IV liga opolska sezon 2019/2020
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Nysa | 16 | 46 | 15 | 1 | 0 | 54 | 10 | 44 | |
2 | Porawie Większyce | 16 | 36 | 11 | 3 | 2 | 36 | 14 | 22 | |
3 | Agroplon Głuszyna | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 40 | 13 | 27 | |
4 | Małapanew Ozimek | 16 | 34 | 11 | 1 | 4 | 44 | 20 | 24 | |
5 | Unia Krapkowice | 16 | 33 | 11 | 0 | 5 | 37 | 20 | 17 | |
6 | Polonia Głubczyce | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 48 | 27 | 21 | |
7 | MKS Gogolin | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 23 | 25 | -2 | |
8 | Skalnik Gracze | 16 | 23 | 7 | 2 | 7 | 28 | 27 | 1 | |
9 | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 16 | 23 | 7 | 2 | 7 | 24 | 25 | -1 | |
10 | Piast Strzelce Opolskie | 16 | 19 | 6 | 1 | 9 | 25 | 37 | -12 | |
11 | GKS Głuchołazy | 16 | 18 | 6 | 0 | 10 | 26 | 39 | -13 | |
12 | LZS Skorogoszcz | 16 | 11 | 3 | 2 | 11 | 22 | 40 | -18 | |
13 | Start Namysłów | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 10 | 38 | -28 | |
14 | Pogoń Prudnik | 16 | 9 | 2 | 3 | 11 | 16 | 52 | -36 | |
15 | OKS Olesno | 16 | 8 | 2 | 2 | 12 | 20 | 43 | -23 | |
16 | Swornica Czarnowąsy | 16 | 8 | 2 | 2 | 12 | 15 | 38 | -23 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga opolska sezon 2019/2020
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Nysa | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 26 | 5 | 21 | |
2 | Porawie Większyce | 9 | 21 | 6 | 3 | 0 | 19 | 7 | 12 | |
3 | Unia Krapkowice | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 18 | 5 | 13 | |
4 | Małapanew Ozimek | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 29 | 7 | 22 | |
5 | MKS Gogolin | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 14 | 13 | 1 | |
6 | Skalnik Gracze | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 20 | 9 | 11 | |
7 | Agroplon Głuszyna | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 17 | 8 | 9 | |
8 | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | 4 | |
9 | Polonia Głubczyce | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 27 | 14 | 13 | |
10 | Piast Strzelce Opolskie | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 13 | 25 | -12 | |
11 | GKS Głuchołazy | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 14 | 22 | -8 | |
12 | LZS Skorogoszcz | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 20 | -9 | |
13 | Start Namysłów | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 6 | 23 | -17 | |
14 | Pogoń Prudnik | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 8 | 21 | -13 | |
15 | Swornica Czarnowąsy | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 10 | 20 | -10 | |
16 | OKS Olesno | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga opolska sezon 2019/2020
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Nysa | 8 | 22 | 7 | 1 | 0 | 28 | 5 | 23 | |
2 | Agroplon Głuszyna | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 23 | 5 | 18 | |
3 | Porawie Większyce | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 17 | 7 | 10 | |
4 | Małapanew Ozimek | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 15 | 13 | 2 | |
