IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 18 51 17 0 1 70 17 53
2 Gwardia Koszalin 18 49 16 1 1 78 7 71
3 Bałtyk Koszalin 18 49 16 1 1 58 8 50
4 Kluczevia Stargard 18 39 12 3 3 58 15 43
5 Biali Sądów 18 35 11 2 5 45 39 6
6 Ina Goleniów 18 30 9 3 6 44 33 11
7 Perła Dygowo 18 29 8 5 5 33 25 8
8 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 18 26 7 5 6 33 27 6
9 Mechanik Bobolice 18 23 7 2 9 27 53 -26
10 Olimp Gościno 18 19 6 1 11 27 42 -15
11 Błękitni II Stargard 17 19 6 1 10 21 37 -16
12 MKP Szczecinek 18 18 5 3 10 31 48 -17
13 Odra Chojna 17 18 5 3 9 19 42 -23
14 Darłovia Darłowo 18 15 5 0 13 24 49 -25
15 Chemik Police 18 14 3 5 10 25 40 -15
16 Orzeł Wałcz 18 12 3 3 12 21 48 -27
17 Unia Dolice 18 9 3 0 15 12 51 -39
18 Wieża Postomino 18 8 2 2 14 14 59 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 27 9 0 0 37 4 33
2 Gwardia Koszalin 9 24 8 0 1 38 5 33
3 Bałtyk Koszalin 9 22 7 1 1 32 7 25
4 Kluczevia Stargard 9 22 7 1 1 32 6 26
5 Ina Goleniów 10 22 7 1 2 27 13 14
6 Biali Sądów 9 21 7 0 2 28 17 11
7 Perła Dygowo 9 13 3 4 2 16 10 6
8 Mechanik Bobolice 9 13 4 1 4 13 20 -7
9 Darłovia Darłowo 9 12 4 0 5 17 20 -3
10 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 11 3 2 4 15 14 1
11 Odra Chojna 8 11 3 2 3 12 15 -3
12 Błękitni II Stargard 8 9 3 0 5 12 13 -1
13 MKP Szczecinek 8 8 2 2 4 13 21 -8
14 Chemik Police 10 8 2 2 6 15 25 -10
15 Orzeł Wałcz 9 8 2 2 5 13 23 -10
16 Olimp Gościno 9 7 2 1 6 13 22 -9
17 Wieża Postomino 9 4 1 1 7 8 33 -25
18 Unia Dolice 9 3 1 0 8 6 25 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Koszalin 9 27 9 0 0 26 1 25
2 Gwardia Koszalin 9 25 8 1 0 40 2 38
3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 24 8 0 1 33 13 20
4 Kluczevia Stargard 9 17 5 2 2 26 9 17
5 Perła Dygowo 9 16 5 1 3 17 15 2
6 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 15 4 3 2 18 13 5
7 Biali Sądów 9 14 4 2 3 17 22 -5
8 Olimp Gościno 9 12 4 0 5 14 20 -6
9 Mechanik Bobolice 9 10 3 1 5 14 33 -19
10 Błękitni II Stargard 9 10 3 1 5 9 24 -15
11 MKP Szczecinek 10 10 3 1 6 18 27 -9
12 Ina Goleniów 8 8 2 2 4 17 20 -3
13 Odra Chojna 9 7 2 1 6 7 27 -20
14 Chemik Police 8 6 1 3 4 10 15 -5
15 Unia Dolice 9 6 2 0 7 6 26 -20
16 Orzeł Wałcz 9 4 1 1 7 8 25 -17
17 Wieża Postomino 9 4 1 1 7 6 26 -20
18 Darłovia Darłowo 9 3 1 0 8 7 29 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Perła Dygowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Unia Dolice 0 - 0 Perła Dygowo 15 czerwca 2024
Perła Dygowo 0 - 0 Darłovia Darłowo 8 czerwca 2024
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0 - 0 Perła Dygowo 1 czerwca 2024
Perła Dygowo 0 - 0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 25 maja 2024
Bałtyk Koszalin 0 - 0 Perła Dygowo 18 maja 2024
Perła Dygowo 0 - 0 Chemik Police 11 maja 2024
Kluczevia Stargard 0 - 0 Perła Dygowo 4 maja 2024
Perła Dygowo 0 - 0 Mechanik Bobolice 1 maja 2024
Biali Sądów 0 - 0 Perła Dygowo 27 kwietnia 2024
Perła Dygowo 0 - 0 Wieża Postomino 20 kwietnia 2024
Perła Dygowo 0 - 0 MKP Szczecinek 13 kwietnia 2024
Błękitni II Stargard 0 - 0 Perła Dygowo 6 kwietnia 2024
Perła Dygowo 0 - 0 Gwardia Koszalin 30 marca 2024
Orzeł Wałcz 0 - 0 Perła Dygowo 23 marca 2024
Perła Dygowo 0 - 0 Odra Chojna 16 marca 2024
Olimp Gościno 0 - 0 Perła Dygowo 10 marca 2024
Perła Dygowo 1 - 1 Ina Goleniów 2 marca 2024
Perła Dygowo 2 - 0 Unia Dolice 25 listopada 2023
Darłovia Darłowo 1 - 2 Perła Dygowo 18 listopada 2023
Perła Dygowo 0 - 0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 11 listopada 2023
Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 Perła Dygowo 4 listopada 2023
Perła Dygowo 0 - 3 Bałtyk Koszalin 28 października 2023
Chemik Police 2 - 1 Perła Dygowo 21 października 2023
Perła Dygowo 1 - 1 Kluczevia Stargard 14 października 2023
Mechanik Bobolice 0 - 6 Perła Dygowo 7 października 2023
Perła Dygowo 3 - 3 Biali Sądów 30 września 2023
Wieża Postomino 1 - 2 Perła Dygowo 23 września 2023
MKP Szczecinek 1 - 1 Perła Dygowo 16 września 2023
Perła Dygowo 1 - 2 Błękitni II Stargard 9 września 2023
Gwardia Koszalin 4 - 1 Perła Dygowo 2 września 2023
Perła Dygowo 3 - 0 Orzeł Wałcz 26 sierpnia 2023
Odra Chojna 1 - 3 Perła Dygowo 19 sierpnia 2023
Perła Dygowo 5 - 0 Olimp Gościno 12 sierpnia 2023
Ina Goleniów 0 - 1 Perła Dygowo 5 sierpnia 2023

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Banachewicz Ina Goleniów 13
2 Miłosz Stępnik Bałtyk Koszalin 10
3 Adrian Cybula Gwardia Koszalin 10
4 Wiktor Sawicki Wybrzeże Rewalskie Rewal 9
5 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 8
6 Jakub Pożyczka Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8
7 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 7
8 Borys Sobstyl-Jałoszyński Wybrzeże Rewalskie Rewal 7
9 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 6
10 Fabian Pach Kluczevia Stargard 6
11 Sebastian Milanowski Gwardia Koszalin 6
12 Kamil Schab Mechanik Bobolice 6
13 Sebastian Inczewski Biali Sądów 6
14 Cezary Zalewski Gwardia Koszalin 6
15 Mateusz Górny MKP Szczecinek 6
16 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 6
17 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 5
18 Łukasz Wiśniewski Perła Dygowo 5
19 Mikołaj Duwe Perła Dygowo 5
20 Maksym Krutin Biali Sądów 5
21 Michał Masłowski Gwardia Koszalin 5
22 Patryk Baranowski Kluczevia Stargard 4
23 Piotr Surma Kluczevia Stargard 4
24 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 4
25 Viktor Kolesnyk Biali Sądów 4
26 Patryk Błaszczyk Błękitni II Stargard 4
27 Vladyslav Sandrak-Vinnytskyi Wieża Postomino 4
28 Radosław Mikołajczak Bałtyk Koszalin 4
29 Mateusz Bień Perła Dygowo 4
30 Dominik Dziąbek Kluczevia Stargard 4
31 Rafał Maćkowski Gwardia Koszalin 4
32 Marcin Gozdal Olimp Gościno 3
33 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 3
34 Dominik Grochowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3
35 Daniel Czerwiński MKP Szczecinek 3
36 Jakub Poznański Perła Dygowo 3
37 Bartosz Stankiewicz Darłovia Darłowo 3
38 Illia Sobol Biali Sądów 3
39 Damian Mosiejko Gwardia Koszalin 3
40 Przemysław Brzeziański Kluczevia Stargard 3
41 Daniel Chyła Wybrzeże Rewalskie Rewal 3
42 Karol Zarembski Chemik Police 3
43 Dominik Lis Chemik Police 3
44 Hubert Górka Perła Dygowo 3
45 Adrian Rutkowski Olimp Gościno 2
46 Paweł Krawiec Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
47 Łukasz Szymański Perła Dygowo 2
48 Grzegorz Magnuski Biali Sądów 2
49 Damian Gałosz Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
50 Kacper Piotrowski Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
51 Mateusz Myśliński Darłovia Darłowo 2
52 Michał Janicki Chemik Police 2
53 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 2
54 Karol Ogórek Biali Sądów 2
55 Konrad Data Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
56 Olivier Albiński Gwardia Koszalin 2
57 Patryk Ściurkowski Orzeł Wałcz 2
58 Gabriel Szygenda Gwardia Koszalin 2
59 Patryk Smykowski Gwardia Koszalin 2
60 Bartłomiej Babiak Kluczevia Stargard 2
61 Dominik Dąbrowski Chemik Police 2
