IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tłuchovia Tłuchowo 8 19 6 1 1 23 8 15
2 Cuiavia Inowrocław 8 17 5 2 1 14 8 6
3 Sparta Brodnica 8 16 5 1 2 19 10 9
4 Włocłavia Włocławek 8 15 5 0 3 22 13 9
5 Elana Toruń 8 15 4 3 1 11 4 7
6 Wda Świecie 8 13 4 1 3 21 11 10
7 Pogoń Mogilno 8 13 4 1 3 24 16 8
8 Chemik Bydgoszcz 8 13 4 1 3 11 12 -1
9 Chełminianka Chełmno 8 13 4 1 3 18 27 -9
10 Kujawianka Izbica Kujawska 8 12 4 0 4 16 16 0
11 Start Pruszcz 8 11 3 2 3 10 13 -3
12 Sportis Łochowo 8 10 3 1 4 20 22 -2
13 Lech Rypin 7 9 3 0 4 12 16 -4
14 Pomorzanin Toruń 8 7 2 1 5 6 11 -5
15 Pomorzanin Serock 8 6 1 3 4 5 9 -4
16 Noteć Łabiszyn 8 6 1 3 4 4 17 -13
17 Notecianka Pakość 8 4 1 1 6 11 25 -14
18 Lider Włocławek 7 3 1 0 6 10 19 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wda Świecie 5 12 4 0 1 18 6 12
2 Cuiavia Inowrocław 5 11 3 2 0 5 2 3
3 Tłuchovia Tłuchowo 4 10 3 1 0 14 3 11
4 Włocłavia Włocławek 4 9 3 0 1 16 7 9
5 Elana Toruń 4 9 3 0 1 8 3 5
6 Chemik Bydgoszcz 3 9 3 0 0 7 3 4
7 Kujawianka Izbica Kujawska 5 9 3 0 2 12 7 5
8 Chełminianka Chełmno 3 7 2 1 0 7 2 5
9 Sparta Brodnica 3 6 2 0 1 3 2 1
10 Pogoń Mogilno 3 6 2 0 1 13 6 7
11 Pomorzanin Toruń 5 6 2 0 3 5 8 -3
12 Start Pruszcz 4 4 1 1 2 6 10 -4
13 Notecianka Pakość 4 4 1 1 2 9 10 -1
14 Sportis Łochowo 3 3 1 0 2 10 13 -3
15 Lech Rypin 3 3 1 0 2 3 8 -5
16 Noteć Łabiszyn 4 3 0 3 1 2 7 -5
17 Lider Włocławek 4 3 1 0 3 4 6 -2
18 Pomorzanin Serock 5 2 0 2 3 4 8 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sparta Brodnica 5 10 3 1 1 16 8 8
2 Tłuchovia Tłuchowo 4 9 3 0 1 9 5 4
3 Pogoń Mogilno 5 7 2 1 2 11 10 1
4 Start Pruszcz 4 7 2 1 1 4 3 1
5 Sportis Łochowo 5 7 2 1 2 10 9 1
6 Cuiavia Inowrocław 3 6 2 0 1 9 6 3
7 Włocłavia Włocławek 4 6 2 0 2 6 6 0
8 Elana Toruń 4 6 1 3 0 3 1 2
9 Chełminianka Chełmno 5 6 2 0 3 11 25 -14
10 Lech Rypin 4 6 2 0 2 9 8 1
11 Chemik Bydgoszcz 5 4 1 1 3 4 9 -5
12 Pomorzanin Serock 3 4 1 1 1 1 1 0
13 Kujawianka Izbica Kujawska 3 3 1 0 2 4 9 -5
14 Noteć Łabiszyn 4 3 1 0 3 2 10 -8
15 Wda Świecie 3 1 0 1 2 3 5 -2
16 Pomorzanin Toruń 3 1 0 1 2 1 3 -2
17 Notecianka Pakość 4 0 0 0 4 2 15 -13
18 Lider Włocławek 3 0 0 0 3 6 13 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sportis Łochowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Sportis Łochowo 0 - 0 Start Pruszcz 15 października 2022
Notecianka Pakość 0 - 0 Sportis Łochowo 8 października 2022
Sportis Łochowo 0 - 0 Pomorzanin Serock 1 października 2022
Włocłavia Włocławek 1 - 3 Sportis Łochowo 24 września 2022
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Sportis Łochowo 17 września 2022
Sportis Łochowo 5 - 6 Chełminianka Chełmno 10 września 2022
