IV liga lubelska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Janowianka Janów Lubelski 22 52 16 4 2 57 17 40
2 Lewart Lubartów 22 51 16 3 3 45 15 30
3 Start Krasnystaw 22 48 15 3 4 41 24 17
4 Stal Kraśnik 22 47 15 2 5 56 24 32
5 KS Drzewce 22 45 13 6 3 49 27 22
6 Łada 1945 Biłgoraj 22 41 13 2 7 39 28 11
7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 32 9 5 7 36 24 12
8 Opolanin Opole Lubelskie 21 30 9 3 9 49 44 5
9 Kryształ Werbkowice 22 29 8 5 9 35 43 -8
10 Górnik II Łęczna 22 27 7 6 9 34 35 -1
11 Gryf Gmina Zamość 22 26 7 5 10 29 30 -1
12 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 23 7 2 12 29 36 -7
13 Motor II Lublin 22 23 6 5 11 29 45 -16
14 Lublinianka Lublin 22 21 6 3 13 20 33 -13
15 Stal Poniatowa 21 19 5 4 12 24 40 -16
16 Granit Bychawa 21 16 5 1 15 19 49 -30
17 Ogniwo Wierzbica 22 14 4 2 16 21 54 -33
18 Grom Kąkolewnica 21 9 2 3 16 15 59 -44
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lewart Lubartów 12 29 9 2 1 22 8 14
2 Stal Kraśnik 11 28 9 1 1 29 11 18
3 Janowianka Janów Lubelski 11 27 8 3 0 32 10 22
4 KS Drzewce 11 25 7 4 0 22 12 10
5 Start Krasnystaw 10 22 7 1 2 20 9 11
6 Łada 1945 Biłgoraj 11 22 7 1 3 17 12 5
7 Opolanin Opole Lubelskie 11 22 7 1 3 33 20 13
8 Górnik II Łęczna 11 19 6 1 4 23 19 4
9 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 17 5 2 4 17 14 3
10 Kryształ Werbkowice 11 17 5 2 4 20 23 -3
11 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 16 5 1 5 20 16 4
12 Gryf Gmina Zamość 10 13 3 4 3 13 11 2
13 Granit Bychawa 11 13 4 1 6 14 25 -11
14 Lublinianka Lublin 11 12 4 0 7 10 15 -5
15 Stal Poniatowa 11 11 3 2 6 13 21 -8
16 Ogniwo Wierzbica 12 8 2 2 8 11 26 -15
17 Motor II Lublin 10 5 1 2 7 10 18 -8
18 Grom Kąkolewnica 9 2 0 2 7 5 26 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Start Krasnystaw 12 26 8 2 2 21 15 6
2 Janowianka Janów Lubelski 11 25 8 1 2 25 7 18
3 Lewart Lubartów 10 22 7 1 2 23 7 16
4 KS Drzewce 11 20 6 2 3 27 15 12
5 Stal Kraśnik 11 19 6 1 4 27 13 14
6 Łada 1945 Biłgoraj 11 19 6 1 4 22 16 6
7 Motor II Lublin 12 18 5 3 4 19 27 -8
8 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 15 4 3 3 19 10 9
9 Gryf Gmina Zamość 12 13 4 1 7 16 19 -3
10 Kryształ Werbkowice 11 12 3 3 5 15 20 -5
11 Lublinianka Lublin 11 9 2 3 6 10 18 -8
12 Opolanin Opole Lubelskie 10 8 2 2 6 16 24 -8
13 Górnik II Łęczna 11 8 1 5 5 11 16 -5
14 Stal Poniatowa 10 8 2 2 6 11 19 -8
15 Huragan Międzyrzec Podlaski 10 7 2 1 7 9 20 -11
16 Grom Kąkolewnica 12 7 2 1 9 10 33 -23
17 Ogniwo Wierzbica 10 6 2 0 8 10 28 -18
18 Granit Bychawa 10 3 1 0 9 5 24 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Poniatowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Start Krasnystaw 0 - 0 Stal Poniatowa 15 czerwca 2024
Lublinianka Lublin 0 - 0 Stal Poniatowa 8 czerwca 2024
Stal Poniatowa 0 - 0 Janowianka Janów Lubelski 5 czerwca 2024
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 0 Stal Poniatowa 1 czerwca 2024
Stal Poniatowa 0 - 0 Grom Kąkolewnica 25 maja 2024
Granit Bychawa 0 - 0 Stal Poniatowa 18 maja 2024