5 | Polonia Głubczyce | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 21 | 13 | 8 | |
6 | Unia Krapkowice | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 19 | 15 | 4 | |
7 | MKS Gogolin | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | |
8 | Piast Strzelce Opolskie | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 12 | 12 | 0 | |
9 | GKS Głuchołazy | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 12 | 17 | -5 | |
10 | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | |
11 | Skalnik Gracze | 7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 | |
12 | OKS Olesno | 15 | 5 | 1 | 2 | 12 | 18 | 42 | -24 | |
13 | LZS Skorogoszcz | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 11 | 20 | -9 | |
14 | Start Namysłów | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 4 | 15 | -11 | |
15 | Swornica Czarnowąsy | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 5 | 18 | -13 | |
16 | Pogoń Prudnik | 7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8 | 31 | -23 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga opolska sezon 2019/2020
Czas bramek
Drużyna | 1-15 | 16-30 | 31-45+ | 46-60 | 61-75 | 76-90+ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Unia Krapkowice | 3 | 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 8 | 2 | 6 | 2 |
Swornica Czarnowąsy | 1 | 4 | 2 | 3 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 7 |
Start Namysłów | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 | 6 | 3 | 8 | 0 | 3 | 3 | 4 |
Skalnik Gracze | 1 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3 | 2 | 2 | 5 | 4 |
Porawie Większyce | 2 | 1 | 4 | 1 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 9 | 3 |
Polonia Nysa | 2 | 0 | 5 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 7 | 1 | 5 | 2 |
Polonia Głubczyce | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 4 | 4 | 3 | 6 | 2 | 9 | 5 |
Pogoń Prudnik | 0 | 7 | 0 | 6 | 4 | 10 | 1 | 4 | 1 | 11 | 4 | 6 |
Piast Strzelce Opolskie | 1 | 4 | 2 | 4 | 5 | 4 | 2 | 4 | 2 | 8 | 3 | 3 |
OKS Olesno | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | 6 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 13 |
Małapanew Ozimek | 3 | 3 | 3 | 1 | 8 | 3 | 7 | 5 | 7 | 3 | 4 | 3 |
MKS Gogolin | 5 | 0 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | 5 | 7 |
LZS Skorogoszcz | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 | 5 | 2 | 2 | 4 | 7 | 4 | 5 |
GKS Głuchołazy | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 2 | 4 | 5 | 2 | 6 | 7 | 5 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 3 | 1 | 6 | 6 |
Agroplon Głuszyna | 8 | 0 | 3 | 1 | 8 | 4 | 5 | 1 | 8 | 2 | 3 | 0 |
- bramki zdobyte, - bramki stracone |
IV liga opolska sezon 2019/2020
Średnia ilość bramek
Lp. | Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Głubczyce | 16 | 4.69 | 3 | 1.69 | 93.75% | 6.25% |
2 | Pogoń Prudnik | 16 | 4.25 | 1 | 3.25 | 68.75% | 31.25% |
3 | GKS Głuchołazy | 16 | 4.06 | 1.63 | 2.44 | 81.25% | 18.75% |
4 | Polonia Nysa | 16 | 4 | 3.38 | 0.63 | 75% | 25% |
5 | Małapanew Ozimek | 16 | 4 | 2.75 | 1.25 | 81.25% | 18.75% |
6 | OKS Olesno | 16 | 3.94 | 1.25 | 2.69 | 81.25% | 18.75% |
7 | Piast Strzelce Opolskie | 16 | 3.88 | 1.56 | 2.31 | 93.75% | 6.25% |
