IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 15 31 9 4 2 27 17 10
2 GKS II Tychy 15 29 9 2 4 36 20 16
3 Odra Wodzisław Śląski 15 27 8 3 4 31 17 14
4 Unia Książenice 15 27 8 3 4 33 26 7
5 Drzewiarz Jasienica 15 25 8 1 6 29 28 1
6 LKS Czaniec 15 24 7 3 5 21 15 6
7 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 23 7 2 6 29 29 0
8 Polonia Łaziska Górne 15 23 6 5 4 18 18 0
9 LKS Decor Bełk 15 23 7 2 6 25 30 -5
10 Kuźnia Ustroń 15 21 7 0 8 28 25 3
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 20 6 2 7 21 24 -3
12 Spójnia Landek 15 19 5 4 6 17 20 -3
13 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 16 5 1 9 20 35 -15
14 GKS Radziechowy-Wieprz 15 14 3 5 7 22 27 -5
15 Beskid Skoczów 15 9 2 3 10 28 39 -11
16 Wilki Wilcza 15 8 2 2 11 14 29 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Łaziska Górne 8 18 5 3 0 15 3 12
2 GKS II Tychy 7 16 5 1 1 17 6 11
3 Drzewiarz Jasienica 8 16 5 1 2 17 12 5
4 LKS Goczałkowice Zdrój 6 15 5 0 1 15 8 7
5 Odra Wodzisław Śląski 9 14 4 2 3 19 10 9
6 LKS Czaniec 7 14 4 2 1 10 2 8
7 Unia Książenice 6 13 4 1 1 18 9 9
8 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 13 4 1 3 13 10 3
9 LKS Decor Bełk 8 11 3 2 3 16 17 -1
10 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 10 3 1 3 12 11 1
11 Spójnia Landek 8 9 2 3 3 10 12 -2
12 Odra Centrum Wodzisław Śląski 7 7 2 1 4 8 14 -6
13 GKS Radziechowy-Wieprz 8 7 2 1 5 13 17 -4
14 Beskid Skoczów 8 7 2 1 5 20 22 -2
15 Kuźnia Ustroń 7 6 2 0 5 15 13 2
16 Wilki Wilcza 8 4 1 1 6 4 11 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 16 4 4 1 12 9 3
2 Kuźnia Ustroń 8 15 5 0 3 13 12 1
3 Unia Książenice 9 14 4 2 3 15 17 -2
4 GKS II Tychy 8 13 4 1 3 19 14 5
5 Odra Wodzisław Śląski 6 13 4 1 1 12 7 5
6 MRKS Czechowice-Dziedzice 8 13 4 1 3 17 18 -1
7 LKS Decor Bełk 7 12 4 0 3 9 13 -4
8 LKS Czaniec 8 10 3 1 4 11 13 -2
9 Spójnia Landek 7 10 3 1 3 7 8 -1
10 Drzewiarz Jasienica 7 9 3 0 4 12 16 -4
11 Odra Centrum Wodzisław Śląski 8 9 3 0 5 12 21 -9
12 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 7 2 1 4 8 14 -6
13 GKS Radziechowy-Wieprz 7 7 1 4 2 9 10 -1
14 Polonia Łaziska Górne 7 5 1 2 4 3 15 -12
15 Wilki Wilcza 7 4 1 1 5 10 18 -8
16 Beskid Skoczów 7 2 0 2 5 8 17 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS II Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS II Tychy 0 - 0 Drzewiarz Jasienica 13 listopada 2021
Piast II Gliwice 0 - 0 GKS II Tychy 6 listopada 2021
GKS II Tychy 0 - 0 LKS Czaniec 30 października 2021
LKS Bełk 0 - 0 GKS II Tychy 23 października 2021
GKS II Tychy 0 - 0 LKS Bestwina 16 października 2021
Orzeł Łękawica 0 - 0 GKS II Tychy 9 października 2021
GKS II Tychy 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 października 2021
Kuźnia Ustroń 0 - 0 GKS II Tychy 25 września 2021
GKS II Tychy 4 - 0 Czarni Gorzyce 18 września 2021
Spójnia Landek 1 - 1 GKS II Tychy 11 września 2021
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 0 GKS II Tychy 4 września 2021
GKS II Tychy 4 - 1 Unia Książenice 28 sierpnia 2021
