IV liga śląska (gr. II) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Czaniec 30 61 18 7 5 49 19 30
2 Drzewiarz Jasienica 30 58 17 7 6 52 31 21
3 Kuźnia Ustroń 30 57 17 6 7 63 36 27
4 LKS Decor Bełk 30 54 16 6 8 61 43 18
5 Polonia Łaziska Górne 30 52 15 7 8 52 38 14
6 GKS II Tychy 30 51 13 12 5 53 39 14
7 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 50 14 8 8 52 38 14
8 LKS Goczałkowice Zdrój 30 44 12 8 10 52 41 11
9 Wilki Wilcza 30 37 11 4 15 43 52 -9
10 GKS Radziechowy-Wieprz 30 36 9 9 12 36 38 -2
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 36 10 6 14 41 52 -11
12 Odra Centrum Wodzisław Śląski 30 32 8 8 14 42 45 -3
13 Spójnia Landek 30 30 7 9 14 36 46 -10
14 Unia Racibórz 30 27 6 9 15 41 58 -17
15 Dąb Gaszowice 30 26 7 5 18 38 71 -33
16 Płomień Połomia 30 13 4 1 25 35 99 -64
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Czaniec 15 38 12 2 1 30 7 23
2 Drzewiarz Jasienica 15 36 11 3 1 34 13 21
3 Kuźnia Ustroń 15 32 10 2 3 38 18 20
4 GKS II Tychy 15 31 9 4 2 33 19 14
5 LKS Goczałkowice Zdrój 15 26 7 5 3 31 16 15
6 LKS Decor Bełk 15 25 7 4 4 32 19 13
7 Polonia Łaziska Górne 15 24 6 6 3 21 17 4
8 Wilki Wilcza 15 24 7 3 5 24 20 4
9 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 22 6 4 5 19 20 -1
10 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 21 6 3 6 23 21 2
11 GKS Radziechowy-Wieprz 15 19 5 4 6 20 17 3
12 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 19 5 4 6 21 19 2
13 Unia Racibórz 15 19 5 4 6 21 23 -2
14 Dąb Gaszowice 15 15 4 3 8 26 30 -4
15 Spójnia Landek 15 10 2 4 9 21 31 -10
16 Płomień Połomia 15 7 2 1 12 18 44 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Decor Bełk 15 29 9 2 4 29 24 5
2 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 29 8 5 2 29 17 12
3 Polonia Łaziska Górne 15 28 9 1 5 31 21 10
4 Kuźnia Ustroń 15 25 7 4 4 25 18 7
5 LKS Czaniec 15 23 6 5 4 19 12 7
6 Drzewiarz Jasienica 15 22 6 4 5 18 18 0
7 GKS II Tychy 15 20 4 8 3 20 20 0
8 Spójnia Landek 15 20 5 5 5 15 15 0
9 LKS Goczałkowice Zdrój 15 18 5 3 7 21 25 -4
10 GKS Radziechowy-Wieprz 15 17 4 5 6 16 21 -5
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 14 4 2 9 22 32 -10
12 Wilki Wilcza 15 13 4 1 10 19 32 -13
13 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 13 3 4 8 21 26 -5
14 Dąb Gaszowice 15 11 3 2 10 12 41 -29
15 Unia Racibórz 15 8 1 5 9 20 35 -15
16 Płomień Połomia 15 6 2 0 13 17 55 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS II Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data
Kuźnia Ustroń 0 - 0 GKS II Tychy 25 września 2021
Kuźnia Ustroń 0 - 4 GKS II Tychy 3 kwietnia 2021
GKS II Tychy 1 - 3 Kuźnia Ustroń 15 listopada 2020
GKS II Tychy 1 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 27 października 2019
GKS II Tychy 3 - 1 Kuźnia Ustroń 15 września 2019
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 2 GKS II Tychy 27 kwietnia 2019
Kuźnia Ustroń 1 - 1 GKS II Tychy 20 kwietnia 2019
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 16 września 2018
GKS II Tychy 1 - 1 Kuźnia Ustroń 9 września 2018
GKS II Tychy 0 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 maja 2018
GKS II Tychy 1 - 1 Kuźnia Ustroń 1 maja 2018
Kuźnia Ustroń 4 - 3 GKS II Tychy 30 września 2017
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 3 GKS II Tychy 12 sierpnia 2017

IV liga śląska (gr. II) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Olczak LKS Decor Bełk 21
2 Wojciech Szumilas GKS II Tychy 19
3 Dariusz Kołodziej Drzewiarz Jasienica 17
4 Maksymilian Wojtasik Kuźnia Ustroń 14
5 Mateusz Kocot Unia Racibórz 12
6 Paweł Sękowski Płomień Połomia 12
7 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 11
8 Daniel Stanclik Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11
9 Kamil Karcz LKS Czaniec 10
10 Dawid Gajewski Wilki Wilcza 10
11 Saba Jikia Polonia Łaziska Górne 10
12 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 9
