IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 10 30 10 0 0 40 8 32
2 Bałtyk Koszalin 10 22 7 1 2 30 8 22
3 Kluczevia Stargard 10 22 7 1 2 22 9 13
4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 10 22 7 1 2 17 12 5
5 Gwardia Koszalin 10 20 6 2 2 21 14 7
6 Rasel Dygowo 10 19 5 4 1 22 17 5
7 Błękitni II Stargard 10 15 5 0 5 22 15 7
8 Wieża Postomino 10 14 4 2 4 20 17 3
9 Hutnik Szczecin 10 14 4 2 4 20 19 1
10 MKP Szczecinek 10 14 4 2 4 22 26 -4
11 Wybrzeże Rewalskie Rewal 10 10 3 1 6 13 17 -4
12 Chemik Police 10 10 3 1 6 11 29 -18
13 Mechanik Bobolice 10 9 2 3 5 17 25 -8
14 Biali Sądów 10 9 2 3 5 14 22 -8
15 Orzeł Wałcz 10 8 2 2 6 18 28 -10
16 Gavia Choszczno 10 8 2 2 6 11 26 -15
17 Dąb Dębno 10 5 1 2 7 15 26 -11
18 Olimp Gościno 10 4 1 1 8 11 28 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 5 15 5 0 0 23 5 18
2 Bałtyk Koszalin 6 15 5 0 1 23 3 20
3 Kluczevia Stargard 5 15 5 0 0 16 1 15
4 Hutnik Szczecin 6 11 3 2 1 15 6 9
5 Gwardia Koszalin 4 10 3 1 0 11 3 8
6 MKP Szczecinek 5 10 3 1 1 16 12 4
7 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 9 3 0 2 7 9 -2
8 Błękitni II Stargard 4 9 3 0 1 10 4 6
9 Rasel Dygowo 5 8 2 2 1 8 10 -2
10 Mechanik Bobolice 6 8 2 2 2 13 13 0
11 Wieża Postomino 4 7 2 1 1 10 6 4
12 Chemik Police 5 7 2 1 2 6 11 -5
13 Gavia Choszczno 6 7 2 1 3 9 11 -2
14 Orzeł Wałcz 5 5 1 2 2 10 11 -1
15 Dąb Dębno 5 4 1 1 3 9 13 -4
16 Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 3 1 0 5 5 11 -6
17 Biali Sądów 4 1 0 1 3 5 10 -5
18 Olimp Gościno 4 0 0 0 4 1 10 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 5 15 5 0 0 17 3 14
2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 13 4 1 0 10 3 7
3 Rasel Dygowo 5 11 3 2 0 14 7 7
4 Gwardia Koszalin 6 10 3 1 2 10 11 -1
5 Biali Sądów 6 8 2 2 2 9 12 -3
6 Bałtyk Koszalin 4 7 2 1 1 7 5 2
7 Kluczevia Stargard 5 7 2 1 2 6 8 -2
8 Wieża Postomino 6 7 2 1 3 10 11 -1
9 Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 7 2 1 1 8 6 2
10 Błękitni II Stargard 6 6 2 0 4 12 11 1
11 MKP Szczecinek 5 4 1 1 3 6 14 -8
12 Olimp Gościno 6 4 1 1 4 10 18 -8
13 Hutnik Szczecin 4 3 1 0 3 5 13 -8
14 Chemik Police 5 3 1 0 4 5 18 -13
15 Orzeł Wałcz 5 3 1 0 4 8 17 -9
16 Mechanik Bobolice 4 1 0 1 3 4 12 -8
17 Gavia Choszczno 4 1 0 1 3 2 15 -13
18 Dąb Dębno 5 1 0 1 4 6 13 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wieża Postomino

Gospodarze Wynik Goście Data
Wieża Postomino 0 - 0 Hutnik Szczecin 19 listopada 2022
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 0 Wieża Postomino 11 listopada 2022
Wieża Postomino 0 - 0 Gavia Choszczno 5 listopada 2022
Bałtyk Koszalin 0 - 0 Wieża Postomino 29 października 2022
Wieża Postomino 0 - 0 Orzeł Wałcz 22 października 2022
Flota Świnoujście 0 - 0 Wieża Postomino 15 października 2022
Wieża Postomino 0 - 0 Dąb Dębno 8 października 2022
Chemik Police 1 - 1 Wieża Postomino 1 października 2022
Olimp Gościno 0 - 1 Wieża Postomino 24 września 2022
Wieża Postomino 3 - 1 Błękitni II Stargard 17 września 2022
Biali Sądów 1 - 2 Wieża Postomino 10 września 2022
Wieża Postomino 1 - 2 Gwardia Koszalin 3 września 2022
Rasel Dygowo 3 - 2 Wieża Postomino 31 sierpnia 2022
Wieża Postomino 2 - 2 Kluczevia Stargard 27 sierpnia 2022
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2 - 1 Wieża Postomino 20 sierpnia 2022
