IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 17 47 15 2 0 79 10 69
2 Wiślanie Jaśkowice 17 36 11 3 3 50 22 28
3 Orzeł Ryczów 17 36 11 3 3 45 27 18
4 Beskid Andrychów 17 31 10 1 6 29 14 15
5 LKS Jawiszowice 17 30 8 6 3 33 25 8
6 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 30 9 3 5 27 24 3
7 Tempo Białka 17 27 7 6 4 30 24 6
8 Unia Oświęcim 17 26 8 2 7 29 29 0
9 Dalin Myślenice 17 23 6 5 6 29 30 -1
10 Pcimianka Pcim 17 21 6 3 8 36 40 -4
11 Jutrzenka Giebułtów 17 21 6 3 8 20 25 -5
12 Słomniczanka Słomniki 17 21 6 3 8 24 32 -8
13 KS Chełmek 17 19 5 4 8 33 38 -5
14 Wiślanka Grabie 17 15 4 3 10 17 33 -16
15 Garbarnia II Kraków 17 14 3 5 9 13 23 -10
16 MKS Trzebinia 17 14 4 2 11 17 39 -22
17 TS Węgrzce 17 13 3 4 10 16 37 -21
18 Clepardia Kraków 17 4 0 4 13 9 64 -55
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 10 30 10 0 0 55 1 54
2 Wiślanie Jaśkowice 9 24 8 0 1 33 6 27
3 Beskid Andrychów 9 21 7 0 2 21 6 15
4 Orzeł Ryczów 9 20 6 2 1 26 13 13
5 Pcimianka Pcim 9 20 6 2 1 28 10 18
6 Unia Oświęcim 9 19 6 1 2 18 11 7
7 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 17 5 2 1 15 8 7
8 Jutrzenka Giebułtów 8 17 5 2 1 14 6 8
9 LKS Jawiszowice 9 16 4 4 1 18 14 4
10 Dalin Myślenice 9 15 4 3 2 14 11 3
11 Tempo Białka 8 14 4 2 2 17 11 6
12 Słomniczanka Słomniki 8 14 4 2 2 14 13 1
13 MKS Trzebinia 8 12 4 0 4 13 11 2
14 TS Węgrzce 8 12 3 3 2 11 11 0
15 KS Chełmek 8 11 3 2 3 20 16 4
16 Wiślanka Grabie 8 11 3 2 3 12 10 2
17 Garbarnia II Kraków 8 8 2 2 4 10 14 -4
18 Clepardia Kraków 8 2 0 2 6 4 21 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 7 17 5 2 0 24 9 15
2 Orzeł Ryczów 8 16 5 1 2 19 14 5
3 LKS Jawiszowice 8 14 4 2 2 15 11 4
4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 9 13 4 1 4 12 16 -4
5 Tempo Białka 9 13 3 4 2 13 13 0
6 Wiślanie Jaśkowice 8 12 3 3 2 17 16 1
7 Beskid Andrychów 8 10 3 1 4 8 8 0
8 Dalin Myślenice 8 8 2 2 4 15 19 -4
9 KS Chełmek 9 8 2 2 5 13 22 -9
10 Unia Oświęcim 8 7 2 1 5 11 18 -7
11 Słomniczanka Słomniki 9 7 2 1 6 10 19 -9
12 Garbarnia II Kraków 9 6 1 3 5 3 9 -6
13 Jutrzenka Giebułtów 9 4 1 1 7 6 19 -13
14 Wiślanka Grabie 9 4 1 1 7 5 23 -18
15 MKS Trzebinia 9 2 0 2 7 4 28 -24
16 Clepardia Kraków 9 2 0 2 7 5 43 -38
17 Pcimianka Pcim 8 1 0 1 7 8 30 -22
18 TS Węgrzce 9 1 0 1 8 5 26 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wiślanka Grabie 0 4 2 4 3 6 3 9 4 2 5 8
Wiślanie Jaśkowice 6 4 6 5 11 2 7 4 7 5 10 4
Wieczysta Kraków 13 1 13 3 17 4 13 1 10 2 11 1
Unia Oświęcim 0 5 5 3 4 4 7 5 5 7 8 5
Tempo Białka 3 5 3 4 6 4 4 3 10 2 3 6
TS Węgrzce 5 5 1 4 2 3 5 2 3 10 1 10
Słomniczanka Słomniki 1 3 8 2 4 4 6 7 2 5 4 8
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 3 6 5 7 5 1 4 2 4 9 3
