W Arce Gdynia od początku roku dzieje się bardzo dużo. Klub z Trójmiasta nie próżnuje i szybko rozpoczął budowanie kadry na rundę wiosenną. Do zespołu dołączył Fabian Hiszpański, który ostatnio grał w KKS-ie 1925 Kalisz. To jednak nie koniec wieści, bowiem żółto-niebiescy ogłosili, że zespół opuścili kolejni gracze.


Fabian Hiszpański został nowym zawodnikiem Arki Gdynia, która wiosną będzie chciała powalczyć o awans do PKO Ekstraklasy. 27-letni pomocnik do trójmiejskiego klubu przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z KKS-u 1925 Kalisz. Piłkarz w barwach beniaminka 2 ligi, rozegrał 15 spotkań oraz dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. To jedna nie koniec wieści, bowiem żółto-niebiescy ogłosili, że zespół opuściło trzech graczy.

W Arce dłużej grać nie będzie Andrzej Witan, który związał się umową z drugoligową Olimpią Elbląg. Jeśli chodzi natomiast o Bartosza Kwietnia oraz Bartosza Bonieckiego, to klub z ulicy Olimpijskiej 5, skrócił ich wypożyczenia odpowiednio z Jagielloni Białystok oraz Pogoni Szczecin. To jednak nie koniec wieści, bowiem pojawiła się także nowa osoba w sztabie szkoleniowym. To Dawid Musiał, z którym Dariusz Marzec pracował w PGE Stali Mielec.

Nowy nabytek gdyńskiego klubu, pierwsze kroki stawiał w Wiśle Płock. Kolejnym zespołem w jego karierze był Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ponadto grał także w Wiśle Puławy oraz Bytovii Bytów. Jaki informuje oficjalna strona Arki, zawodnik na zapleczu piłkarskiej elity ma na koncie ponad 100 spotkań. Kontrakt piłkarza obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.


Foto: Stanisław Wrzosek/Arka Gdynia/Materiały prasowe

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.