Stal Poniatowa 0 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 11 maja 2024
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 - 0 Stal Poniatowa 4 maja 2024
Stal Poniatowa 0 - 0 Gryf Gmina Zamość 1 maja 2024
Motor II Lublin 0 - 0 Stal Poniatowa 27 kwietnia 2024
Stal Poniatowa 0 - 0 Lewart Lubartów 21 kwietnia 2024
Stal Kraśnik 0 - 0 Stal Poniatowa 17 kwietnia 2024
Stal Poniatowa 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 kwietnia 2024
Ogniwo Wierzbica 0 - 2 Stal Poniatowa 6 kwietnia 2024
Stal Poniatowa 1 - 4 KS Drzewce 30 marca 2024
Kryształ Werbkowice 4 - 2 Stal Poniatowa 23 marca 2024
Górnik II Łęczna 2 - 0 Stal Poniatowa 16 marca 2024
Stal Poniatowa 1 - 1 Start Krasnystaw 25 listopada 2023
Start Krasnystaw 0 - 0 Stal Poniatowa 18 listopada 2023
Stal Poniatowa 0 - 0 Lublinianka Lublin 11 listopada 2023
Janowianka Janów Lubelski 2 - 0 Stal Poniatowa 5 listopada 2023
Stal Poniatowa 1 - 3 Łada 1945 Biłgoraj 29 października 2023
Grom Kąkolewnica 1 - 1 Stal Poniatowa 22 października 2023
Stal Poniatowa 1 - 0 Granit Bychawa 15 października 2023
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 1 Stal Poniatowa 8 października 2023
Stal Poniatowa 6 - 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 października 2023
Gryf Gmina Zamość 0 - 3 Stal Poniatowa 23 września 2023
Stal Poniatowa 0 - 3 Motor II Lublin 17 września 2023
Lewart Lubartów 2 - 2 Stal Poniatowa 10 września 2023
Stal Poniatowa 1 - 3 Stal Kraśnik 3 września 2023
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Stal Poniatowa 30 sierpnia 2023
Stal Poniatowa 1 - 0 Ogniwo Wierzbica 27 sierpnia 2023
KS Drzewce 3 - 0 Stal Poniatowa 19 sierpnia 2023
Stal Poniatowa 1 - 2 Kryształ Werbkowice 15 sierpnia 2023
Stal Poniatowa 0 - 4 Górnik II Łęczna 12 sierpnia 2023

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Yuriy Perin Janowianka Janów Lubelski 19
2 Paweł Myśliwiecki Lewart Lubartów 17
3 Paweł Zięba Stal Kraśnik 17
4 Karol Kalita KS Drzewce 17
5 Jarosław Milcz Start Krasnystaw 12
6 Kamil Król Stal Kraśnik 9
7 Kacper Tracz Motor II Lublin 8
8 Patryk Dorosz Łada 1945 Biłgoraj 8
9 Michał Mistrzyk Janowianka Janów Lubelski 7
10 Kamil Zieliński Lewart Lubartów 7
11 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 7
12 Kacper Lipiński Opolanin Opole Lubelskie 6
13 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 6
14 Michał Szałachowski Górnik II Łęczna 5
15 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 5
16 Andrii Ivanenko Motor II Lublin 5
17 Jakub Figura Opolanin Opole Lubelskie 5
18 Tomasz Kłos Lublinianka Lublin 5
19 Jakub Paćkowski Łada 1945 Biłgoraj 5
20 Dawid Gierała Gryf Gmina Zamość 5
21 Jakub Sobstyl Opolanin Opole Lubelskie 4
22 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
23 Łukasz Najda Lewart Lubartów 4
24 Hubert Sałamacha Gryf Gmina Zamość 4
25 Mikołaj Grzęda Gryf Gmina Zamość 4
26 Michał Skubis Łada 1945 Biłgoraj 4
27 Mateusz Chwedoruk Granit Bychawa 4
28 Łukasz Strug Start Krasnystaw 4
29 Jakub Pryliński Gryf Gmina Zamość 4
