IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 31 86 28 2 1 112 30 82
2 Gwardia Koszalin 31 80 25 5 1 110 18 92
3 Bałtyk Koszalin 31 77 25 2 4 96 21 75
4 Kluczevia Stargard 31 75 24 3 4 115 27 88
5 Biali Sądów 31 54 16 6 9 69 55 14
6 Ina Goleniów 31 50 15 5 11 75 59 16
7 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 31 43 11 10 10 54 50 4
8 Perła Dygowo 31 43 11 10 10 46 55 -9
9 Błękitni II Stargard 31 42 12 6 13 50 60 -10
10 Olimp Gościno 31 39 12 3 16 52 67 -15
11 Darłovia Darłowo 31 33 10 3 18 47 68 -21
12 Mechanik Bobolice 31 33 10 3 18 47 86 -39
13 Chemik Police 31 31 7 10 14 45 59 -14
14 MKP Szczecinek 31 30 8 6 17 45 78 -33
15 Orzeł Wałcz 31 26 7 5 19 39 78 -39
16 Wieża Postomino 31 18 5 3 23 28 92 -64
17 Odra Chojna 31 18 5 3 23 29 94 -65
18 Unia Dolice 31 16 5 1 25 24 86 -62
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 43 14 1 0 57 11 46
2 Kluczevia Stargard 16 43 14 1 1 69 11 58
3 Gwardia Koszalin 16 41 13 2 1 58 12 46
4 Bałtyk Koszalin 15 38 12 2 1 58 9 49
5 Biali Sądów 16 29 9 2 5 42 27 15
6 Ina Goleniów 16 29 9 2 5 40 27 13
7 Błękitni II Stargard 16 24 7 3 6 34 24 10
8 Mechanik Bobolice 16 22 7 1 8 22 31 -9
9 Perła Dygowo 16 21 5 6 5 25 27 -2
10 Chemik Police 16 20 5 5 6 27 28 -1
11 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 16 4 4 7 24 28 -4
12 Darłovia Darłowo 15 16 5 1 9 31 32 -1
13 Orzeł Wałcz 16 15 4 3 9 23 35 -12
14 Olimp Gościno 15 14 4 2 9 23 34 -11
15 MKP Szczecinek 15 13 3 4 8 19 35 -16
16 Odra Chojna 16 11 3 2 11 16 41 -25
17 Wieża Postomino 14 7 2 1 11 14 42 -28
18 Unia Dolice 15 7 2 1 12 12 35 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 43 14 1 1 55 19 36
2 Gwardia Koszalin 15 39 12 3 0 52 6 46
3 Bałtyk Koszalin 16 39 13 0 3 38 12 26
4 Kluczevia Stargard 15 32 10 2 3 46 16 30
5 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 16 27 7 6 3 30 22 8
6 Biali Sądów 15 25 7 4 4 27 28 -1
7 Olimp Gościno 16 25 8 1 7 29 33 -4
8 Perła Dygowo 15 22 6 4 5 21 28 -7
9 Ina Goleniów 15 21 6 3 6 35 32 3
10 Błękitni II Stargard 15 18 5 3 7 16 36 -20
11 Darłovia Darłowo 16 17 5 2 9 16 36 -20
12 MKP Szczecinek 16 17 5 2 9 26 43 -17
13 Mechanik Bobolice 15 11 3 2 10 25 55 -30
14 Chemik Police 15 11 2 5 8 18 31 -13
15 Orzeł Wałcz 15 11 3 2 10 16 43 -27
16 Wieża Postomino 17 11 3 2 12 14 50 -36
17 Unia Dolice 16 9 3 0 13 12 51 -39
18 Odra Chojna 15 7 2 1 12 13 53 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Odra Chojna

Gospodarze Wynik Goście Data
Odra Chojna 0 - 0 Gwardia Koszalin 15 czerwca 2024
Orzeł Wałcz 0 - 0 Odra Chojna 8 czerwca 2024
Wieża Postomino 0 - 0 Odra Chojna 1 czerwca 2024
Odra Chojna 0 - 5 Olimp Gościno 25 maja 2024
Odra Chojna 0 - 4 Ina Goleniów 18 maja 2024
Odra Chojna 0 - 1 Unia Dolice 11 maja 2024
Darłovia Darłowo 10 - 1 Odra Chojna 4 maja 2024
Odra Chojna 0 - 1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 maja 2024
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 Odra Chojna 27 kwietnia 2024
Odra Chojna 0 - 1 Bałtyk Koszalin 20 kwietnia 2024
Chemik Police 3 - 0 Odra Chojna 13 kwietnia 2024
Odra Chojna 1 - 8 Kluczevia Stargard 6 kwietnia 2024
Mechanik Bobolice 3 - 2 Odra Chojna 30 marca 2024
Odra Chojna 1 - 3 Biali Sądów 23 marca 2024
Perła Dygowo 3 - 2 Odra Chojna 16 marca 2024
Odra Chojna 2 - 3 MKP Szczecinek 9 marca 2024
Błękitni II Stargard 4 - 0 Odra Chojna 3 marca 2024
Gwardia Koszalin 7 - 2 Odra Chojna 25 listopada 2023
Odra Chojna 4 - 2 Orzeł Wałcz 18 listopada 2023
Odra Chojna 3 - 1 Wieża Postomino 11 listopada 2023
