Znicz Pruszków zremisował ze Stalą Rzeszów 2-2 (1-1) w 11. Kolejce 2 Ligi. Od 64. minuty gospodarze grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla  Adriana Rybaka. W 88. minucie siły się wyrównały jak bezpośrednią czerwoną kartkę za faul obejrzał Sławomir Szeliga.

W 14. minucie gospodarze otworzyli wynik spotkania wykorzystując stały fragment gry. Maciej Machalski dośrodkował z rzutu rożnego po lewej stronie boiska. Do dośrodkowania doszedł Robert Obst, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza.

W 16. minucie Paweł Moskwik ponownie zagroził bramce rzeszowian. Bardzo dobrze zachował się między słupkami Wiktor Kaczorowski.

W 25. minucie ładnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Tomasz Płonka, ale minimalnie się pomylił.

W 31. minucie co nie udało się kilka minut wcześniej udało się tym razem. Piłka prostopadła wrzucona w pole karne do Płonki, który wpadł w bramkarza pruszkowian Bartłomieja Gradeckiego, a potem z bliskiej odległości trafił do siatki.

W 60. minucie Dariusz Zjawiński mógł wyprowadzić pruszkowian na prowadzenie. Zdecydował się na uderzenie z ostrego konta zamykając dośrodkowanie z rzutu wolnego.

W 62. minucie Błażej Szczepanek zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Piłka po uderzeniu minęła minimalnie słupek bramki strzeżonej przez Gradeckiego.

W 64. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Adrian Rybak. Podopieczni trenera Andrzeja Prawdy musieli sobie radzić w osłabieniu.

W 67. minucie Paweł Tarnowski wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Niezbyt dobrą interwencją popisał się młody bramkarz drużyny z Rzeszowa. Co bez problemów wykorzystał pomocnik Znicza.

W 77. minucie Tomasz Płonka miał szansę na wyrównanie i zdobycie swojego drugiego gola w dzisiejszym spotkaniu. Uderzenie rosłego napastnika drużyny z ulicy Hetmańskie poszybowało ponad bramką.

W 88. minucie straty osobowe na boisku wyrównały się. Na wolne pole wychodził Dariusz Zjawińśki. Napastnik gospodarzy został powalony przez Sławomira Szeligę. Obrońca Stali Rzeszów za to zagranie obejrzał czerwoną kartkę i musiał przedwcześnie opuścić plac gry.

W 2. minucie doliczonego czasu gry goście wykorzystali akcję pod bramką Znicza Pruszków. Damian Sierant wyskoczył do dośrodkowania i głową umieścił piłkę w siatce. Doprowadzając do remisu i ustalił wynik spotkania.

ZNICZ PRUSZKÓW - STAL RZESZÓW 2-2 (1-1)

1-0 Robert Obst (14.)

1-1 Tomasz Płonka (31.)

2-1 Paweł Tarnowski (67.)

2-2 Damian Sierant (90.+)

Znicz Pruszków: Gradecki - Bochenek, Rybak, Baran, Drobňák - Rackiewicz (83. Arkadiusz Pyrka), Obst, Machalski, Tarnowski (68. Karol Noiszewski), Moskwik (50. Krystian Tabara) - Zjawiński (89. Piotr Jóźwiak).

Stal Rzeszów: Kaczorowski - Sierant, Szeliga, Kostkowski, Głowacki - Szczepanek (81. Patryk Plewka), Reiman, Mozler (68. Artur Pląskowski), Michalik (78. Dariusz Jarecki) - Goncerz (80. Dominik Chromiński), Płonka.

żółte kartki: Rybak, Gradecki - Sierant, Szeliga, Głowacki  czerwone kartki: Adrian Rybak (64. minuta, Znicz, za drugą żółtą) - Sławomir Szeliga (88. minuta, Stal, za faul taktyczny) sędzia: Marcin Szrek (Kielce)