30 Adam Pawełkiewicz Janowianka Janów Lubelski 4
31 Michał Ruciński KS Drzewce 4
32 Bartłomiej Koneczny Stal Kraśnik 4
33 Mateusz Wrzyszcz Stal Poniatowa 4
34 Sebastian Sprawka Janowianka Janów Lubelski 4
35 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
36 Jonatan Wlizło Stal Poniatowa 4
37 Mateusz Boczuliński Ogniwo Wierzbica 4
38 Mateusz Jędrasik Stal Kraśnik 4
39 Adrian Leszczyński Start Krasnystaw 3
40 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 3
41 Aleksei Goncharevich Łada 1945 Biłgoraj 3
42 Dominik Dąbrowski Ogniwo Wierzbica 3
43 Daniel Eze Tobechukwu Janowianka Janów Lubelski 3
44 Marcin Błajda Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
45 Danyło Kudlai Grom Kąkolewnica 3
46 Karol Knot Ogniwo Wierzbica 3
47 Daniel Juchna Granit Bychawa 3
48 Cezary Zdunek KS Drzewce 3
49 Marcel Pędlowski Kryształ Werbkowice 3
50 Maciej Welman Kryształ Werbkowice 3
51 Tomasz Sadowski Janowianka Janów Lubelski 3
52 Jan Górski Opolanin Opole Lubelskie 3
53 Krystian Kobus KS Drzewce 3
54 Jacek Mielnik Grom Kąkolewnica 3
55 Grzegorz Pałka Opolanin Opole Lubelskie 3
56 Konrad Szczotka KS Drzewce 3
57 Krystian Książek Lublinianka Lublin 3
58 Grzegorz Mulawa Janowianka Janów Lubelski 3
59 Hubert Poleszak Stal Poniatowa 3
60 Piotr Pacek Kryształ Werbkowice 3
61 Josue Oliveira Łada 1945 Biłgoraj 3
62 Michał Litwa Motor II Lublin 3
63 Patryk Wdowiak Stal Kraśnik 3
64 Oskar Białek Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
65 Kacper Brzyski KS Drzewce 3
66 Maciej Baryła Opolanin Opole Lubelskie 3
67 Karol Podliński Górnik II Łęczna 3
68 Luiz Mołodecki Górnik II Łęczna 2
69 Paweł Adamczuk Opolanin Opole Lubelskie 2
70 Igor Siwiec Motor II Lublin 2
71 Dawid Dobromilski Gryf Gmina Zamość 2
72 Piotr Kuźma Grom Kąkolewnica 2
73 Kamil Łappo Granit Bychawa 2
74 Damian Pachuta Start Krasnystaw 2
75 Grzegorz Leziak Stal Kraśnik 2
76 Patryk Kierepka Gryf Gmina Zamość 2
77 Jan Czapla Opolanin Opole Lubelskie 2
78 Cezary Pęcak Start Krasnystaw 2
79 Daniel Chariasz Start Krasnystaw 2
80 Mateusz Kurzępa Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
81 Przemysław Orzechowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
82 Konrad Gąsiorowski Stal Poniatowa 2
83 Wiktor Tkaczyk Stal Poniatowa 2
84 Kamil Duda Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
85 Maciej Żerucha Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
86 Oskar Lasota Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
87 Kacper Najda Motor II Lublin 2
88 Bartłomiej Wolski Lewart Lubartów 2
89 Bartłomiej Sienkiewicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
90 Dominik Kołacz Lublinianka Lublin 2
91 Marcel Sobiesiak Ogniwo Wierzbica 2
92 Damian Pietroń Stal Kraśnik 2
93 Karol Banachiewicz Opolanin Opole Lubelskie 2
94 Aliaksandr Sychou Huragan Międzyrzec Podlaski 2
95 Łukasz Gajór Janowianka Janów Lubelski 2
96 Piotr Krzewski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
97 Jakub Kwiatkowski Górnik II Łęczna 2
98 Kacper Żabiński Górnik II Łęczna 2