Pogoń Mogilno 3 - 4 Sportis Łochowo 3 września 2022
Sportis Łochowo 4 - 2 Lider Włocławek 27 sierpnia 2022
Tłuchovia Tłuchowo 1 - 1 Sportis Łochowo 20 sierpnia 2022
Sportis Łochowo 1 - 5 Sparta Brodnica 13 sierpnia 2022
Elana Toruń 2 - 1 Sportis Łochowo 7 sierpnia 2022

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Kuropatwiński Włocłavia Włocławek 11
2 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 11
3 Dawid Kieplin Tłuchovia Tłuchowo 10
4 Robert Kowalczyk Kujawianka Izbica Kujawska 7
5 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 5
6 Tomasz Żyliński Wda Świecie 5
7 Łukasz Chruścicki Wda Świecie 5
8 Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 5
9 Jakub Nowak Chełminianka Chełmno 4
10 Norbert Rościszewski Notecianka Pakość 4
11 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 4
12 Ariel Jastrzembski Cuiavia Inowrocław 4
13 Mateusz Kurtysiak Cuiavia Inowrocław 4
14 Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 4
15 Maciej Tuptyński Sparta Brodnica 4
16 Piotr Siekirka Chemik Bydgoszcz 4
17 Łukasz Dormowicz Lech Rypin 4
18 Mateusz Rościszewski Pogoń Mogilno 3
19 Adrian Bieńkowski Tłuchovia Tłuchowo 3
20 Dawid Klepczyński Tłuchovia Tłuchowo 3
21 Bartłomiej Świątek Pomorzanin Serock 3
22 Michał Kalitta Sportis Łochowo 3
23 Mateusz Góra Sportis Łochowo 3
24 Piotr Mroziński Pogoń Mogilno 3
25 Kacper Rybacki Elana Toruń 3
26 Mariusz Miłek Włocłavia Włocławek 3
27 Marcel Strzyżewski Chemik Bydgoszcz 2
28 Kacper Mozgawa Notecianka Pakość 2
29 Kamil Nowicki Tłuchovia Tłuchowo 2
30 Igor Kondrat Sportis Łochowo 2
31 Jędrzej Zapłacki Kujawianka Izbica Kujawska 2
32 Olaf Wójtowicz Sparta Brodnica 2
33 Antoni Krajnyk Pogoń Mogilno 2
34 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
35 Błażej Duszyński Pogoń Mogilno 2
36 Mateusz Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 2
37 Dawid Janicki Cuiavia Inowrocław 2
38 Jakub Bollin Pomorzanin Toruń 2
39 Patryk Czarnota Sparta Brodnica 2
40 Jakub Krukowski Start Pruszcz 2
41 Bartosz Czerwiński Start Pruszcz 2
42 Michał Igliński Start Pruszcz 2
43 Oskar Januszewski Wda Świecie 2
44 Maciej Rojewski Kujawianka Izbica Kujawska 2
45 Dawid Tomczak Sportis Łochowo 2
46 Mateusz Szymański Sportis Łochowo 2
47 Tymoteusz Majka Wda Świecie 2
48 Robert Hirsz Włocłavia Włocławek 2
49 Stanisław Łojewski Włocłavia Włocławek 2
50 Adrian Kowalski Lech Rypin 2
51 Martyn Trędewicz Lech Rypin 2
52 Patryk Perliński Chemik Bydgoszcz 2
53 Patryk Cichocki Lider Włocławek 2
54 Tomasz Szablewski Lider Włocławek 2
55 Adam Łotoszyński Sportis Łochowo 2
56 Dmytro Martynyuk Sparta Brodnica 2
57 Jakub Mizdalski Start Pruszcz 2
