Podopieczni Sławomira Majaka wrócili na fotel lidera 3 ligi gr. IV. Siarka Tarnobrzeg pokonała dziś rezerwy Cracovii, a jedynego gola w tym meczu zdobył Paweł Mróz.


Od początku lepiej prezentowała się Siarka Tarnobrzeg, która częściej utrzymywała się przy piłce oraz bardziej zdecydowanie atakowała. Rezerwy Cracovii skupiły się na grze w defensywie oraz wyczekiwaniu szans. Więcej konkretów było jednak po stronie gospodarzy, którzy już w 16. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Paweł Mróz.

"Siarkowcy" nie zamierzali się zatrzymywać i szybko ruszyli w poszukiwaniu trafienia numer dwa. Brakowało jednak skuteczności ze strony gospodarzy, a i dobrze w bramce spisywał się Adam Wilk. Z czasem także do głosu doszły "Pasy", jednak ich próby nie zaskoczyły Macieja Kowala i to zespół z Tarnobrzega w lepszych humorach schodził na przerwę.

Goście nie mając już nic do stracenia, w drugiej odsłonie postawili wszystko na jedną kartę, ale Siarka miała sytuacje opanowaną i nadal to ona prowadziła. Rezerwy Cracovii popełniały także błędy i po jednym z nich, arbiter wskazał na "wapno". Piłkę na jedenastym metrze ustawił Marcin Stefanik, ale jego intencje wyczuł bramkarz drużyny z Krakowa, który następnie obronił jeszcze dwie dobitki.

"Pasy" były mocno zdeterminowane by doprowadzić do wyrównania, ale szwankowała skuteczność. Siarka natomiast cały czas musiała być czujna. Dobrą robotę wykonywał Maciej Kowal, który m.in. w 79. minucie poradził sobie z uderzeniem Radosława Kanacha. Wynik nie uległ już zmianie i po końcowym gwizdku lepsze humory miał zespół z Tarnobrzega, który został nowym liderem 3 ligi gr. IV.


Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II 1-0 (1-0)

1-0 Paweł Mróz (16)


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.