Wieża Postomino 4 - 1 MKP Szczecinek 13 sierpnia 2022
Mechanik Bobolice 4 - 3 Wieża Postomino 6 sierpnia 2022

IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Pożyczka Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9
2 Jakub Kuzio MKP Szczecinek 8
3 Oliwier Kliś Błękitni II Stargard 7
4 Daniel Kowalczyk Hutnik Szczecin 7
5 Łukasz Włodarczyk Rasel Dygowo 7
6 Adrian Cybula Bałtyk Koszalin 7
7 Fabian Słowiński Wieża Postomino 7
8 Kamil Poźniak Flota Świnoujście 7
9 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 6
10 Kacper Dudek Kluczevia Stargard 6
11 Michał Stasiak Flota Świnoujście 5
12 Mateusz Frankowski Błękitni II Stargard 5
13 Krystian Peda Flota Świnoujście 5
14 Wojciech Wójcik Wieża Postomino 5
15 Karol Jabłoński Mechanik Bobolice 5
16 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 4
17 Paweł Kulesa Gavia Choszczno 4
18 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 4
19 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 4
20 Daniel Augusto Hutnik Szczecin 4
21 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 4
22 Adrian Krzywicki Hutnik Szczecin 4
23 Karol Ława Wybrzeże Rewalskie Rewal 4
24 Patryk Steciak Orzeł Wałcz 4
25 Wiktor Sawicki Gwardia Koszalin 4
26 Radosław Mikołajczak Bałtyk Koszalin 4
27 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 4
28 Adrian Rutkowski Olimp Gościno 3
29 Krzysztof Jabłoński Mechanik Bobolice 3
30 Marcin Gawron Gwardia Koszalin 3
31 Dominik Dąbrowski Chemik Police 3
32 Tomasz Antczak Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3
33 Dmytro Szewczuk Flota Świnoujście 3
34 Andrzej Łyszyk Wieża Postomino 3
35 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 3
36 Kostiantyn Karaman Flota Świnoujście 3
37 Marcin Ćwiek Gavia Choszczno 3
38 Cezary Zalewski Gwardia Koszalin 3
39 Maciej Góra MKP Szczecinek 3
40 Tomasz Tomczak Orzeł Wałcz 3
41 Mateusz Bień Rasel Dygowo 3
42 Filip Głasek Bałtyk Koszalin 3
43 Michał Świercz Biali Sądów 3
44 Krzysztof Filipowicz Dąb Dębno 3
45 Alan Błajewski Dąb Dębno 2
46 Oskar Ryk Błękitni II Stargard 2
47 Daniel Chyła Gwardia Koszalin 2
48 Michał Janicki Chemik Police 2
49 Wojciech Gersztyn Mechanik Bobolice 2
50 Karol Saganowski Mechanik Bobolice 2
51 Jakub Karpiński Gwardia Koszalin 2
52 Patryk Smykowski Gwardia Koszalin 2
53 Maksymilian Boczek Gwardia Koszalin 2
54 Krzysztof Lisiak Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
55 Adam Wiejkuć Flota Świnoujście 2
56 Sebastian Inczewski Biali Sądów 2
57 Maciej Sobczyk MKP Szczecinek 2
58 Jakub Poznański Rasel Dygowo 2
59 Mikołaj Duwe Rasel Dygowo 2
60 Daniel Popiołek Orzeł Wałcz 2
61 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
62 Kazimierz Misztal Mechanik Bobolice 2
63 Piotr Surma Kluczevia Stargard 2
64 Błażej Jezierski Flota Świnoujście 2
65 Patryk Bil Kluczevia Stargard 2
66 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 2
67 Kornel Seniuk Błękitni II Stargard 2
68 Szymon Januszke Gavia Choszczno 2
69 Hubert Górka Bałtyk Koszalin 2
70 Konrad Mularczyk Orzeł Wałcz 2
71 Grzegorz Gicewicz Biali Sądów 2
72 Dawid Drumlak Flota Świnoujście 2
73 Jakub Graf Flota Świnoujście 2
74 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 2
