IV liga podkarpacka (gr. spadkowa) sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka (gr. spadkowa) sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka (gr. spadkowa) sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka (gr. spadkowa) sezon 2023/2024

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga podkarpacka (gr. spadkowa) sezon 2023/2024

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga podkarpacka (gr. spadkowa) sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Piechniak Sokół Kamień 29
2 Wojciech Reiman Stal Łańcut 23
3 Paweł Piątek Wisłok Wiśniowa 20
4 Adrian Nowak Sokół Kolbuszowa Dolna 16
5 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 15
6 Oskar Majda Stal Łańcut 14
7 Konrad Buć Stal Łańcut 14
8 Krystian Kalemba Cosmos Nowotaniec 13
9 Nazar Verbny Cosmos Nowotaniec 13
10 Marcin Krajewski Izolator Boguchwała 12
11 Tomasz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 12
12 Konrad Kowal Izolator Boguchwała 11
13 Mateusz Bieniek Błękitni Ropczyce 11
14 Kacper Drelich Sokół Kolbuszowa Dolna 10
15 Dawid Czyrny Ekoball Stal Sanok 10
16 Tomasz Barycza Legion Pilzno 10
17 Piotr Syguła Legion Pilzno 10
18 Marcin Stefanik Igloopol Dębica 10
19 Kamil Wesołowski Lechia Sędziszów Małopolski 9
20 Grzegorz Gawle Pogoń-Sokół Lubaczów 9
21 Miłosz Gierczak Ekoball Stal Sanok 9
22 Szymon Dziadosz Pogoń-Sokół Lubaczów 9
23 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 9
24 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 8
25 Kacper Wywrót Błękitni Ropczyce 8
26 Oliwier Pilch JKS Jarosław 8
27 Patryk Szczurek Sokół Kolbuszowa Dolna 8
28 Kacper Rop Pogoń-Sokół Lubaczów 8
29 Mateusz Jezierski Pogoń-Sokół Lubaczów 7
30 Kamil Matofij Pogoń-Sokół Lubaczów 7
31 Arsen Hrosu Stal II Rzeszów 7
32 Kacper Plichta Stal II Rzeszów 7
33 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 7
34 Patryk Róg Stal Łańcut 7
35 Arkadiusz Staszczak Głogovia Głogów Małopolski 7
36 Mateusz Jędryas Sokół Kamień 7
37 Jakub Maćkowiak Błękitni Ropczyce 7
38 Viktor Khomchenko Cosmos Nowotaniec 7
39 Paweł Hass Pogoń-Sokół Lubaczów 7
40 Wojciech Kos Igloopol Dębica 6
41 Mikołaj Jasiński Polonia Przemyśl 6
42 Rafał Dusiło JKS Jarosław 6
43 Aleksander Okoń Igloopol Dębica 6
44 Kacper Zborowski Stal II Rzeszów 6
45 Kacper Sadłocha Stal II Rzeszów 6
46 Stanislav Mykytsey Cosmos Nowotaniec 6
47 Patryk Wójcik Stal Łańcut 6
48 Mikołaj Marciniec Resovia II 6
49 Piotr Pindak JKS Jarosław 6
50 Wiktor Majewski Wisłok Wiśniowa 6
51 Kacper Pieniążek Cosmos Nowotaniec 5
52 Dominik Kędzior Legion Pilzno 5
53 Szymon Piwowar Błękitni Ropczyce 5
54 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 5
55 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 5
56 Karol Czelny Wisłok Wiśniowa 5
57 Krystian Majka Sokół Kamień 5
58 Kamil Janas Polonia Przemyśl 5
59 Jarosław Czernysz Wisłok Wiśniowa 5
60 David Jezuit Lechia Sędziszów Małopolski 5
61 Kyrylo Senko Cosmos Nowotaniec 5
62 Szymon Płocica Ekoball Stal Sanok 5
63 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 5
64 Kamil Woźniak Głogovia Głogów Małopolski 4
65 Marcin Tubek Legion Pilzno 4
66 Jakub Chrupcała JKS Jarosław 4
67 Mateusz Peda Igloopol Dębica 4
68 Maciej Maślany Ekoball Stal Sanok 4
69 Kacper Karcz Resovia II 4
70 Filip Krępa Wisłok Wiśniowa 4
71 Przemysław Zieliński Korona Rzeszów 4
72 Victor Guedes Stal II Rzeszów 4