Olimp Gościno 1 - 1 Odra Chojna 4 listopada 2023
Ina Goleniów 2 - 1 Odra Chojna 28 października 2023
Unia Dolice 0 - 1 Odra Chojna 21 października 2023
Odra Chojna 1 - 0 Darłovia Darłowo 14 października 2023
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0 - 1 Odra Chojna 7 października 2023
Odra Chojna 1 - 4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 września 2023
Bałtyk Koszalin 4 - 1 Odra Chojna 23 września 2023
Odra Chojna 0 - 0 Chemik Police 16 września 2023
Kluczevia Stargard 6 - 0 Odra Chojna 9 września 2023
Odra Chojna 1 - 4 Mechanik Bobolice 2 września 2023
Biali Sądów 4 - 0 Odra Chojna 26 sierpnia 2023
Odra Chojna 1 - 3 Perła Dygowo 19 sierpnia 2023
MKP Szczecinek 3 - 0 Odra Chojna 12 sierpnia 2023
Odra Chojna 1 - 1 Błękitni II Stargard 5 sierpnia 2023

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Banachewicz Ina Goleniów 13
2 Miłosz Stępnik Bałtyk Koszalin 10
3 Adrian Cybula Gwardia Koszalin 10
4 Wiktor Sawicki Wybrzeże Rewalskie Rewal 9
5 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 8
6 Jakub Pożyczka Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8
7 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 7
8 Borys Sobstyl-Jałoszyński Wybrzeże Rewalskie Rewal 7
9 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 6
10 Fabian Pach Kluczevia Stargard 6
11 Sebastian Milanowski Gwardia Koszalin 6
12 Kamil Schab Mechanik Bobolice 6
13 Sebastian Inczewski Biali Sądów 6
14 Cezary Zalewski Gwardia Koszalin 6
15 Mateusz Górny MKP Szczecinek 6
16 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 6
17 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 5
18 Łukasz Wiśniewski Perła Dygowo 5
19 Mikołaj Duwe Perła Dygowo 5
20 Maksym Krutin Biali Sądów 5
21 Michał Masłowski Gwardia Koszalin 5
22 Patryk Baranowski Kluczevia Stargard 4
23 Piotr Surma Kluczevia Stargard 4
24 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 4
25 Viktor Kolesnyk Biali Sądów 4
26 Patryk Błaszczyk Błękitni II Stargard 4
27 Vladyslav Sandrak-Vinnytskyi Wieża Postomino 4
28 Radosław Mikołajczak Bałtyk Koszalin 4
29 Mateusz Bień Perła Dygowo 4
30 Dominik Dziąbek Kluczevia Stargard 4
31 Rafał Maćkowski Gwardia Koszalin 4
32 Marcin Gozdal Olimp Gościno 3
33 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 3
34 Dominik Grochowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3
35 Daniel Czerwiński MKP Szczecinek 3
36 Jakub Poznański Perła Dygowo 3
37 Bartosz Stankiewicz Darłovia Darłowo 3
38 Illia Sobol Biali Sądów 3
39 Damian Mosiejko Gwardia Koszalin 3
40 Przemysław Brzeziański Kluczevia Stargard 3
41 Daniel Chyła Wybrzeże Rewalskie Rewal 3
42 Karol Zarembski Chemik Police 3
43 Dominik Lis Chemik Police 3
44 Hubert Górka Perła Dygowo 3
45 Adrian Rutkowski Olimp Gościno 2
46 Paweł Krawiec Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
47 Łukasz Szymański Perła Dygowo 2
48 Grzegorz Magnuski Biali Sądów 2
49 Damian Gałosz Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
50 Kacper Piotrowski Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
51 Mateusz Myśliński Darłovia Darłowo 2
52 Michał Janicki Chemik Police 2
53 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 2
54 Karol Ogórek Biali Sądów 2
55 Konrad Data Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
56 Olivier Albiński Gwardia Koszalin 2
57 Patryk Ściurkowski Orzeł Wałcz 2
58 Gabriel Szygenda Gwardia Koszalin 2
59 Patryk Smykowski Gwardia Koszalin 2
60 Bartłomiej Babiak Kluczevia Stargard 2
61 Dominik Dąbrowski Chemik Police 2