99 Kryspin Florek Start Krasnystaw 2
100 Maciej Jabłoński Start Krasnystaw 2
101 Adam Pawluk Łada 1945 Biłgoraj 2
102 Bartosz Janiszek Stal Kraśnik 1
103 Bartłomiej Poleszak Stal Kraśnik 1
104 Arkadiusz Górka Stal Kraśnik 1
105 Jakub Bednarczyk Górnik II Łęczna 1
106 Kacper Kiszka Janowianka Janów Lubelski 1
107 Michał Jusiuk Ogniwo Wierzbica 1
108 Mateusz Smorga Ogniwo Wierzbica 1
109 Krystian Sprawka Granit Bychawa 1
110 Norbert Ramotowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
111 Krystian Bryk Gryf Gmina Zamość 1
112 Kacper Sulowski Lewart Lubartów 1
113 Adrian Dudkowski KS Drzewce 1
114 Oskar Gede Lewart Lubartów 1
115 Piotr Bereza Motor II Lublin 1
116 Szymon Zabłotny Lublinianka Lublin 1
117 Mateusz Woch Granit Bychawa 1
118 Maciej Wójtowicz Kryształ Werbkowice 1
119 Mateusz Konaszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
120 Mikołaj Nasalski Motor II Lublin 1
121 Dawid Sołdecki Start Krasnystaw 1
122 Jakub Lebioda Janowianka Janów Lubelski 1
123 Konrad Klimowicz Ogniwo Wierzbica 1
124 Mateusz Janicki Kryształ Werbkowice 1
125 Hubert Giletycz Lublinianka Lublin 1
126 Marcin Kowal Opolanin Opole Lubelskie 1
127 Paweł Nawrocki Łada 1945 Biłgoraj 1
128 Sebastian Koziej Motor II Lublin 1
129 Szymon Majewski Stal Kraśnik 1
130 Gabriel Jakimiński Grom Kąkolewnica 1
131 Dariusz Drzazga Opolanin Opole Lubelskie 1
132 Kacper Więczkowski Start Krasnystaw 1
133 Mateusz Antoniak KS Drzewce 1
134 Dariusz Kamiński Motor II Lublin 1
135 Kacper Błajda Łada 1945 Biłgoraj 1
136 Damian Chmura Łada 1945 Biłgoraj 1
137 Michał Sienicki Górnik II Łęczna 1
138 Aayushmaan Chaturvedi Grom Kąkolewnica 1
139 Adedamola Adenekan Grom Kąkolewnica 1
140 Karol Zarzeczny Granit Bychawa 1
141 Jakub Kawalec Granit Bychawa 1
142 Bartłomiej Greniuk KS Drzewce 1
143 Bartłomiej Panas Gryf Gmina Zamość 1
144 Damian Karwacki Kryształ Werbkowice 1
145 Grzegorz Nasalski Motor II Lublin 1
146 Mateusz Panasiuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
147 Marcel Obroślak Grom Kąkolewnica 1
148 Milan Storto Huragan Międzyrzec Podlaski 1
149 Jakub Łęcki Huragan Międzyrzec Podlaski 1
150 Norbert Kudła Górnik II Łęczna 1
151 Jakub Cielebąk KS Drzewce 1
152 Dominik Kamiński Janowianka Janów Lubelski 1
153 Hubert Iwaniak Granit Bychawa 1
154 Jakub Buczek Kryształ Werbkowice 1
155 Rafał Kycko Gryf Gmina Zamość 1
156 Jakub Zawadzki Gryf Gmina Zamość 1
157 Stanisław Skotarczak Górnik II Łęczna 1
158 Pavlo Paduk Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
159 Damian Jargieła Stal Kraśnik 1
160 Michał Wszołek Opolanin Opole Lubelskie 1
161 Bartłomiej Tkaczuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
162 Damian Gąska Górnik II Łęczna 1
163 Szymon Małyska Górnik II Łęczna 1
164 Miłosz Pełczyński Ogniwo Wierzbica 1
165 Arkadiusz Pluta Grom Kąkolewnica 1
166 Sylwester Parada Lewart Lubartów 1
167 Michał Skiba Łada 1945 Biłgoraj 1
168 Mateusz Zieliński Kryształ Werbkowice 1
169 Jakub Baran Lublinianka Lublin 1
170 Jarosław Mazur Lublinianka Lublin 1
171 Karol Turek Górnik II Łęczna 1