73 Piotr Buda Igloopol Dębica 4
74 Sammy Y'tai Korona Rzeszów 4
75 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 3
76 Volodymyr Khorolskyi Sokół Kolbuszowa Dolna 3
77 Przemysław Pyrdek Lechia Sędziszów Małopolski 3
78 Damian Kotecki Resovia II 3
79 Filip Czop Głogovia Głogów Małopolski 3
80 Oskar Nerc Korona Rzeszów 3
81 Dawid Król Pogoń-Sokół Lubaczów 3
82 Michał Synoś Stal II Rzeszów 3
83 Ihor Nahornyi Cosmos Nowotaniec 3
84 Kacper Wydra Sokół Kamień 3
85 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 3
86 Arkadiusz Baran Wisłok Wiśniowa 3
87 Miłosz Chmura Legion Pilzno 3
88 Mateusz Gdowik Sokół Kamień 3
89 Dmytro Pirnych Resovia II 3
90 Mateusz Bondarenko Resovia II 3
91 Konrad Domoń Głogovia Głogów Małopolski 3
92 Hanauer Ribas Duilio Igloopol Dębica 3
93 Jakub Zych Stal II Rzeszów 3
94 Filip Mikrut Resovia II 3
95 Kacper Nytko Legion Pilzno 3
96 Jakub Kloc Ekoball Stal Sanok 3
97 Radosław Socha JKS Jarosław 3
98 Matheusa Carvalho Resende Polonia Przemyśl 3
99 Krystian Basznianin Pogoń-Sokół Lubaczów 3
100 Patryk Cyganowski Igloopol Dębica 3
101 Hubert Pieszczoch Cosmos Nowotaniec 3
102 Karol Wojtyło Igloopol Dębica 3
103 Oskar Ćwiczak Lechia Sędziszów Małopolski 2
104 Kacper Łoch Igloopol Dębica 2
105 Michał Mazurek Sokół Kolbuszowa Dolna 2
106 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 2
107 Mateusz Gul Pogoń-Sokół Lubaczów 2
108 Wiktor Stępniowski Sokół Kamień 2
109 Kacper Szymkiewicz Resovia II 2
110 Oskar Mazur Legion Pilzno 2
111 Oskar Sowa Stal Łańcut 2
112 Marcin Mokrzycki Sokół Kolbuszowa Dolna 2
113 Krystian Bik Sokół Kolbuszowa Dolna 2
114 Damian Bożek Sokół Kolbuszowa Dolna 2
115 Łukasz Piotrowski Cosmos Nowotaniec 2
116 Artur Gaża Stal II Rzeszów 2
117 Rafał Walas Izolator Boguchwała 2
118 Krzysztof Pietluch JKS Jarosław 2
119 Yevgeniy Nemtinov JKS Jarosław 2
120 Michał Musik Stal II Rzeszów 2
121 Szymon Salamon Stal II Rzeszów 2
122 Kamil Rębisz Pogoń-Sokół Lubaczów 2
123 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 2
124 Szymon Majcher Cosmos Nowotaniec 2
125 Vladislav Rosylakov Pogoń-Sokół Lubaczów 2
126 Mateusz Bielenda Resovia II 2
127 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
128 Alan Nowogrodzki JKS Jarosław 2
129 Kacper Cyganowski Sokół Kolbuszowa Dolna 2
130 Kacper Marszalik Sokół Kolbuszowa Dolna 2
131 Viktor Lykhovydko Cosmos Nowotaniec 2
132 Marcos Antonio Dos Santos Oliviera Igloopol Dębica 2
133 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 2
134 Mykyta Havryk Polonia Przemyśl 2
135 Kacper Zbyradowski Sokół Kamień 2
136 Mirosław Kmiotek Głogovia Głogów Małopolski 2
137 Bartłomiej Karczewski Lechia Sędziszów Małopolski 2
138 Bartosz Szymański Wisłok Wiśniowa 2
139 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 2
140 Paweł Mytych Głogovia Głogów Małopolski 2
141 Bruno Henrique De Morais Crespo Cosmos Nowotaniec 2
142 Mateusz Padiasek Ekoball Stal Sanok 2
143 Dominik Janas Polonia Przemyśl 2
144 Dawid Zawiślak Błękitni Ropczyce 2
145 Maciej Grabowski Pogoń-Sokół Lubaczów 2
146 Viacheslav Komarovskyi Polonia Przemyśl 2
147 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 2
148 Dominik Ochał Błękitni Ropczyce 2
149 Patryk Zieliński Ekoball Stal Sanok 2
150 Jakub Lorek Stal II Rzeszów 2
151 Radosław Gil Wisłok Wiśniowa 1
152 Jan Borysławski Polonia Przemyśl 1
153 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 1