62 Oskar Jarocha Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
63 Dominik Mazurkiewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
64 Yauheni Savastsynau Kluczevia Stargard 2
65 Krystian Wójcik Biali Sądów 2
66 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
67 Marcin Misiek Unia Dolice 2
68 Dawid Frączczak Perła Dygowo 2
69 Daniel Wólkiewicz Darłovia Darłowo 2
70 Rafał Bulanda Ina Goleniów 1
71 Konrad Trzmiel Orzeł Wałcz 1
72 Łukasz Włodarczyk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
73 Krzysztof Lisiak Perła Dygowo 1
74 Michał Szałek Wieża Postomino 1
75 Patryk Korewo Wieża Postomino 1
76 Antoni Bochan Chemik Police 1
77 Bartłomiej Białek Chemik Police 1
78 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
79 Bartosz Mikuć Odra Chojna 1
80 Maksymilian Gregoruk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
81 Jakub Geldner Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
82 Patryk Kozioł Mechanik Bobolice 1
83 Karol Saganowski Mechanik Bobolice 1
84 Dmytro Shevchuk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
85 Karol Wąchała Odra Chojna 1
86 Vladyslav Kushnir Biali Sądów 1
87 Michał Świercz Biali Sądów 1
88 Konrad Romańczyk Darłovia Darłowo 1
89 Jakub Kulon Darłovia Darłowo 1
90 Krzysztof Wólczyński Darłovia Darłowo 1
91 Kacper Szaflarski Bałtyk Koszalin 1
92 Paweł Gejdyk Odra Chojna 1
93 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 1
94 Wiktor Kurzawa Chemik Police 1
95 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
96 Olivier Kliś Błękitni II Stargard 1
97 Radosław Stępień Gwardia Koszalin 1
98 Krystian Ryfa Darłovia Darłowo 1
99 Daniel Sidor Wieża Postomino 1
100 Maciej Sobczyk MKP Szczecinek 1
101 Jakub Janeda Błękitni II Stargard 1
102 Dawid Wróbel Błękitni II Stargard 1
103 Tomasz Żoła Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
104 Miłosz Kraśniewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
105 Dominik Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
106 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
107 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
108 Miłosz Kiciński Błękitni II Stargard 1
109 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
110 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
111 Hubert Dublinowski Gwardia Koszalin 1
112 Marcel Graczyk Mechanik Bobolice 1
113 Otari Giorgobiani Unia Dolice 1
114 Anton Holiaka Chemik Police 1
115 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
116 Yevhenii Zadereiko Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
117 Olegi Kurtanidze Ina Goleniów 1
118 Tomasz Borucki Ina Goleniów 1
119 Cezary Burak Orzeł Wałcz 1
120 Kacper Orman Odra Chojna 1
121 Norbert Kornaga Darłovia Darłowo 1
122 Jan Lewandowski Chemik Police 1
123 Danylo Tobctyxa Wieża Postomino 1
124 Kacper Tokarewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
125 Leszek Jaruzel Bałtyk Koszalin 1
126 Kazimierz Misztal Mechanik Bobolice 1
127 Wojciech Gersztyn Mechanik Bobolice 1
128 Michał Czarny Gwardia Koszalin 1
129 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 1
130 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
131 Maksymilian Kuzio Kluczevia Stargard 1
132 Michał Kochanowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
133 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 1
134 Marcin Borczyński Odra Chojna 1
135 Mateusz Poczwardowski Błękitni II Stargard 1
136 Dawid Grochowski Bałtyk Koszalin 1
137 Oliwier Żulicki Bałtyk Koszalin 1
138 Patryk Wojtasiak Kluczevia Stargard 1