IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Sulejówek 17 41 13 2 2 44 20 24
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 40 13 1 3 53 22 31
3 KS CK Troszyn 17 38 11 5 1 47 20 27
4 Wisła II Płock 17 33 10 3 4 52 33 19
5 Orzeł Baniocha 17 30 10 0 7 29 18 11
6 Hutnik Warszawa 17 27 8 3 6 45 29 16
7 MKS Piaseczno 17 27 8 3 6 36 40 -4
8 Ząbkovia Ząbki 17 26 6 8 3 28 18 10
9 Mazur Karczew 17 25 7 4 6 29 21 8
10 Marcovia Marki 17 22 6 4 7 40 37 3
11 Oskar Przysucha 17 20 5 5 7 33 36 -3
12 Mszczonowianka Mszczonów 17 20 5 5 7 30 36 -6
13 Wilga Garwolin 17 17 4 5 8 31 36 -5
14 KS Raszyn 17 16 3 7 7 22 46 -24
15 Narew 1962 Ostrołęka 17 15 4 3 10 27 39 -12
16 MKS Przasnysz 17 12 3 3 11 18 46 -28
17 Świt Staroźreby 17 11 3 2 12 22 59 -37
18 Escola Varsovia Warszawa 17 6 1 3 13 19 49 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Sulejówek 9 22 7 1 1 24 7 17
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 21 7 0 2 27 11 16
3 Ząbkovia Ząbki 9 18 5 3 1 17 8 9
4 Mazur Karczew 9 17 5 2 2 19 8 11
5 KS CK Troszyn 8 15 4 3 1 20 10 10
6 Orzeł Baniocha 8 15 5 0 3 18 10 8
7 Wisła II Płock 8 14 4 2 2 25 15 10
8 MKS Piaseczno 9 14 4 2 3 19 19 0
9 Marcovia Marki 9 12 3 3 3 21 20 1
10 KS Raszyn 8 12 3 3 2 17 18 -1
11 Oskar Przysucha 9 10 3 1 5 19 21 -2
12 Mszczonowianka Mszczonów 8 9 2 3 3 13 16 -3
13 Narew 1962 Ostrołęka 8 9 3 0 5 16 18 -2
14 Hutnik Warszawa 8 8 2 2 4 22 19 3
15 Wilga Garwolin 8 8 2 2 4 12 13 -1
16 Świt Staroźreby 8 7 2 1 5 11 30 -19
17 MKS Przasnysz 9 6 1 3 5 8 20 -12
18 Escola Varsovia Warszawa 9 5 1 2 6 12 22 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS CK Troszyn 9 23 7 2 0 27 10 17
2 Victoria Sulejówek 8 19 6 1 1 20 13 7
3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 19 6 1 1 26 11 15
4 Wisła II Płock 9 19 6 1 2 27 18 9
5 Hutnik Warszawa 9 19 6 1 2 23 10 13
6 Orzeł Baniocha 9 15 5 0 4 11 8 3
7 MKS Piaseczno 8 13 4 1 3 17 21 -4
8 Mszczonowianka Mszczonów 9 11 3 2 4 17 20 -3
9 Marcovia Marki 8 10 3 1 4 19 17 2
10 Oskar Przysucha 8 10 2 4 2 14 15 -1
11 Wilga Garwolin 9 9 2 3 4 19 23 -4
12 Ząbkovia Ząbki 8 8 1 5 2 11 10 1
13 Mazur Karczew 8 8 2 2 4 10 13 -3
14 Narew 1962 Ostrołęka 9 6 1 3 5 11 21 -10
15 MKS Przasnysz 8 6 2 0 6 10 26 -16
16 KS Raszyn 9 4 0 4 5 5 28 -23
17 Świt Staroźreby 9 4 1 1 7 11 29 -18
18 Escola Varsovia Warszawa 8 1 0 1 7 7 27 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Escola Varsovia Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Narew 1962 Ostrołęka 3 - 0 Escola Varsovia Warszawa 19 listopada 2022
Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 Wisła II Płock 11 listopada 2022
Wilga Garwolin 2 - 0 Escola Varsovia Warszawa 5 listopada 2022
Escola Varsovia Warszawa 2 - 2 KS Raszyn 30 października 2022
KS CK Troszyn 7 - 0 Escola Varsovia Warszawa 22 października 2022
Escola Varsovia Warszawa 2 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 16 października 2022
MKS Piaseczno 3 - 2 Escola Varsovia Warszawa 8 października 2022
Escola Varsovia Warszawa 2 - 1 Świt Staroźreby 2 października 2022
Victoria Sulejówek 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa 24 września 2022
Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 Oskar Przysucha 18 września 2022
Ząbkovia Ząbki 5 - 0 Escola Varsovia Warszawa 11 września 2022
Escola Varsovia Warszawa 1 - 4 MKS Przasnysz 5 września 2022
Mazur Karczew 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa 31 sierpnia 2022
Escola Varsovia Warszawa 1 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 28 sierpnia 2022
Escola Varsovia Warszawa 2 - 3 Hutnik Warszawa 20 sierpnia 2022
Marcovia Marki 3 - 3 Escola Varsovia Warszawa 13 sierpnia 2022
Escola Varsovia Warszawa 0 - 2 Orzeł Baniocha 6 sierpnia 2022

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 18
2 Paweł Giel Hutnik Warszawa 15
3 Julian Świątek Victoria Sulejówek 11
4 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 11
5 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 11
6 Maciej Nalej MKS Piaseczno 10
7 Artur Rawa Marcovia Marki 10
8 Patryk Piasecki Hutnik Warszawa 9