Pcimianka Pcim 3 4 2 3 6 5 3 12 9 8 11 7
Orzeł Ryczów 6 1 1 2 10 8 6 3 8 7 12 6
MKS Trzebinia 2 4 1 8 2 8 3 8 4 5 5 6
LKS Jawiszowice 3 2 6 6 8 8 3 4 4 1 8 5
KS Chełmek 4 4 8 6 7 10 2 4 5 6 6 8
Jutrzenka Giebułtów 2 3 1 3 5 4 4 3 5 5 3 7
Garbarnia II Kraków 5 0 3 4 1 3 1 5 2 7 2 3
Dalin Myślenice 4 3 5 3 5 6 7 2 5 5 5 9
Clepardia Kraków 1 9 2 9 1 14 2 7 1 11 4 11
Beskid Andrychów 2 2 2 1 2 3 6 0 9 3 6 6
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Wieczysta Kraków 17 5.24 4.65 0.59 82.35% 17.65%
2 Pcimianka Pcim 17 4.47 2.12 2.35 82.35% 17.65%
3 Clepardia Kraków 17 4.29 0.53 3.76 64.71% 35.29%
4 Wiślanie Jaśkowice 17 4.24 2.94 1.29 88.24% 11.76%
5 Orzeł Ryczów 17 4.24 2.65 1.59 94.12% 5.88%
6 KS Chełmek 17 4.18 1.94 2.24 88.24% 11.76%
7 Dalin Myślenice 17 3.47 1.71 1.76 52.94% 47.06%
8 Unia Oświęcim 17 3.41 1.71 1.71 76.47% 23.53%
9 LKS Jawiszowice 17 3.41 1.94 1.47 58.82% 41.18%
10 Słomniczanka Słomniki 17 3.29 1.41 1.88 58.82% 41.18%
11 MKS Trzebinia 17 3.29 1 2.29 76.47% 23.53%
12 Tempo Białka 17 3.18 1.76 1.41 52.94% 47.06%
13 TS Węgrzce 17 3.12 0.94 2.18 58.82% 41.18%
14 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 3 1.59 1.41 64.71% 35.29%
15 Wiślanka Grabie 17 2.94 1 1.94 58.82% 41.18%
16 Jutrzenka Giebułtów 17 2.65 1.18 1.47 35.29% 64.71%
17 Beskid Andrychów 17 2.53 1.71 0.82 47.06% 52.94%
18 Garbarnia II Kraków 17 2.12 0.76 1.35 35.29% 64.71%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sławomir Peszko Wieczysta Kraków 22
2 Radosław Majewski Wieczysta Kraków 20
3 Adisa Monsuru Wiślanie Jaśkowice 17
4 Michał Szewczyk Unia Oświęcim 12
5 Łukasz Popiela Orzeł Ryczów 11
6 Roman Hutyria Tempo Białka 11
7 Kacper Sołtys Pcimianka Pcim 10
8 Jakub Seweryn Wiślanie Jaśkowice 10
9 Patrik Mišák Wieczysta Kraków 10
10 Mark osei Assinor Sokół Kocmyrzów Baranówka 9
11 Jakub Górecki Dalin Myślenice 8
12 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 8
13 Bartosz Kozieł Słomniczanka Słomniki 8
14 Adrian Korczyk LKS Jawiszowice 8
15 Kamil Koziołek Beskid Andrychów 7
16 Michał Kowalik MKS Trzebinia 7
17 Jan Dziadkowiec Pcimianka Pcim 7
18 Łukasz Nowak Wiślanka Grabie 7
19 Andrii Pishchevskyi TS Węgrzce 7
20 Mateusz Lampart Orzeł Ryczów 7
21 Michał Puzik Tempo Białka 7
22 Tomasz Kustra KS Chełmek 6
23 Dawid Hałat LKS Jawiszowice 6
24 Dawid Płonka LKS Jawiszowice 6
25 Rafał Nowak Unia Oświęcim 6
26 Łukasz Skrzypek Słomniczanka Słomniki 6
27 Michał Bury KS Chełmek 5
28 Eryk Ceglarz Beskid Andrychów 5
29 Kamil Karcz Beskid Andrychów 5
30 Bartosz Kiełbus Orzeł Ryczów 5
31 Damian Zięba Orzeł Ryczów 5
32 Dariusz Żaba Wiślanie Jaśkowice 5
33 Mateusz Majcherczyk Jutrzenka Giebułtów 5
34 Dawid Kałat Dalin Myślenice 5
35 Dawid Nagi Beskid Andrychów 5