8 | LZS Skorogoszcz | 16 | 3.88 | 1.38 | 2.5 | 81.25% | 18.75% |
9 | Unia Krapkowice | 16 | 3.56 | 2.31 | 1.25 | 68.75% | 31.25% |
10 | Skalnik Gracze | 16 | 3.44 | 1.75 | 1.69 | 68.75% | 31.25% |
11 | Swornica Czarnowąsy | 16 | 3.31 | 0.94 | 2.38 | 68.75% | 31.25% |
12 | Agroplon Głuszyna | 16 | 3.31 | 2.5 | 0.81 | 75% | 25% |
13 | Porawie Większyce | 16 | 3.13 | 2.25 | 0.88 | 56.25% | 43.75% |
14 | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 16 | 3.06 | 1.5 | 1.56 | 56.25% | 43.75% |
15 | Start Namysłów | 16 | 3 | 0.63 | 2.38 | 56.25% | 43.75% |
16 | MKS Gogolin | 16 | 3 | 1.44 | 1.56 | 56.25% | 43.75% |
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 |
IV liga opolska sezon 2019/2020
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Radosław Mikulski | Agroplon Głuszyna | 15 |
2 | Piotr Jamuła | Polonia Głubczyce | 15 |
3 | Patryk Wojtasik | Małapanew Ozimek | 13 |
4 | Adam Setla | Polonia Nysa | 10 |
5 | Łukasz Bawoł | Unia Krapkowice | 10 |
6 | Maciej Pisula | Polonia Nysa | 9 |
7 | Denis Kipka | MKS Gogolin | 9 |
8 | Sławomir Kierdal | Porawie Większyce | 9 |
9 | Piotr Strzelecki | Piast Strzelce Opolskie | 8 |
10 | Sebastian Jaroszyński | Małapanew Ozimek | 7 |
11 | Dawid Dulski | Skalnik Gracze | 6 |
12 | Jacek Broniewicz | Polonia Głubczyce | 6 |
13 | Andrzej Malik | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 6 |
14 | Szymon Grek | Polonia Głubczyce | 6 |
15 | Miłosz Reish | Agroplon Głuszyna | 5 |
16 | Sebastian Wacław | MKS Gogolin | 5 |
17 | Dmytro Kryvoruchyshak | GKS Głuchołazy | 5 |
18 | Michał Bienias | Małapanew Ozimek | 5 |
19 | Damian Sobczak | Agroplon Głuszyna | 5 |
20 | Piotr Sobota | Unia Krapkowice | 5 |
21 | Patryk Paczulla | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 5 |
22 | Maciej Węglarz | Agroplon Głuszyna | 4 |
23 | Piotr Leszczyński | Polonia Głubczyce | 4 |
24 | Sławomir Tramsz | LZS Skorogoszcz | 4 |
25 | Tymoteusz Mizielski | MKS Gogolin | 4 |
26 | Guilherme Cordeiro | Pogoń Prudnik | 4 |
27 | Jarosław Wośko | Unia Krapkowice | 4 |
28 | Andriy Malyk | GKS Głuchołazy | 4 |
29 | Beniamin Glinka | Piast Strzelce Opolskie | 4 |
30 | Guilherme leoni Alves | Swornica Czarnowąsy | 4 |
31 | Yurii Sondak | GKS Głuchołazy | 3 |
32 | Fellipe Eduardo Tavares Dos Santos | Polonia Głubczyce | 3 |
33 | Wojciech Hober | OKS Olesno | 3 |
34 | Paweł Sikora | Porawie Większyce | 3 |
35 | Daniel Golus | Polonia Nysa | 3 |
36 | Szymon Popera | GKS Głuchołazy | 3 |
37 | Mariusz Jeziorowski | OKS Olesno | 3 |
38 | Artur Gradin | Pogoń Prudnik | 3 |
39 | Patryk Pabiniak | Start Namysłów | 3 |
40 | Michał Koc | Porawie Większyce | 3 |
41 | Kamil Szafarczyk | Porawie Większyce | 3 |
42 | Adam Churas | Unia Krapkowice | 3 |
43 | Wiktor Łuczak | Agroplon Głuszyna | 2 |
44 | Mateusz Pałach | Agroplon Głuszyna | 2 |
45 | Patryk Perkowski | Polonia Nysa | 2 |
46 | Przemysław Tramsz | LZS Skorogoszcz | 2 |
47 | Dawid Dorosławski | Porawie Większyce | 2 |
48 | Kacper Kamiński | Małapanew Ozimek | 2 |
49 | Sylwester Szymański | Unia Krapkowice | 2 |
50 | Patryk Kowalczyk | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2 |
51 | Dawid Gawroński | Skalnik Gracze | 2 |