Unia Turza Śląska 0 - 3 GKS II Tychy 25 sierpnia 2021
GKS II Tychy 8 - 0 Czarni-Góral Żywiec 21 sierpnia 2021
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 GKS II Tychy 14 sierpnia 2021
GKS II Tychy 2 - 0 LKS Czaniec 12 czerwca 2021
GKS II Tychy 5 - 1 GKS Radziechowy-Wieprz 6 czerwca 2021
GKS II Tychy 2 - 1 Rozwój Katowice 29 maja 2021
Drzewiarz Jasienica 1 - 3 GKS II Tychy 26 maja 2021
GKS II Tychy 3 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 maja 2021
GKS II Tychy 5 - 2 Unia Książenice 16 maja 2021
LKS Decor Bełk 1 - 4 GKS II Tychy 8 maja 2021
Orzeł Łękawica 0 - 2 GKS II Tychy 1 maja 2021
GKS II Tychy 10 - 0 Iskra Pszczyna 25 kwietnia 2021
Unia Turza Śląska 0 - 1 GKS II Tychy 17 kwietnia 2021
GKS II Tychy 4 - 0 Jedność 32 Przyszowice 11 kwietnia 2021
Kuźnia Ustroń 0 - 4 GKS II Tychy 3 kwietnia 2021
Spójnia Landek 5 - 0 GKS II Tychy 27 marca 2021
GKS II Tychy 1 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 marca 2021
GKS II Tychy 1 - 3 Odra Wodzisław Śląski 14 marca 2021
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0 - 3 GKS II Tychy 9 marca 2021
LKS Czaniec 1 - 5 GKS II Tychy 28 listopada 2020
GKS II Tychy 1 - 3 Kuźnia Ustroń 15 listopada 2020
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 3 GKS II Tychy 24 października 2020
Odra Wodzisław Śląski 3 - 2 GKS II Tychy 17 października 2020
GKS II Tychy 4 - 2 LKS Decor Bełk 11 października 2020
Rozwój Katowice 3 - 1 GKS II Tychy 3 października 2020
GKS II Tychy 4 - 0 Drzewiarz Jasienica 26 września 2020
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 5 GKS II Tychy 19 września 2020
GKS II Tychy 3 - 2 Spójnia Landek 13 września 2020
Jedność 32 Przyszowice 3 - 0 GKS II Tychy 5 września 2020
GKS II Tychy 2 - 2 Unia Turza Śląska 30 sierpnia 2020
GKS Radziechowy-Wieprz 2 - 1 GKS II Tychy 22 sierpnia 2020
GKS II Tychy 4 - 0 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 sierpnia 2020
Unia Książenice 3 - 1 GKS II Tychy 8 sierpnia 2020
GKS II Tychy 0 - 2 Orzeł Łękawica 1 sierpnia 2020
Iskra Pszczyna 2 - 1 GKS II Tychy 25 lipca 2020
GKS Radziechowy-Wieprz 0 - 4 GKS II Tychy 16 listopada 2019
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Czaniec 10 listopada 2019
Polonia Łaziska Górne 3 - 1 GKS II Tychy 3 listopada 2019
GKS II Tychy 1 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 27 października 2019
Beskid Skoczów 2 - 4 GKS II Tychy 23 października 2019
GKS II Tychy 3 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 października 2019
Spójnia Landek 0 - 1 GKS II Tychy 5 października 2019
GKS II Tychy 4 - 0 LKS Decor Bełk 29 września 2019
Wilki Wilcza 2 - 2 GKS II Tychy 21 września 2019
GKS II Tychy 3 - 1 Kuźnia Ustroń 15 września 2019
Drzewiarz Jasienica 3 - 2 GKS II Tychy 7 września 2019
GKS II Tychy 3 - 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 31 sierpnia 2019
Odra Wodzisław Śląski 3 - 1 GKS II Tychy 24 sierpnia 2019
GKS II Tychy 1 - 1 Unia Książenice 17 sierpnia 2019
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 4 GKS II Tychy 10 sierpnia 2019