13 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 8
14 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 8
15 Maciej Stróżak LKS Czaniec 8
16 Mateusz Piesiur LKS Goczałkowice Zdrój 8
17 Szymon Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 8
18 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 8
19 Karol Lewandowski LKS Czaniec 7
20 Konrad Cieślak Płomień Połomia 7
21 Damian Baron LKS Goczałkowice Zdrój 7
22 Jakub Waliczek Kuźnia Ustroń 7
23 Piotr Świerczyński LKS Czaniec 6
24 Kamil Uniejewski Polonia Łaziska Górne 6
25 Tobiasz Wodecki Odra Centrum Wodzisław Śląski 6
26 Damian Szczęsny MRKS Czechowice-Dziedzice 6
27 Kamil Wawoczny Wilki Wilcza 6
28 Bartosz Iskrzycki Kuźnia Ustroń 6
29 Paweł Woniakowski Unia Racibórz 5
30 Mariusz Kraśniewski Dąb Gaszowice 5
31 Mikołaj Franusik GKS Radziechowy-Wieprz 5
32 Dawid Hewlik Polonia Łaziska Górne 5
33 Paweł Moskwik Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
34 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 5
35 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 5
36 Wojciech Rasek LKS Decor Bełk 5
37 Peter Sladek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
38 Wojciech Orzeł Dąb Gaszowice 4
39 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 4
40 Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 4
41 Marcin Ośliźlok Odra Centrum Wodzisław Śląski 4
42 Mykhailo Lavruk Spójnia Landek 4
43 Daniel Sobas Spójnia Landek 4
44 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 4
45 Tomasz Kaczmarczyk LKS Czaniec 4
46 Piotr Pastuszak Odra Centrum Wodzisław Śląski 4
47 Michał Staniucha GKS II Tychy 4
48 Dawid Grabiec LKS Decor Bełk 4
49 Marcin Leszczyński Wilki Wilcza 4
50 Wojciech Małyjurek Spójnia Landek 4
51 Tomasz Janik GKS Radziechowy-Wieprz 4
52 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 4
53 Maciej Kocztorz Odra Centrum Wodzisław Śląski 4
54 Paweł Chojnacki Drzewiarz Jasienica 4
55 Jakub Benek LKS Goczałkowice Zdrój 4
56 Michał Fidziukiewicz GKS II Tychy 4
57 Bartosz Wójcik LKS Decor Bełk 3
58 Przemysław Stebel Dąb Gaszowice 3
59 Maciej Łącki GKS Radziechowy-Wieprz 3
60 Łukasz Radomski Drzewiarz Jasienica 3
61 Kamil Sekuła Drzewiarz Jasienica 3
62 Tomasz Okraszewski Odra Centrum Wodzisław Śląski 3
63 Krzysztof Szewczyk Dąb Gaszowice 3
64 Kamil Sikora Dąb Gaszowice 3
65 Kamil Adamczyk Polonia Łaziska Górne 3
66 Patryk Drabik Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
67 Marcin Jaskiernia LKS Goczałkowice Zdrój 3
68 Łukasz Spórna LKS Decor Bełk 3
69 Marcin Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 3
70 Błażej Grygier LKS Goczałkowice Zdrój 3
71 Robert Dymowski LKS Decor Bełk 3
72 Artur Moroń Polonia Łaziska Górne 3
73 Daniel Lubszczyk Płomień Połomia 3
74 Marcin Mizia LKS Decor Bełk 3
75 Łukasz Szędzielarz MRKS Czechowice-Dziedzice 3
76 Mariusz Bojarski GKS II Tychy 3
77 Dawid Drozdowski Wilki Wilcza 3
78 Adam Palarczyk LKS Czaniec 3
79 Marcin Malinowski Odra Centrum Wodzisław Śląski 3
80 Mateusz Habor Polonia Łaziska Górne 3
81 Andrzej Niewiedział LKS Decor Bełk 2
82 Kajetan Jendryczko Drzewiarz Jasienica 2
83 Jakub Steuer Wilki Wilcza 2
84 Zbigniew Wojciechowski LKS Goczałkowice Zdrój 2
85 Karol Szypuła Płomień Połomia 2
86 Kamil Bezak MRKS Czechowice-Dziedzice 2
87 Konrad Kopytko Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
88 Marcin Sobczak Spójnia Landek 2
89 Krzysztof Sikora Dąb Gaszowice 2
90 Kamil Szlufarski Unia Racibórz 2
91 Bartosz Łagosz Unia Racibórz 2
92 Kacper Kąkol Dąb Gaszowice 2
93 Dawid Kaszok Polonia Łaziska Górne 2
94 Patryk Lach LKS Decor Bełk 2
95 Dawid Migus Unia Racibórz 2
96 Rafał Chałupiński Unia Racibórz 2
97 Piotr Buchalik Wilki Wilcza 2
98 Ireneusz Badura Polonia Łaziska Górne 2
99 Michał Przemyk MRKS Czechowice-Dziedzice 2
100 Filip Matuszczyk MRKS Czechowice-Dziedzice 2
101 Wiśniowski Mateusz Wilki Wilcza 2