154 Kacper Słysz Ekoball Stal Sanok 1
155 Hubert Osuch Głogovia Głogów Małopolski 1
156 Dmytro Petryk Cosmos Nowotaniec 1
157 Marcin Stefanik Igloopol Dębica 1
158 Kacper Majka Lechia Sędziszów Małopolski 1
159 Maciej Wilk Izolator Boguchwała 1
160 Antoni Patla Sokół Kolbuszowa Dolna 1
161 Adrian Kurek Igloopol Dębica 1
162 Bartosz Pikuła Sokół Kamień 1
163 Igor Kilian Sokół Kolbuszowa Dolna 1
164 Lucjan Frydrych Izolator Boguchwała 1
165 Lucas Guedes Pogoń-Sokół Lubaczów 1
166 Lucio Ceci Resovia II 1
167 Tomasz Nalepka Błękitni Ropczyce 1
168 Krystian Kazek Polonia Przemyśl 1
169 Krystian Motyl Sokół Kolbuszowa Dolna 1
170 Kacper Sumara Ekoball Stal Sanok 1
171 Oliwier Pociask Błękitni Ropczyce 1
172 Paweł Bartnik JKS Jarosław 1
173 Ruslan Kovtok Wisłok Wiśniowa 1
174 Mateusz Augustyn Stal II Rzeszów 1
175 Kacper Piątek Stal II Rzeszów 1
176 Kamil Bartkowiak Stal II Rzeszów 1
177 Sebastian Kuźniar Korona Rzeszów 1
178 Dawid Gałka Korona Rzeszów 1
179 Norbert Nędza Błękitni Ropczyce 1
180 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
181 Przemysław Kanach Lechia Sędziszów Małopolski 1
182 Dawid Adamski Igloopol Dębica 1
183 Marcin Sobol Ekoball Stal Sanok 1
184 Rafał Domaradzki Ekoball Stal Sanok 1
185 Patryk Pakuła JKS Jarosław 1
186 Jakub Więcek Stal Łańcut 1
187 Wiktor Maciejewski Wisłok Wiśniowa 1
188 Igor Tarała Stal Łańcut 1
189 Sebastian Fedan Pogoń-Sokół Lubaczów 1
190 Bartosz Czyjt Legion Pilzno 1
191 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
192 Wojciech Rusinek Korona Rzeszów 1
193 Antoni Synoś Sokół Kamień 1
194 Bartosz Markiewicz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
195 Wiktor Łuczyk Sokół Kolbuszowa Dolna 1
196 Dominik Oreńczuk Izolator Boguchwała 1
197 Michał Hałucha Izolator Boguchwała 1
198 Bartłomiej Sztuka Legion Pilzno 1
199 Patryk Marut Sokół Kamień 1
200 Filip Leśniak Igloopol Dębica 1
201 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 1
202 Vladyslav Yatsura Polonia Przemyśl 1
203 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
204 Marcin Krzywonos Izolator Boguchwała 1
205 Kacper Misiak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
206 Grzegorz Rychel Sokół Kamień 1
207 Kacper Paśko Stal II Rzeszów 1
208 Vadym Yavorskyi Stal II Rzeszów 1
209 Patryk Tetlak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
210 Aliaksei Shyla Korona Rzeszów 1
211 Karol Chuchro Resovia II 1
212 Michał Stopyra Stal Łańcut 1
213 Mikołaj Gawlewicz Ekoball Stal Sanok 1
214 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 1
215 Hubert Podolak Sokół Kamień 1
216 Rafał Bober Korona Rzeszów 1
217 Jakub Lorenc Pogoń-Sokół Lubaczów 1
218 Jakub Szczybło Pogoń-Sokół Lubaczów 1
219 Jakub Jaroch Resovia II 1
220 Karol Rębisz Resovia II 1
221 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
222 Aleks Kopcio JKS Jarosław 1
223 Klaudiusz Kapusta Izolator Boguchwała 1
224 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 1
225 Gabriel Souto Stal II Rzeszów 1
226 Ivan Hura Cosmos Nowotaniec 1
227 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
228 Damian Barszczak Ekoball Stal Sanok 1
229 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 1

IV liga podkarpacka (gr. spadkowa) sezon 2023/2024

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 1
2 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 1
3 Vladyslav Pohorilyy Korona Rzeszów 1