu 3. kolejki Fortuny 1.LIGA Bruk - Bet Termalica Nieciecza podejmowała na własnym obiekcie ŁKS Łódź, ŁKS prowadził w tym spotkaniu niemal do samego końca lecz Termalika zdołała zremisować rzutem na tasmę.

W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się umiescić piłki w siatce mimo iż piłkarze Termaliki mieli swoje okazje do zdobycia bramki natomiast między słupkami ŁKSu znakomicie spisywał się Michał Kołba, i do przerwy wynik na tablicy swietlnej w Niecieczy wskazywał na bezbramkowy remis.

W 56. minucie spotkania piłkę w pole karne dosrodkował Wojciech Łuczak, do piłki w polu karnym dopadł Jan Sobociński, który wpakował piłkę do siatki.

W 77. minucie na bramkę uderzał Roman Gergiel jednakże znów w bramce Łodzian kapitalnie spisał się Michał Kołba.

W piątej minucie doliczonego czasu gry Michał Kołba musiał jednak skapitulować, bramkę na wagę puntku dla Niecieczan zdobył Vladislavs Gutkovskis, który strzałem z woleja wpakował piłkę do siatki.


TERMALICA NIECIECZA - ŁKS ŁÓDŹ 1-1 (0-0)

0-1 Sobociński (56.)

1-1 Gutkovskis (90+5.)

Termalika : Trela - Szeliga, Kupczak, Szymonowicz ( 60. Spiączka), Grzelak - Skóras, Jovanović, Martin Miković ( 84. Kiełb ), Purece (46. Stefanik ), Gergel, Gutkovskis.

ŁKS : Kołba - Grzesik, Rozwadanowicz, Sobociński, Bogusz - Bryła ( 70. Pyrdoł ), Kalinkowski, Gamrot, Łuczak, Ramirez ( 79. Wojowski) - Radionow ( 83. Kujawa )


źródło : Twitter Termalica Bruk Bet Nieciecza

kurson

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.