Dąb Gaszowice 2 - 2 GKS II Tychy 8 czerwca 2019
LKS Czaniec 3 - 0 GKS II Tychy 5 czerwca 2019
GKS Radziechowy-Wieprz 1 - 0 GKS II Tychy 1 czerwca 2019
GKS II Tychy 4 - 0 LKS Decor Bełk 26 maja 2019
GKS II Tychy 3 - 1 Wilki Wilcza 19 maja 2019
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 0 GKS II Tychy 11 maja 2019
GKS II Tychy 4 - 2 Unia Racibórz 5 maja 2019
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2 - 2 GKS II Tychy 1 maja 2019
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 2 GKS II Tychy 27 kwietnia 2019
Kuźnia Ustroń 1 - 1 GKS II Tychy 20 kwietnia 2019
GKS II Tychy 1 - 1 Spójnia Landek 14 kwietnia 2019
Płomień Połomia 1 - 2 GKS II Tychy 6 kwietnia 2019
GKS II Tychy 1 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 31 marca 2019
GKS II Tychy 1 - 2 Drzewiarz Jasienica 23 marca 2019
GKS II Tychy 1 - 0 Polonia Łaziska Górne 16 marca 2019
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Czaniec 9 marca 2019
GKS II Tychy 4 - 2 Dąb Gaszowice 11 listopada 2018
GKS II Tychy 1 - 1 GKS Radziechowy-Wieprz 4 listopada 2018
LKS Decor Bełk 1 - 2 GKS II Tychy 20 października 2018
Wilki Wilcza 1 - 1 GKS II Tychy 13 października 2018
GKS II Tychy 1 - 3 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 października 2018
Unia Racibórz 1 - 1 GKS II Tychy 29 września 2018
GKS II Tychy 3 - 3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 23 września 2018
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 16 września 2018
GKS II Tychy 1 - 1 Kuźnia Ustroń 9 września 2018
Spójnia Landek 0 - 4 GKS II Tychy 1 września 2018
GKS II Tychy 4 - 1 Płomień Połomia 25 sierpnia 2018
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 2 GKS II Tychy 19 sierpnia 2018
Drzewiarz Jasienica 3 - 0 GKS II Tychy 15 sierpnia 2018
Polonia Łaziska Górne 0 - 1 GKS II Tychy 11 sierpnia 2018
Beskid Skoczów 2 - 5 GKS II Tychy 9 czerwca 2018
GKS II Tychy 0 - 2 Dąb Gaszowice 2 czerwca 2018
Spójnia Landek 2 - 1 GKS II Tychy 30 maja 2018
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Czaniec 26 maja 2018
Drzewiarz Jasienica 1 - 6 GKS II Tychy 23 maja 2018
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 2 GKS II Tychy 20 maja 2018
GKS II Tychy 2 - 2 LKS Decor Bełk 12 maja 2018
GKS II Tychy 0 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 maja 2018
GKS II Tychy 1 - 1 Kuźnia Ustroń 1 maja 2018
GKS II Tychy 0 - 2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 29 kwietnia 2018
Unia Racibórz 2 - 2 GKS II Tychy 21 kwietnia 2018
GKS II Tychy 5 - 2 MKS Lędziny 15 kwietnia 2018
GKS Radziechowy-Wieprz 3 - 1 GKS II Tychy 7 kwietnia 2018
GKS II Tychy 2 - 0 Wilki Wilcza 31 marca 2018
Polonia Bytom 2 - 0 GKS II Tychy 24 marca 2018
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 1 GKS II Tychy 25 listopada 2017
GKS II Tychy 5 - 0 Beskid Skoczów 19 listopada 2017
Dąb Gaszowice 2 - 4 GKS II Tychy 11 listopada 2017
GKS II Tychy 1 - 0 Spójnia Landek 5 listopada 2017
LKS Czaniec 2 - 1 GKS II Tychy 28 października 2017
