III liga, gr. II sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 2 6 2 0 0 6 0 6
2 Cartusia Kartuzy 2 6 2 0 0 5 0 5
3 Pogoń II Szczecin 2 6 2 0 0 4 1 3
4 Błękitni Stargard 2 4 1 1 0 6 3 3
5 Unia Swarzędz 2 4 1 1 0 4 2 2
6 Świt Skolwin (Szczecin) 2 3 1 0 1 6 2 4
7 Zawisza Bydgoszcz 2 3 1 0 1 4 3 1
8 Gedania Gdańsk 2 3 1 0 1 5 5 0
9 Sokół Kleczew 2 3 1 0 1 4 5 -1
10 Unia Janikowo 2 3 1 0 1 4 5 -1
11 Jarota Jarocin 2 3 1 0 1 2 3 -1
12 Polonia Środa Wielkopolska 2 3 1 0 1 2 6 -4
13 KP Starogard Gdański 2 2 0 2 0 2 2 0
14 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 1 0 1 1 2 3 -1
15 Bałtyk Gdynia 2 1 0 1 1 2 4 -2
16 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Unia Solec Kujawski 2 0 0 0 2 0 3 -3
18 Vineta Wolin 2 0 0 0 2 2 6 -4
19 Stolem Gniewino 2 0 0 0 2 0 7 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 1 3 1 0 0 2 0 2
2 Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 4 0 4
3 Pogoń II Szczecin 1 3 1 0 0 2 1 1
4 Unia Swarzędz 1 3 1 0 0 3 1 2
5 Świt Skolwin (Szczecin) 1 3 1 0 0 6 0 6
6 Gedania Gdańsk 2 3 1 0 1 5 5 0
7 Sokół Kleczew 1 3 1 0 0 4 1 3
8 Unia Janikowo 1 3 1 0 0 3 1 2
9 Polonia Środa Wielkopolska 1 3 1 0 0 2 0 2
10 Błękitni Stargard 1 1 0 1 0 1 1 0
11 KP Starogard Gdański 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 1 0 1 0 1 1 0
13 Zawisza Bydgoszcz 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Jarota Jarocin 1 0 0 0 1 0 2 -2
15 Bałtyk Gdynia 0 0 0 0 0 0 0 0
16 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Unia Solec Kujawski 1 0 0 0 1 0 1 -1
18 Vineta Wolin 1 0 0 0 1 1 3 -2
19 Stolem Gniewino 1 0 0 0 1 0 4 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 1 3 1 0 0 4 0 4
2 Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 1 0 1
3 Pogoń II Szczecin 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Błękitni Stargard 1 3 1 0 0 5 2 3
5 Zawisza Bydgoszcz 1 3 1 0 0 3 1 2
6 Jarota Jarocin 1 3 1 0 0 2 1 1
7 Unia Swarzędz 1 1 0 1 0 1 1 0
8 KP Starogard Gdański 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Bałtyk Gdynia 2 1 0 1 1 2 4 -2
10 Świt Skolwin (Szczecin) 1 0 0 0 1 0 2 -2
11 Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sokół Kleczew 1 0 0 0 1 0 4 -4
13 Unia Janikowo 1 0 0 0 1 1 4 -3
14 Polonia Środa Wielkopolska 1 0 0 0 1 0 6 -6
15 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Unia Solec Kujawski 1 0 0 0 1 0 2 -2
18 Vineta Wolin 1 0 0 0 1 1 3 -2
19 Stolem Gniewino 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Vineta Wolin

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Vineta Wolin 19 listopada 2022
Vineta Wolin 0 - 0 KP Starogard Gdański 12 listopada 2022
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Vineta Wolin 5 listopada 2022
Vineta Wolin 0 - 0 Unia Swarzędz 29 października 2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Vineta Wolin 22 października 2022
Vineta Wolin 0 - 0 Jarota Jarocin 15 października 2022
Vineta Wolin 0 - 0 Błękitni Stargard 8 października 2022
Sokół Kleczew 0 - 0 Vineta Wolin 1 października 2022
Vineta Wolin 0 - 0 Unia Solec Kujawski 24 września 2022
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Vineta Wolin 17 września 2022
Vineta Wolin 0 - 0 Stolem Gniewino 10 września 2022
Gedania Gdańsk 0 - 0 Vineta Wolin 3 września 2022
Vineta Wolin 0 - 0 Olimpia Grudziądz 27 sierpnia 2022
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Vineta Wolin 20 sierpnia 2022
Vineta Wolin 0 - 0 Cartusia Kartuzy 17 sierpnia 2022
Unia Janikowo 3 - 1 Vineta Wolin 13 sierpnia 2022
Vineta Wolin 1 - 3 Zawisza Bydgoszcz 6 sierpnia 2022

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Drygas Pogoń II Szczecin 2
2 Miłosz Matuszewski Unia Janikowo 2
3 Adam Duda Gedania Gdańsk 2
4 Patryk Winsztal Olimpia Grudziądz 2
5 Jan Andrzejewski Sokół Kleczew 2
6 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 2
7 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 2
8 Krzysztof Dymarski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
9 João Criciúma KP Starogard Gdański 1
10 Filip Soboń Unia Swarzędz 1
11 Sebastian Kamiński Jarota Jarocin 1
12 Kacper Szaflarski Jarota Jarocin 1
13 Wojciech Mielcarek Zawisza Bydgoszcz 1
14 Kamil Wiśniewski Vineta Wolin 1
15 Mariusz Kryszak Unia Janikowo 1
16 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 1
17 Damian Niedojad Błękitni Stargard 1
18 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 1
19 Michał Marczak Cartusia Kartuzy 1
20 Krzysztof Iwanowski Cartusia Kartuzy 1
21 Damian Garbacik Cartusia Kartuzy 1
22 Borys Sobstyl-Jałoszyński Cartusia Kartuzy 1
23 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 1
24 Bartosz Bartkowiak Polonia Środa Wielkopolska 1
25 Amarildo Leirosa junior Olimpia Grudziądz 1
26 Eryk Misztal Unia Janikowo 1
27 Przemysław Jurków Sokół Kleczew 1
28 Emanuel Mikołajczyk Sokół Kleczew 1
29 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 1
30 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 1
31 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
32 Przemysław Brzeziański KP Starogard Gdański 1
33 Jakub Poręba Cartusia Kartuzy 1
34 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 1
35 Kacper Litwin Vineta Wolin 1
36 Jan Paczyński Unia Swarzędz 1
37 Ernest Korek Unia Swarzędz 1
38 Mateusz Długołęcki Bałtyk Gdynia 1
39 Damian Pawlak Unia Swarzędz 1
40 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 1
41 Jakub Sawczak Błękitni Stargard 1
42 Oskar Ryk Błękitni Stargard 1
43 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 1
44 Jakub Stawski Błękitni Stargard 1
45 Sebastian Ginter Błękitni Stargard 1
46 Bartosz Apostołowicz Gedania Gdańsk 1
47 Hubert Mich Olimpia Grudziądz 1
48 Marcin Warcholak Olimpia Grudziądz 1
49 Szymon Stanisławski Olimpia Grudziądz 1
50 Oleh Synytsia Świt Skolwin (Szczecin) 1
51 Przemysław Kędziora Świt Skolwin (Szczecin) 1
52 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
53 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 1