102 Marek Jonda LKS Goczałkowice Zdrój 2
103 Anton Fizek Kuźnia Ustroń 2
104 Michał Stryczek LKS Decor Bełk 2
105 Szymon Kubica Spójnia Landek 2
106 Arkadiusz Jaworski Kuźnia Ustroń 2
107 Adrian Widełka GKS Radziechowy-Wieprz 2
108 Jakub Zaremba LKS Czaniec 2
109 Dominik Niećko Dąb Gaszowice 2
110 Daniel Gurbisz Spójnia Landek 2
111 Kamil Kokoszka GKS II Tychy 2
112 Kamil Łątkowski Unia Racibórz 2
113 Tomasz Wodecki Odra Centrum Wodzisław Śląski 2
114 Daniel Grabski GKS Radziechowy-Wieprz 2
115 Szymon Płoszaj Spójnia Landek 2
116 Karol Paryła LKS Decor Bełk 2
117 Łukasz Bogusławski GKS II Tychy 2
118 Michał Szczurek Dąb Gaszowice 2
119 Jonatan Domin Unia Racibórz 2
120 Arystydes Pachucy Wilki Wilcza 2
121 Artur Kitka GKS Radziechowy-Wieprz 2
122 Kacper Gach Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
123 Damian Bartos Wilki Wilcza 1
124 Bartosz Smyla Polonia Łaziska Górne 1
125 Michał Paluch GKS II Tychy 1
126 Dawid Kasprzyk GKS II Tychy 1
127 Marcin Habdas Spójnia Landek 1
128 Jakub Kalfas Spójnia Landek 1
129 Jan Biegański GKS II Tychy 1
130 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
131 Wojciech Barnik LKS Decor Bełk 1
132 Piotr Pindel GKS Radziechowy-Wieprz 1
133 Filip Wiśniewski Drzewiarz Jasienica 1
134 Wojciech Kostelecki LKS Decor Bełk 1
135 Wojciech Dragon LKS Goczałkowice Zdrój 1
136 Robert Dzierżęga Płomień Połomia 1
137 Michał Mazur Dąb Gaszowice 1
138 Mateusz Wajdzik MRKS Czechowice-Dziedzice 1
139 Dawid Plizga LKS Goczałkowice Zdrój 1
140 Mateusz Kubica Spójnia Landek 1
141 Mateusz Bernat Spójnia Landek 1
142 Sebastian Szymura Dąb Gaszowice 1
143 Bartosz Semeniuk LKS Decor Bełk 1
144 Dawid Fuchs Polonia Łaziska Górne 1
145 Szczepan Krakowiak GKS Radziechowy-Wieprz 1
146 Mikołaj Stasica GKS Radziechowy-Wieprz 1
147 Łukasz Żyrkowski Wilki Wilcza 1
148 Marcin Franc Płomień Połomia 1
149 Patryk Goły Unia Racibórz 1
150 Maksym Kravets Dąb Gaszowice 1
151 Piotr Groborz LKS Decor Bełk 1
152 Jakub Szendzielorz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
153 Piotr Ćwielong GKS II Tychy 1
154 Bartłomiej Sikorski Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
155 Patryk Mizera Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
156 Kacper Krupiński Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
157 Paweł Rasek LKS Decor Bełk 1
158 Marcin Jaskiernia LKS Goczałkowice Zdrój 1
159 Dariusz Rucki Kuźnia Ustroń 1
160 Smyla brak Polonia Łaziska Górne 1
161 Orzeszyna Michał Wilki Wilcza 1
162 Adam Mateusz GKS II Tychy 1
163 Tomasz Górkiewicz MRKS Czechowice-Dziedzice 1
164 Damian Oczko MRKS Czechowice-Dziedzice 1
165 Adam Grygier Drzewiarz Jasienica 1
166 Jakub Kubica Spójnia Landek 1
167 Dawid Buczek Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
168 Marcin Lukoszek Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
169 Bartosz Kiełbasa LKS Goczałkowice Zdrój 1
170 Mateusz Badowski Unia Racibórz 1
171 Jakub Bieroński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
172 Kajetan Florkowski Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
173 Jakub Panic Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
174 Michał Paluch LKS Goczałkowice Zdrój 1
175 Łukasz Herok Płomień Połomia 1
176 Szymon Kania Płomień Połomia 1
177 Damian Zdolski Drzewiarz Jasienica 1
178 Marcin Dudka GKS Radziechowy-Wieprz 1
179 Tomasz Reguła Dąb Gaszowice 1
180 Rafał Żurek MRKS Czechowice-Dziedzice 1
181 Michał Jakubek MRKS Czechowice-Dziedzice 1
182 Konrad Kuter Kuźnia Ustroń 1
183 Konrad Sieracki Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
184 Jakub Szlosek Drzewiarz Jasienica 1
185 Krystian Patroń MRKS Czechowice-Dziedzice 1
186 Konrad Pala Kuźnia Ustroń 1
187 Rafał Adamczyk MRKS Czechowice-Dziedzice 1
188 Michał Zieliński Wilki Wilcza 1
189 Tomasz Tabiś Wilki Wilcza 1
190 Marek Profic Drzewiarz Jasienica 1
191 Mateusz Bugdoł Odra Centrum Wodzisław Śląski 1