9 Michał Ocipka Orzeł Baniocha 9
10 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 9
11 Patryk Zych Ząbkovia Ząbki 9
12 Eryk Więdłocha Mazovia Mińsk Mazowiecki 8
13 Krzysztof Janus Wisła II Płock 8
14 Jakub Tyska KS CK Troszyn 8
15 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 8
16 Bartłomiej Ziemak Narew 1962 Ostrołęka 8
17 Kamil Szabłowski KS Raszyn 7
18 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 7
19 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 7
20 Mateusz Kociszewski Mazur Karczew 7
21 Gracjan Grot Escola Varsovia Warszawa 7
22 Mateusz Augustyniak Ząbkovia Ząbki 6
23 Dominik Bartnik Orzeł Baniocha 6
24 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 6
25 Karol Karwowski Oskar Przysucha 6
26 Wojciech Trochim Mazovia Mińsk Mazowiecki 6
27 Edgardo Ruiz KS CK Troszyn 6
28 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 6
29 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 6
30 Daniel Bogucki Hutnik Warszawa 5
31 Przemysław Kowalczyk Świt Staroźreby 5
32 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 5
33 Hubert Władyka Marcovia Marki 5
34 Jan Szulkowski Marcovia Marki 5
35 Michał Pragacz KS CK Troszyn 5
36 Patryk Obiała Mszczonowianka Mszczonów 5
37 Jakub Lis Ząbkovia Ząbki 5
38 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 5
39 Sebastian Szerszeń Marcovia Marki 5
40 Gracjan Konopski MKS Piaseczno 5
41 Igor Ruciński Marcovia Marki 5
42 Piotr Celiński Mazur Karczew 5
43 Kamil Matulka MKS Piaseczno 5
44 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 4
45 Konrad Drężek Narew 1962 Ostrołęka 4
46 Marcin Kozłowski Victoria Sulejówek 4
47 Patryk Czarnota Oskar Przysucha 4
48 Dawid Kocyła Wisła II Płock 4
49 Gabriel Wiącek Świt Staroźreby 4
50 Andrei Trukhan Wilga Garwolin 4
51 Dominik Jarek Wilga Garwolin 4
52 Jakub Grzeszak Mszczonowianka Mszczonów 4
53 Przemysław Alot Wilga Garwolin 4
54 Bartosz Malesa Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
55 Jakub Piekut Mazur Karczew 4
56 Mykhailo Koriahznov Orzeł Baniocha 4
57 Joachim Majchrzak Mazur Karczew 4
58 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 4
59 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 3
60 Damian Kacperski Wisła II Płock 3
61 Ivan Budniak Narew 1962 Ostrołęka 3
62 Adam Zięba Narew 1962 Ostrołęka 3
63 Wojciech Gorczyca Orzeł Baniocha 3
64 Marcin Raszka Mazur Karczew 3
65 Tomasz Nieścieruk Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
66 Mateusz Bienias Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
67 Tomasz Walczak Wisła II Płock 3
68 Adam Jaszczak MKS Piaseczno 3
69 Pavlo Ksonz Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
70 Krystian Przyborowski Marcovia Marki 3
71 Michał Mokrzycki Wisła II Płock 3
72 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 3
73 Kacper Kondracki Wisła II Płock 3
74 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 3
75 Teo Kurtaran Hutnik Warszawa 3
76 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 3
77 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 3
78 Oskar Zaks Hutnik Warszawa 2
79 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 2
80 Karol Haber Marcovia Marki 2
81 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 2
82 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 2
83 Krzysztof Możdżonek Orzeł Baniocha 2
84 Leon Hendigery Mszczonowianka Mszczonów 2
85 Kamil Hernik KS Raszyn 2
86 Jakub Górski Hutnik Warszawa 2
87 Cezary Michalak Orzeł Baniocha 2
88 Filip Januszczak Świt Staroźreby 2
89 Marcin Bartosiewicz MKS Przasnysz 2
90 Patryk Szczepański Świt Staroźreby 2
91 Sebastian Folwarski MKS Piaseczno 2
92 Jakub Zatorski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
93 Marcel Michalski Escola Varsovia Warszawa 2
94 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 2
95 Damian Słowik MKS Przasnysz 2
96 Mcoseli Mamfenavumile Mazur Karczew 2
97 Marcin Więckowski Wisła II Płock 2
98 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
99 Kacper Wielewecki Escola Varsovia Warszawa 2
100 Maciej Staszczuk Narew 1962 Ostrołęka 2