GKS II Tychy 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 października 2017
LKS Decor Bełk 2 - 5 GKS II Tychy 14 października 2017
GKS II Tychy 7 - 2 Drzewiarz Jasienica 7 października 2017
Kuźnia Ustroń 4 - 3 GKS II Tychy 30 września 2017
GKS II Tychy 4 - 2 Unia Racibórz 16 września 2017
MKS Lędziny 4 - 3 GKS II Tychy 9 września 2017
GKS II Tychy 4 - 5 GKS Radziechowy-Wieprz 2 września 2017
Wilki Wilcza 6 - 2 GKS II Tychy 26 sierpnia 2017
GKS II Tychy 1 - 2 Polonia Bytom 19 sierpnia 2017
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 3 GKS II Tychy 12 sierpnia 2017
GKS II Tychy 1 - 5 Ruch Radzionków 10 czerwca 2017
Raków II Częstochowa 1 - 4 GKS II Tychy 3 czerwca 2017
GKS II Tychy 1 - 1 Szombierki Bytom 30 maja 2017
Nadwiślan Góra 0 - 3 GKS II Tychy 27 maja 2017
Polonia Poraj 1 - 1 GKS II Tychy 24 maja 2017
GKS II Tychy 4 - 1 Piast II Gliwice 21 maja 2017
KS Panki 1 - 3 GKS II Tychy 17 maja 2017
MKS Myszków 3 - 0 GKS II Tychy 13 maja 2017
Ruch II Chorzów 2 - 3 GKS II Tychy 10 maja 2017
GKS II Tychy 3 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 6 maja 2017
GKS II Tychy 3 - 3 Slavia Ruda Śląska 23 kwietnia 2017
GKS II Tychy 3 - 1 Warta Zawiercie 15 kwietnia 2017
Górnik Piaski (Czeladź) 0 - 2 GKS II Tychy 9 kwietnia 2017
GKS II Tychy 4 - 1 Przemsza Siewierz 1 kwietnia 2017
GKS II Katowice 2 - 0 GKS II Tychy 26 marca 2017
GKS II Tychy 2 - 3 Sarmacja Będzin 19 marca 2017
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 GKS II Tychy 11 marca 2017
Ruch Radzionków 3 - 2 GKS II Tychy 19 listopada 2016
GKS II Tychy 2 - 3 Raków II Częstochowa 13 listopada 2016
Szombierki Bytom 2 - 1 GKS II Tychy 5 listopada 2016
GKS II Tychy 0 - 0 Nadwiślan Góra 30 października 2016
Piast II Gliwice 3 - 0 GKS II Tychy 22 października 2016
GKS II Tychy 2 - 1 MKS Myszków 16 października 2016
GKS II Tychy 8 - 0 Ruch II Chorzów 8 października 2016
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 1 GKS II Tychy 1 października 2016
GKS II Tychy 2 - 1 Polonia Poraj 25 września 2016
Slavia Ruda Śląska 2 - 0 GKS II Tychy 17 września 2016
GKS II Tychy 5 - 0 KS Panki 11 września 2016
Warta Zawiercie 1 - 0 GKS II Tychy 3 września 2016
GKS II Tychy 1 - 2 Górnik Piaski (Czeladź) 31 sierpnia 2016
Przemsza Siewierz 2 - 1 GKS II Tychy 27 sierpnia 2016
GKS II Tychy 3 - 0 GKS II Katowice 21 sierpnia 2016
Sarmacja Będzin 4 - 2 GKS II Tychy 17 sierpnia 2016
GKS II Tychy 3 - 5 Gwarek Tarnowskie Góry 13 sierpnia 2016
GKS II Tychy 2 - 3 ROW II Rybnik 11 czerwca 2016
Drzewiarz Jasienica 2 - 0 GKS II Tychy 4 czerwca 2016
GKS II Tychy 1 - 1 Spójnia Landek 29 maja 2016
Unia Racibórz 2 - 2 GKS II Tychy 25 maja 2016
GKS II Tychy 0 - 1 GTS Bojszowy 21 maja 2016
GKS II Tychy 1 - 1 Krupiński Suszec 15 maja 2016
GKS II Tychy 5 - 1 Jedność 32 Przyszowice 7 maja 2016
Gwarek Ornontowice 0 - 2 GKS II Tychy 30 kwietnia 2016
GKS II Tychy 2 - 3 Szczakowianka Jaworzno 27 kwietnia 2016
GKS II Tychy 0 - 1 Polonia Łaziska Górne 23 kwietnia 2016
GKS II Tychy 2 - 0 Iskra Pszczyna 17 kwietnia 2016
