W 29. kolejce 2 ligi sensacyjnie Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Widzewem Łódź 1-1. Bramkę dla Siarki zdobył Kamil Radulj, a dla Widzewa Rafał Wolsztyński.

Mecz nie zapowiadał niespodzianki, której niedługo mieliśmy być świadkiem. Zawodnicy Siarki Tarnobrzeg lepiej weszli w mecz z Widzewem Łódź i coraz częściej atakowali bramkę rywala z Łodzi. W 16. minucie mieliśmy bramkę dla ekipy z Tarnobrzega. Strzelcem bramki okazał się być Kamil Radulj, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i skutecznie wykończył akcję. Reszta meczu to próby odrobienia strat widzewiaków. Wszystkie jednak kończyły się fiaskiem. Siarka prowadziła po pierwszej części 1-0.

Druga odsłona to mocne uderzenie ze strony Widzewa. W ciągu pierwszych czterech minut mieli dwie bardzo groźne sytuacje, których jakimś cudem nie zdołali wykorzystać. W kolejnych akcjach mogliśmy oglądać grę w środku pola. Obydwa zespoły nie potrafiły znaleźć sposobu na przeciwnika.

Dopiero osiem minut do zakończenia regulaminowego czasu gry Mateusz Michalski podszedł do rzutu karnego. Zawodnik jednak nie wykorzystał jedenastki. Mimo wszystko Widzew wyrównał stan meczu na dwie minuty do zakończenia regulaminowego czasu gry! Do bramki trafił Rafał Wolsztyński kierując piłkę w samo okienko bramki Siarki!

SIARKA TARNOBRZEG - WIDZEW ŁÓDŹ 1-1 (1-0)

1-0 Kamil Radulj (16.)

1-1 Rafał Wolsztyński (88.)

Siarka Tarnobrzeg: Zoch - Radulj (76. Wawrylak), Duda, Janeczko, Maik, Płatek (91. Galara), Wełnicki, Bierzało, Wełniak, Wodecki (67. Sitek), Głaz.

Widzew Łódź: Wolański - Kazimierowicz, Kato, Michalski, Świderski (57. Wolsztyński), Pięczek, Turzyniecki (72. Turzyniecki), Tanżyna, Ameyaw (89. Stefaniak), Mihaljević (46. Pieńkowski), Zieleniecki.

Żółte Kartki: Janeczko, Płatek, Wawrylak, Wełniecki - Kato. Sędzia: Jacek Lis.