52 | Grzegorz Chojnowski | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2 |
53 | Krzysztof Kachel | LZS Skorogoszcz | 2 |
54 | Bartosz Sobczyński | Agroplon Głuszyna | 2 |
55 | Andrzej Wąsik | Porawie Większyce | 2 |
56 | Ble Dro Narcisse | Polonia Nysa | 2 |
57 | Szymon Dymińczuk | Skalnik Gracze | 2 |
58 | Nurudeen Marcelo Oladoja | Polonia Nysa | 2 |
59 | Krzysztof Werner | Unia Krapkowice | 2 |
60 | Rafał Samborski | Start Namysłów | 2 |
61 | Mateusz Augustyn | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 1 |
62 | Michał Łysek | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 1 |
63 | Tomasz Olewicz | Piast Strzelce Opolskie | 1 |
64 | Michał Mięczakowski | Pogoń Prudnik | 1 |
65 | Mateusz Weiss | Piast Strzelce Opolskie | 1 |
66 | Bartosz Grześkiewicz | Małapanew Ozimek | 1 |
67 | Przemysław Zawadzki | Polonia Głubczyce | 1 |
68 | Marcin Rudzki | Pogoń Prudnik | 1 |
69 | Andrzej Krzymiński | OKS Olesno | 1 |
70 | Dawid Miroszka | Swornica Czarnowąsy | 1 |
71 | Kamil Tramsz | LZS Skorogoszcz | 1 |
72 | Jacek Janeczek | LZS Skorogoszcz | 1 |
73 | Tomasz Kubacki | OKS Olesno | 1 |
74 | Szymon Drogosz | GKS Głuchołazy | 1 |
75 | Adrian Janeczek | Skalnik Gracze | 1 |
76 | Jarosław Stelmach | Porawie Większyce | 1 |
77 | Kamil Smolarczyk | Start Namysłów | 1 |
78 | Wojciech Bajor | GKS Głuchołazy | 1 |
79 | Marcel Strzelecki | GKS Głuchołazy | 1 |
80 | Sebastian Kuchta | Małapanew Ozimek | 1 |
81 | Benjamin elias Juan | Polonia Głubczyce | 1 |
82 | Krzysztof Kwiatkowski | Małapanew Ozimek | 1 |
83 | Michał Konieczny | OKS Olesno | 1 |
84 | Mikołaj Ciukaj | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 1 |
85 | Wojciech Wilczyński | Start Namysłów | 1 |
86 | Damian Lisoń | Swornica Czarnowąsy | 1 |
87 | Krzysztof Łebkowski | Porawie Większyce | 1 |
88 | Martin Jaszkowic | MKS Gogolin | 1 |
89 | Kacper Duda | Polonia Nysa | 1 |
90 | Winston Luis | Unia Krapkowice | 1 |
91 | Łukasz Szydłowski | MKS Gogolin | 1 |
92 | Marek Bajorek | Pogoń Prudnik | 1 |
93 | Kamil Sosna | Polonia Nysa | 1 |
94 | Sebastian Stachura | Porawie Większyce | 1 |
95 | Adam Huć | OKS Olesno | 1 |
96 | Szymon Setlak | OKS Olesno | 1 |
97 | Jarosław Chodorski | Skalnik Gracze | 1 |
98 | Maciej Raś | Skalnik Gracze | 1 |
99 | Michał Zimon | Piast Strzelce Opolskie | 1 |
100 | Wojciech Wiluk | Porawie Większyce | 1 |
101 | Mateusz Wróbel | MKS Gogolin | 1 |
102 | Zygmunt Bąk | Skalnik Gracze | 1 |
103 | Jakub Pindral | Unia Krapkowice | 1 |
104 | Mateusz Chruściel | LZS Skorogoszcz | 1 |
105 | Dawid Białek | Swornica Czarnowąsy | 1 |
106 | Rafał Atroszko | Małapanew Ozimek | 1 |
107 | Alan Majerski | Polonia Nysa | 1 |
IV liga opolska sezon 2019/2020
Bramki samobójcze
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Kamil Blach | Start Namysłów | 2 |
2 | Patryk Paczulla | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 1 |
3 | Patryk Kowalczyk | Chemik Kędzierzyn-Koźle | 1 |
4 | Jacek Janeczek | LZS Skorogoszcz | 1 |
5 | Dawid Toporowski | Polonia Głubczyce | 1 |
6 | Piotr Przezak | Małapanew Ozimek | 1 |
7 | Adrian Jaroń | OKS Olesno | 1 |
8 | Paweł Sarnowski | Start Namysłów | 1 |
9 | Radosław Parada | Skalnik Gracze | 1 |