36 Karol Wiczkowski Clepardia Kraków 4
37 Łukasz Radomski LKS Jawiszowice 4
38 Mateusz Reczulski Słomniczanka Słomniki 4
39 Arkadiusz Czapla Unia Oświęcim 4
40 Seweryn Michalski Wieczysta Kraków 4
41 Szymon Pietrzyk Sokół Kocmyrzów Baranówka 4
42 Daniel Kmak Wiślanka Grabie 4
43 Filip Nowak KS Chełmek 4
44 Piotr Bąk Clepardia Kraków 3
45 Jakub Snadny Unia Oświęcim 3
46 Michał Cienkosz Dalin Myślenice 3
47 Grzegorz Chlebda Pcimianka Pcim 3
48 Michał Wojtan Dalin Myślenice 3
49 Damian Grudnik TS Węgrzce 3
50 Karol Lewandowski Beskid Andrychów 3
51 Paweł Marek Tempo Białka 3
52 Łukasz Burliga Wieczysta Kraków 3
53 Wojciech Wojcieszyński Orzeł Ryczów 3
54 Daniel Wolak Wiślanie Jaśkowice 3
55 Bartosz Czarnecki Wiślanie Jaśkowice 3
56 Roman Stepankov Sokół Kocmyrzów Baranówka 3
57 Michał Guja Sokół Kocmyrzów Baranówka 3
58 Patryk Mendela MKS Trzebinia 3
59 Jakub Sidor KS Chełmek 3
60 Klemens Drobniak KS Chełmek 3
61 Jakub Polniak Jutrzenka Giebułtów 3
62 Krzysztof Księżyc KS Chełmek 3
63 Tomasz Wacławik Tempo Białka 3
64 Piotr Kolbiarz Pcimianka Pcim 3
65 Kamil Kowalczyk Garbarnia II Kraków 2
66 Jakub Kuczera Garbarnia II Kraków 2
67 Dawid Linca Wieczysta Kraków 2
68 Sebastian Frączek LKS Jawiszowice 2
69 Jakub Wcisło TS Węgrzce 2
70 Damian Matyja TS Węgrzce 2
71 Marek Mizia Orzeł Ryczów 2
72 Pavlo Savelenko KS Chełmek 2
73 Tomasz Stelmach Dalin Myślenice 2
74 Michał Groń Tempo Białka 2
75 Rafał Grodzicki Jutrzenka Giebułtów 2
76 Kamil Gałka Wiślanie Jaśkowice 2
77 Patryk Koim Beskid Andrychów 2
78 Artur Moniak Pcimianka Pcim 2
79 Arkadiusz Garzeł Orzeł Ryczów 2
80 Przemysław Pitry LKS Jawiszowice 2
81 Karol Kuczek Pcimianka Pcim 2
82 Kacper Pandyra Pcimianka Pcim 2
83 Przemysław Porębski Orzeł Ryczów 2
84 Mateusz Ząbczyk Garbarnia II Kraków 2
85 Nikodem Morawski Wiślanie Jaśkowice 2
86 Grzegorz Silczuk Jutrzenka Giebułtów 2
87 Kacper Orłowski Sokół Kocmyrzów Baranówka 2
88 Karol Pietrzyk Jutrzenka Giebułtów 2
89 Wojciech Dziadzio Orzeł Ryczów 2
90 Karol Wątroba Słomniczanka Słomniki 2
91 Łukasz Wierzba MKS Trzebinia 2
92 Adrian Frańczak Wieczysta Kraków 2
93 Konrad Malina Dalin Myślenice 2
94 Daniel Chochliński Pcimianka Pcim 2
95 Tomasz Kaleta KS Chełmek 2
96 Marcin Szczurek MKS Trzebinia 2
97 Mateusz Hałat Sokół Kocmyrzów Baranówka 2
98 Dominik Solecki Garbarnia II Kraków 2
99 Miłosz Wąchała Orzeł Ryczów 2
100 Krzysztof Piekarczyk Tempo Białka 2
101 Dawid Serafin Jutrzenka Giebułtów 2
102 Emmanuel Kumah Wieczysta Kraków 2
103 Szymon Burkat Dalin Myślenice 2
104 Dawid Malik Garbarnia II Kraków 2
105 Dawid Jampich Wieczysta Kraków 2
106 Mariusz Sierakowski TS Węgrzce 1
107 Mateusz Kubiak Jutrzenka Giebułtów 1
108 Igor Pawela Unia Oświęcim 1