75 Marcin Słoboda Olimp Gościno 1
76 Filip Adamski Flota Świnoujście 1
77 Dawid Iwanicki Dąb Dębno 1
78 Patryk Kozioł Mechanik Bobolice 1
79 Shunta Hikosaka Chemik Police 1
80 Jakub Szynkielewski Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
81 Kamil Kocieniewski Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
82 Maksymilian Turajski Flota Świnoujście 1
83 Mateusz Błaszczyk Hutnik Szczecin 1
84 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 1
85 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
86 Bartosz Bielak Dąb Dębno 1
87 Karol Ogórek Biali Sądów 1
88 Mikołaj Gorajski Mechanik Bobolice 1
89 Michał Szubert Rasel Dygowo 1
90 Patryk Kowalczuk Orzeł Wałcz 1
91 Terumas Honda Chemik Police 1
92 Tomasz Pustelnik Błękitni II Stargard 1
93 Marcin Krysztoforski Mechanik Bobolice 1
94 Paweł Bugaj MKP Szczecinek 1
95 Savastsynau Yauheni Kluczevia Stargard 1
96 Jakub Cerazy Orzeł Wałcz 1
97 Mikita Kozytski Biali Sądów 1
98 Paweł Marczuk Hutnik Szczecin 1
99 Rafał Załoga Rasel Dygowo 1
100 Gracjan Zwoliński Gavia Choszczno 1
101 Krystian Wójcik Biali Sądów 1
102 Aron Michalak Biali Sądów 1
103 Kamil Pieszko Biali Sądów 1
104 Łukasz Szymański Gwardia Koszalin 1
105 Dominik Grochowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
106 Krzysztof Bątkowski Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
107 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
108 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
109 Bartłomiej Białek Chemik Police 1
110 Kacper Twardowski Gavia Choszczno 1
111 Ricat Karaev MKP Szczecinek 1
112 Patryk Harkot Flota Świnoujście 1
113 Jakub Jermołowicz Rasel Dygowo 1
114 Marcin Gozdal Olimp Gościno 1
115 Fabian Walaszczyk Gwardia Koszalin 1
116 Radosław Marcyniuk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
117 Bartosz Sobinek Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
118 Konrad Żulpo Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
119 Dawid Dziewiński Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
120 Michał Protasiewicz Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
121 Maciej Rodzoch Błękitni II Stargard 1
122 Kacper Jendruch Wieża Postomino 1
123 Dawid Szala Chemik Police 1
124 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 1
125 Piotr Czapka Rasel Dygowo 1
126 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 1
127 Wiktor Kurzawa Chemik Police 1
128 Roman Dziuba Flota Świnoujście 1
129 Damian Mrówczyński MKP Szczecinek 1
130 Kacper Kalinowski Dąb Dębno 1
131 Jakub Berliński Dąb Dębno 1
132 Jakub Koczorowski Błękitni II Stargard 1
133 Grzegorz Szczepanik Dąb Dębno 1
134 Kacper Chawawko Dąb Dębno 1
135 Mateusz Niedźwiedzki Dąb Dębno 1
136 Aleksander Szulc Rasel Dygowo 1
137 Karol Kowalik Orzeł Wałcz 1
138 Kamil Bieniek Chemik Police 1
139 Damian Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
140 Alan Krauze Bałtyk Koszalin 1
141 Paweł Szmytkiewicz Wieża Postomino 1
142 Seweryn Fijołek Bałtyk Koszalin 1
143 Dawid Pasowicz Olimp Gościno 1
144 Daniel Szymański MKP Szczecinek 1
145 Zbigniew Węglowski MKP Szczecinek 1
146 Miłosz Kraśniewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
147 Kacper Tokarewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
148 Mateusz Kwiatkowski Dąb Dębno 1