62 Oskar Jarocha Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
63 Dominik Mazurkiewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
64 Yauheni Savastsynau Kluczevia Stargard 2
65 Krystian Wójcik Biali Sądów 2
66 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
67 Marcin Misiek Unia Dolice 2
68 Dawid Frączczak Perła Dygowo 2
69 Daniel Wólkiewicz Darłovia Darłowo 2
70 Rafał Bulanda Ina Goleniów 1
71 Konrad Trzmiel Orzeł Wałcz 1
72 Łukasz Włodarczyk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
73 Krzysztof Lisiak Perła Dygowo 1
74 Michał Szałek Wieża Postomino 1
75 Patryk Korewo Wieża Postomino 1
76 Antoni Bochan Chemik Police 1
77 Bartłomiej Białek Chemik Police 1
78 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
79 Bartosz Mikuć Odra Chojna 1
80 Maksymilian Gregoruk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
81 Jakub Geldner Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
82 Patryk Kozioł Mechanik Bobolice 1
83 Karol Saganowski Mechanik Bobolice 1
84 Dmytro Shevchuk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
85 Karol Wąchała Odra Chojna 1
86 Vladyslav Kushnir Biali Sądów 1
87 Michał Świercz Biali Sądów 1
88 Konrad Romańczyk Darłovia Darłowo 1
89 Jakub Kulon Darłovia Darłowo 1
90 Krzysztof Wólczyński Darłovia Darłowo 1
91 Kacper Szaflarski Bałtyk Koszalin 1
92 Paweł Gejdyk Odra Chojna 1
93 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 1
94 Wiktor Kurzawa Chemik Police 1
95 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
96 Olivier Kliś Błękitni II Stargard 1
97 Radosław Stępień Gwardia Koszalin 1
98 Krystian Ryfa Darłovia Darłowo 1
99 Daniel Sidor Wieża Postomino 1
100 Maciej Sobczyk MKP Szczecinek 1
101 Jakub Janeda Błękitni II Stargard 1
102 Dawid Wróbel Błękitni II Stargard 1
103 Tomasz Żoła Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
104 Miłosz Kraśniewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
105 Dominik Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
106 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
107 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
108 Miłosz Kiciński Błękitni II Stargard 1
109 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
110 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
111 Hubert Dublinowski Gwardia Koszalin 1
112 Marcel Graczyk Mechanik Bobolice 1
113 Otari Giorgobiani Unia Dolice 1
114 Anton Holiaka Chemik Police 1
115 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
116 Yevhenii Zadereiko Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
117 Olegi Kurtanidze Ina Goleniów 1
118 Tomasz Borucki Ina Goleniów 1
119 Cezary Burak Orzeł Wałcz 1
120 Kacper Orman Odra Chojna 1
121 Norbert Kornaga Darłovia Darłowo 1
122 Jan Lewandowski Chemik Police 1
123 Danylo Tobctyxa Wieża Postomino 1
124 Kacper Tokarewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
125 Leszek Jaruzel Bałtyk Koszalin 1
126 Kazimierz Misztal Mechanik Bobolice 1
127 Wojciech Gersztyn Mechanik Bobolice 1
128 Michał Czarny Gwardia Koszalin 1
129 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 1
130 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
131 Maksymilian Kuzio Kluczevia Stargard 1
132 Michał Kochanowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
133 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 1
134 Marcin Borczyński Odra Chojna 1
135 Mateusz Poczwardowski Błękitni II Stargard 1
136 Dawid Grochowski Bałtyk Koszalin 1
137 Oliwier Żulicki Bałtyk Koszalin 1
138 Patryk Wojtasiak Kluczevia Stargard 1