Granica Ruptawa 0 - 0 GKS II Tychy 13 kwietnia 2016
GKS II Tychy 0 - 0 GKS Radziechowy-Wieprz 10 kwietnia 2016
GKS II Tychy 5 - 0 Forteca Świerklany 3 kwietnia 2016
GKS II Tychy 2 - 1 Unia Turza Śląska 20 marca 2016
ROW II Rybnik 0 - 9 GKS II Tychy 15 listopada 2015
GKS II Tychy 0 - 3 Drzewiarz Jasienica 8 listopada 2015
Spójnia Landek 3 - 1 GKS II Tychy 31 października 2015
GKS II Tychy 5 - 1 Unia Racibórz 25 października 2015
GTS Bojszowy 0 - 4 GKS II Tychy 17 października 2015
Krupiński Suszec 1 - 5 GKS II Tychy 10 października 2015
Jedność 32 Przyszowice 0 - 1 GKS II Tychy 3 października 2015
GKS II Tychy 2 - 3 Gwarek Ornontowice 26 września 2015
Szczakowianka Jaworzno 2 - 1 GKS II Tychy 19 września 2015
Polonia Łaziska Górne 1 - 0 GKS II Tychy 12 września 2015
Iskra Pszczyna 3 - 0 GKS II Tychy 5 września 2015
GKS Radziechowy-Wieprz 0 - 1 GKS II Tychy 29 sierpnia 2015
Forteca Świerklany 1 - 3 GKS II Tychy 22 sierpnia 2015
GKS II Tychy 5 - 1 Granica Ruptawa 16 sierpnia 2015
Unia Turza Śląska 1 - 0 GKS II Tychy 9 sierpnia 2015

IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 9
2 Kamil Karcz LKS Czaniec 7
3 Arkadiusz Suchiński Unia Książenice 6
4 Mateusz Danieluk Odra Centrum Wodzisław Śląski 5
5 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 5
6 Dawid Hewlik Polonia Łaziska Górne 5
7 Damian Olczak LKS Decor Bełk 5
8 Szymon Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 5
9 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 4
10 Kamil Sekuła Drzewiarz Jasienica 4
11 Michał Staniucha GKS II Tychy 4
12 Nikolas Wroblewski GKS II Tychy 4
13 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 4
14 Mykhailo Lavruk Kuźnia Ustroń 4
15 Karol Lewandowski Beskid Skoczów 4
16 Robert Tkocz Odra Centrum Wodzisław Śląski 3
17 Piotr Fortuna Spójnia Landek 3
18 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 3
19 Patryk Dudziński Odra Wodzisław Śląski 3
20 Wojciech Rasek LKS Decor Bełk 3
21 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 3
22 Mieczysław Sikora Beskid Skoczów 3
23 Dawid Kasprzyk GKS II Tychy 3
24 Tomasz Janik GKS Radziechowy-Wieprz 3
25 Michał Przemyk MRKS Czechowice-Dziedzice 3
26 Maksymilian Wojtasik Kuźnia Ustroń 3
27 Jakub Chmiel Beskid Skoczów 2
28 Cezary Ferfecki Beskid Skoczów 2
29 Tobiasz Wodecki LKS Decor Bełk 2
30 Grzegorz Janiczak LKS Czaniec 2
31 Maciej Felsch LKS Czaniec 2
32 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
33 Mateusz Wrana Beskid Skoczów 2
34 Mateusz Wowra Unia Książenice 2
35 Marcin Leszczyński Wilki Wilcza 2
36 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 2
37 Emmanuel Sarki Odra Wodzisław Śląski 2
38 Kamil Łączek LKS Goczałkowice Zdrój 2
39 Sebastian Musiolik Odra Wodzisław Śląski 2
40 Kacper Skrenik Odra Centrum Wodzisław Śląski 2
41 Jacek Drapacz Unia Książenice 2
42 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 2
43 Łukasz Radomski Drzewiarz Jasienica 2
44 Dominik Miłek Polonia Łaziska Górne 2
45 Patryk Kaczmarzyk Unia Książenice 2
46 Damian Hilbrycht Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