101 Mateusz Tarnowski KS Raszyn 2
102 Ignacy Ogłoziński Mszczonowianka Mszczonów 2
103 Szymon Kołosowski Escola Varsovia Warszawa 2
104 Sebastian Grzegorczyk Wilga Garwolin 2
105 Dominik Gedek Wisła II Płock 2
106 Marcin Bykowski KS Raszyn 2
107 Jan Skotnicki KS Raszyn 2
108 Paweł Michalski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
109 Patryk Kwaśniczko Mazur Karczew 2
110 Konrad Szkopiński Mszczonowianka Mszczonów 2
111 Eryk Agnyziak Orzeł Baniocha 2
112 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 2
113 Kamil Jastrzębski Narew 1962 Ostrołęka 2
114 Kamil Dąbrowski Wisła II Płock 2
115 Khurshid Khasanov Wilga Garwolin 2
116 Rafał Trakul Świt Staroźreby 2
117 Mateusz Kowalski Hutnik Warszawa 1
118 Patryk Turko Hutnik Warszawa 1
119 Szymon Morawski MKS Przasnysz 1
120 Dominik Paradowski KS Raszyn 1
121 Krzysztof Pikus KS Raszyn 1
122 Łukasz Broź Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
123 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
124 Igor Krashnevskyi Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
125 Krzysztof Pustoła MKS Przasnysz 1
126 Konrad Budek Ząbkovia Ząbki 1
127 Krzysztof Szynke Escola Varsovia Warszawa 1
128 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 1
129 Miłosz Grzesiński Oskar Przysucha 1
130 Oskar Miturski Oskar Przysucha 1
131 Sebastian Nowiński Ząbkovia Ząbki 1
132 Grzegorz Wawrzyński Wisła II Płock 1
133 Szymon Różycki KS Raszyn 1
134 Piotr Ćwikowski MKS Piaseczno 1
135 Mateusz Wysocki MKS Piaseczno 1
136 Kamil Wójcik Wilga Garwolin 1
137 Jakub Szczepocki Ząbkovia Ząbki 1
138 Kamil Waćkowski Hutnik Warszawa 1
139 Bartosz Wiśniewski Ząbkovia Ząbki 1
140 Artur Bajor KS CK Troszyn 1
141 Marek Ziętara KS Raszyn 1
142 Kaper Kalisz Escola Varsovia Warszawa 1
143 Piotr Petasz Mszczonowianka Mszczonów 1
144 Piotr Wójcik Mszczonowianka Mszczonów 1
145 Bartłomiej Gromek Narew 1962 Ostrołęka 1
146 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 1
147 Patryk Dąbkowski Orzeł Baniocha 1
148 Michał Durajczyk Marcovia Marki 1
149 Kajetan Staniszewski MKS Piaseczno 1
150 Dominik Trojanowski Narew 1962 Ostrołęka 1
151 Mariusz Unierzyński Świt Staroźreby 1
152 Mikołaj Misiak Victoria Sulejówek 1
153 Kacper Laskus Mazur Karczew 1
154 Mateusz Argasiński Marcovia Marki 1
155 Milan Kvocera Wisła II Płock 1
156 Marko Kolar Wisła II Płock 1
157 Filip Bućko Hutnik Warszawa 1
158 Kamil Żmuda Marcovia Marki 1
159 Marcin Kraska Narew 1962 Ostrołęka 1
160 Oskar Szczepański Mazur Karczew 1
161 Kacper Wiśniewski Wisła II Płock 1
162 Kewin Przygoda Ząbkovia Ząbki 1
163 Bartosz Lelito Ząbkovia Ząbki 1
164 Michał Ochman Marcovia Marki 1
165 Mateusz Pepłowski MKS Przasnysz 1
166 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 1
167 Przemysław Ilczuk KS Raszyn 1
168 Hubert Pakuła KS Raszyn 1
169 Bartosz Zieliński Świt Staroźreby 1
170 Grzegorz Obuch Oskar Przysucha 1
171 Jakub Czarnecki Victoria Sulejówek 1
172 Ahmed Ayodeji MKS Piaseczno 1
173 Bartosz Ciach Marcovia Marki 1
174 Sebastian Olczak Ząbkovia Ząbki 1
175 Michał Sobczak Świt Staroźreby 1
176 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 1
177 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 1
178 Paweł Michalak MKS Przasnysz 1
179 Sebastian Szczepaniak Victoria Sulejówek 1
180 Filip Woźnica KS CK Troszyn 1
181 Jan Bąk Escola Varsovia Warszawa 1
182 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 1
183 Sebastian Czapa Mszczonowianka Mszczonów 1
184 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 1
185 Jakub Basiński Wisła II Płock 1
186 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 1
187 Patrick Bergmann Escola Varsovia Warszawa 1
188 Przemysław Chyrchała Escola Varsovia Warszawa 1
189 Stanislav Nechyporenko Ząbkovia Ząbki 1
190 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
191 Piotr Dąbrowski Narew 1962 Ostrołęka 1
192 Jan Białobrzeski Narew 1962 Ostrołęka 1
193 Szymon Kiewel Mszczonowianka Mszczonów 1
194 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 1
195 Jakub Sierpiński Świt Staroźreby 1
196 Błażej Sworski Świt Staroźreby 1