58 Adam Reise Pomorzanin Toruń 2
59 Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 1
60 Hubert Szymczak Kujawianka Izbica Kujawska 1
61 Igor Sobieralski Pogoń Mogilno 1
62 Krystian Rygielski Elana Toruń 1
63 Kamil Kala Notecianka Pakość 1
64 Oskar Raczkowski Noteć Łabiszyn 1
65 Daniel Widz Wda Świecie 1
66 Danylo Saienko Włocłavia Włocławek 1
67 Vadym Zaleskyi Włocłavia Włocławek 1
68 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 1
69 Jakub Nęcka Sportis Łochowo 1
70 Bogusz Wiśniewski Lech Rypin 1
71 Oliwier Malinowski Elana Toruń 1
72 Kamil Frąckowiak Lider Włocławek 1
73 Dariusz Swojnóg Notecianka Pakość 1
74 Wiktor Majewski Lider Włocławek 1
75 Daniel Wiliński Lider Włocławek 1
76 Mateusz Celmer Tłuchovia Tłuchowo 1
77 Dominik Kulak Cuiavia Inowrocław 1
78 Kamil Linkowski Chełminianka Chełmno 1
79 Aleks Shpilevski Sportis Łochowo 1
80 Kamil Cistowski Sportis Łochowo 1
81 Maciej Sieradzki Sportis Łochowo 1
82 Vinicius Veneranda Włocłavia Włocławek 1
83 Krystian Janczak Sparta Brodnica 1
84 Michał Laskowski Sparta Brodnica 1
85 Mateusz Tomaszewski Tłuchovia Tłuchowo 1
86 Adam Kozłowski Pogoń Mogilno 1
87 Bartłomiej Żelazny Lech Rypin 1
88 Tomasz Adamczyk Wda Świecie 1
89 Oskar Kubiak Wda Świecie 1
90 Jakub Węgrzyn Wda Świecie 1
91 Oskar Durko Pomorzanin Serock 1
92 Przemysław Swojnóg Notecianka Pakość 1
93 Przemysław Strzesak Notecianka Pakość 1
94 Mateusz Rozpierski Lech Rypin 1
95 Alan Czerwiński Lider Włocławek 1
96 Mikołaj Szmelc Sportis Łochowo 1
97 Damian FIgura Lider Włocławek 1
98 Szymon Koziatek Tłuchovia Tłuchowo 1
99 Szymon Ćwikliński Elana Toruń 1
100 Mateusz Zimny Lider Włocławek 1
101 Mikołaj Ruta Noteć Łabiszyn 1
102 Oleksandr Ovsiak Start Pruszcz 1
103 Jay Jaskólski Elana Toruń 1
104 Hubert Maciąg Elana Toruń 1
105 Michał Kozłowski Pomorzanin Serock 1
106 Paweł Lewandowski Sparta Brodnica 1
107 Marcin Baranowski Lech Rypin 1
108 Piotr Gross Chełminianka Chełmno 1
109 Mariusz Krajewski Noteć Łabiszyn 1
110 Patryk Wiśniewski Noteć Łabiszyn 1
111 Bartłomiej Dreżewski Notecianka Pakość 1
112 Patryk Kozłowski Cuiavia Inowrocław 1
113 Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 1
114 Damian Rysiewski Chemik Bydgoszcz 1
115 Jakub Czesiński Chemik Bydgoszcz 1
116 Damian Argalski Sparta Brodnica 1
117 Wojciech Lewandowski Start Pruszcz 1
118 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
119 Dawid Szefler Pomorzanin Toruń 1
120 Wiktor Pokorowski Pomorzanin Toruń 1
121 Filip Jagielski Pogoń Mogilno 1
122 Paweł Słaby Wda Świecie 1
123 Łukasz Wenerski Wda Świecie 1
124 Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 1
125 Kamil Wolnicki Tłuchovia Tłuchowo 1