47 Bartłomiej Kręcichwost Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
48 Paweł Juraszczyk Odra Wodzisław Śląski 2
49 Adrian Rakowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
50 Mariusz Bojarski GKS II Tychy 2
51 Jakub Wagner Polonia Łaziska Górne 2
52 Kacper Polakowski MRKS Czechowice-Dziedzice 2
53 Artur Tumula Unia Książenice 2
54 Jakub Waliczek Kuźnia Ustroń 2
55 Bartosz Pikul Odra Wodzisław Śląski 2
56 Marcin Jaworzyn Beskid Skoczów 2
57 Dawid Ogrocki LKS Goczałkowice Zdrój 1
58 Dawid Brodawka Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
59 Kamil Bezak Spójnia Landek 1
60 Kamil Sikora LKS Decor Bełk 1
61 Tomasz Krężelok Drzewiarz Jasienica 1
62 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 1
63 Paweł Szołtys GKS II Tychy 1
64 Mateusz Wójcik MRKS Czechowice-Dziedzice 1
65 Damian Madzia Kuźnia Ustroń 1
66 Konrad Kuder Kuźnia Ustroń 1
67 Przemysław Stebel Wilki Wilcza 1
68 Daniel Sobas Spójnia Landek 1
69 Szymon Bezeg Beskid Skoczów 1
70 Michał Szczyrba Beskid Skoczów 1
71 Szymon Bandura Polonia Łaziska Górne 1
72 Jan Biegański GKS II Tychy 1
73 Adam Kozielski GKS Radziechowy-Wieprz 1
74 Paweł Sękowski Kuźnia Ustroń 1
75 Kami Wiktroski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
76 Patryk Smalcerz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
77 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
78 Sebastian Wiśniowski LKS Czaniec 1
79 Marcin Kuczera Unia Książenice 1
80 Jakub Ogiegło GKS Radziechowy-Wieprz 1
81 Wojciech Padło Beskid Skoczów 1
82 Jakub Bieroński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
83 Jakub Makselon Unia Książenice 1
84 Filip Laskowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
85 Dominik Czekański Wilki Wilcza 1
86 Piotr Buchalik Wilki Wilcza 1
87 Patryk Lach LKS Decor Bełk 1
88 Hugo Nejfeld GKS Radziechowy-Wieprz 1
89 Marcin Zarychta MRKS Czechowice-Dziedzice 1
90 Piotr Noga MRKS Czechowice-Dziedzice 1
91 Ireneusz Badura Polonia Łaziska Górne 1
92 Dawid Kaszok Polonia Łaziska Górne 1
93 Mateusz Kasprzyk Odra Wodzisław Śląski 1
94 Łukasz Mąka MRKS Czechowice-Dziedzice 1
95 Kamil Kotrys Beskid Skoczów 1
96 Marek Malcher Unia Książenice 1
97 Tomasz Czyż Kuźnia Ustroń 1
98 Anton Fizek Kuźnia Ustroń 1
99 Krzysztof Surawski Beskid Skoczów 1
100 Jakub Pawlik LKS Decor Bełk 1
101 Jakub Więzik Spójnia Landek 1
102 Konrad Jakubczyk Spójnia Landek 1
103 Adam Matusz Spójnia Landek 1
104 Jan Borek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
105 Damian Tarka Odra Wodzisław Śląski 1
106 Bartosz Gąsiorek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
107 Filip Handy LKS Czaniec 1
108 Kamil Maj LKS Decor Bełk 1
109 Grzegorz Jasiczek LKS Decor Bełk 1
110 Marcin Habdas Spójnia Landek 1
111 Roland Kachel Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
112 Michał Pieczka Unia Książenice 1
113 Roland Buchała Unia Książenice 1
114 Arkadiusz Maj Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
115 Kacper Laskoś GKS II Tychy 1