Podziałem punktów zakończyło się spotkanie rozgrywane w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie miejscowy Świt podejmował Legionovię Legionowo. Gospodarze wyprowadzili dwa szybkie ciosy na początku spotkania, ale goście zdołali doprowadzić do wyrównania.

Spotkanie rozgrywane w Nowym Dworze Mazowieckim, było prawdopodobnie najciekawszym spotkaniem tej kolejki. Świt to drugi zespół poprzedniego sezonu, natomiast Legionovia uplasowała się o jedną lokatę niżej na zakończenie ubiegłorocznych rozgrywek. Starcie to  gwarantowało to sporo emocji.

Na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać, wynik spotkania już w 3. minucie otworzył Arkadiusz Gajewski. Drugi cios dla gości z Legionowa przyszedł równie szybko jak i pierwszy, bo przed upływem 9. minuty na tablicy wyników było już 2:0 a wszystko za sprawą trafienia Marcela Bykowskiego.

Dwie szybko stracone bramki podłamały by nie jeden zespół, ale nie Legionovie. Podopieczni Michała Pirosa zdołali odpowiedzieć już w 20. minucie a na listę strzelców wpisał się Michał Bajdur

Dalsza część spotkania nie obfitowała w taki festiwal strzelecki jak na samym początku spotkania. Świt starał się bronić korzystnego wyniku, natomiast Legionovia ciągle napierała. jej upór się opłacił, w 79. minucie bramkę wyrównującą dla gości dał Patryk Koziara

3' 1:0 Gajewski
9' 2:0 Bykowski
20' 2:1 Bajdur
79' 2:2 Koziara

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Lemanowicz - Cieślak, Kamiński, Cuch, Długołęcki, Kowalczyk, Sosnowski, Tkaczyk, Bykowski, Gajewski, Wiśniewski
Legionovia: Krzywański - Waszkiewicz, Budek, Wojdyga, Kaczorowski, Zaklika, Koziara, Bajdur, Mroczek, Papazjan, Zjawiński