109 Bartłomiej Ostafin Dalin Myślenice 1
110 Jakub Zięba Pcimianka Pcim 1
111 Jakub Jędrzejowski Dalin Myślenice 1
112 Piotr Piotrowski Wiślanka Grabie 1
113 Maciej Zębala Orzeł Ryczów 1
114 Sebastian Głaz Wiślanie Jaśkowice 1
115 Heinner rodrigo Valenzuela aparicio Słomniczanka Słomniki 1
116 Adrian Zybinski MKS Trzebinia 1
117 Daniel Pandyra Pcimianka Pcim 1
118 Dawid Kasza Słomniczanka Słomniki 1
119 Patryk Moskal TS Węgrzce 1
120 Michał Przetocki Dalin Myślenice 1
121 Dominik Lasik Wiślanie Jaśkowice 1
122 Jan Martyniak MKS Trzebinia 1
123 Krystian Wilk Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
124 Piotr Gołdowski Orzeł Ryczów 1
125 Szymon Reczulski Słomniczanka Słomniki 1
126 Maciej Zieliński Jutrzenka Giebułtów 1
127 Kamil Kwaśny TS Węgrzce 1
128 Norbert Zalejski Garbarnia II Kraków 1
129 Karol Jurzec TS Węgrzce 1
130 Adrian Obrzud Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
131 Jacek Wesecki KS Chełmek 1
132 Marcin Herman LKS Jawiszowice 1
133 Tomasz Drabik Wiślanka Grabie 1
134 Patryk Senkowski LKS Jawiszowice 1
135 Krzysztof Sadowski Clepardia Kraków 1
136 Patryk Steinhoff Wiślanka Grabie 1
137 Michał Supel Garbarnia II Kraków 1
138 Patryk Matysek Słomniczanka Słomniki 1
139 Adrian Gałka MKS Trzebinia 1
140 Arkadiusz Ryś Unia Oświęcim 1
141 Piotr Gogola Wiślanie Jaśkowice 1
142 Krystian Bloch KS Chełmek 1
143 Grzegorz Kantek KS Chełmek 1
144 Jakub Ochman Wiślanie Jaśkowice 1
145 Jarosław Madziała Tempo Białka 1
146 Mariusz Bienias Wiślanka Grabie 1
147 Dawid Gruszkowski Wiślanka Grabie 1
148 Michał Tylek Beskid Andrychów 1
149 Kamil Szewczyk Unia Oświęcim 1
150 Wojciech Wołki Clepardia Kraków 1
151 Mateusz Gniecki Jutrzenka Giebułtów 1
152 Paweł Pyciak Orzeł Ryczów 1
153 Michał Ślaski Jutrzenka Giebułtów 1
154 Kamil Kłusek Pcimianka Pcim 1
155 Daniel Kocemba LKS Jawiszowice 1
156 Kacper Laskoś Garbarnia II Kraków 1
157 Tomasz Kalicki Tempo Białka 1
158 Paweł Brak Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
159 Bartosz Ściślak LKS Jawiszowice 1
160 Piotr Rusek Dalin Myślenice 1
161 Dawid Wadas KS Chełmek 1
162 Łukasz Pietras Wieczysta Kraków 1
163 Mateusz Krasuski Wieczysta Kraków 1

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Bąk Clepardia Kraków 1
2 Grzegorz Chlebda Pcimianka Pcim 1
3 Mateusz Ząbczyk Garbarnia II Kraków 1
4 Kacper Orłowski Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
5 Heinner rodrigo Valenzuela aparicio Słomniczanka Słomniki 1
6 Michał Przetocki Dalin Myślenice 1
7 Jakub Ochman Wiślanie Jaśkowice 1
8 Jakub Antkiewicz Unia Oświęcim 1
9 Jakub Ptak Orzeł Ryczów 1
10 Damian Kobyłka Wiślanka Grabie 1
11 Andrzej Biel Dalin Myślenice 1
12 Paweł Wisowski Clepardia Kraków 1