IV liga śląska (gr. II) sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 30 64 20 4 6 72 39 33
2 LKS Decor Bełk 30 57 16 9 5 66 43 23
3 GKS Radziechowy-Wieprz 30 50 15 5 10 69 54 15
4 LKS Czaniec 30 49 12 13 5 42 28 14
5 Odra Centrum Wodzisław Śląski 30 48 12 12 6 47 28 19
6 Wilki Wilcza 30 45 13 6 11 55 54 1
7 GKS II Tychy 30 42 12 6 12 73 59 14
8 LKS Goczałkowice Zdrój 30 41 10 11 9 46 53 -7
9 Dąb Gaszowice 30 38 10 8 12 53 57 -4
10 Drzewiarz Jasienica 30 38 11 5 14 45 59 -14
11 Unia Racibórz 30 34 9 7 14 53 59 -6
12 Spójnia Landek 30 34 9 7 14 43 52 -9
13 Kuźnia Ustroń 30 33 8 9 13 48 51 -3
14 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 33 9 6 15 43 53 -10
15 Beskid Skoczów 30 27 6 9 15 37 73 -36
16 MKS Lędziny 30 24 5 9 16 48 78 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 15 37 12 1 2 37 16 21
2 LKS Decor Bełk 15 29 8 5 2 37 20 17
3 LKS Czaniec 15 28 7 7 1 18 10 8
4 GKS Radziechowy-Wieprz 15 27 9 0 6 38 27 11
5 Wilki Wilcza 15 26 7 5 3 30 20 10
6 LKS Goczałkowice Zdrój 15 25 7 4 4 30 28 2
7 Drzewiarz Jasienica 15 25 8 1 6 26 24 2
8 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 24 6 6 3 26 16 10
9 GKS II Tychy 15 24 7 3 5 34 22 12
10 Unia Racibórz 15 24 7 3 5 35 26 9
11 Dąb Gaszowice 15 23 6 5 4 27 23 4
12 Spójnia Landek 15 23 6 5 4 26 22 4
13 Kuźnia Ustroń 15 22 6 4 5 33 29 4
14 MKS Lędziny 15 22 5 7 3 27 26 1
15 Beskid Skoczów 15 19 5 4 6 24 34 -10
16 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 18 5 3 7 22 27 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Decor Bełk 15 28 8 4 3 29 23 6
2 Polonia Bytom 15 27 8 3 4 35 23 12
3 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 24 6 6 3 21 12 9
4 GKS Radziechowy-Wieprz 15 23 6 5 4 31 27 4
5 LKS Czaniec 15 21 5 6 4 24 18 6
6 Wilki Wilcza 15 19 6 1 8 25 34 -9
7 GKS II Tychy 15 18 5 3 7 39 37 2
8 LKS Goczałkowice Zdrój 15 16 3 7 5 16 25 -9
9 Dąb Gaszowice 15 15 4 3 8 26 34 -8
10 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 15 4 3 8 21 26 -5
11 Drzewiarz Jasienica 15 13 3 4 8 19 35 -16
12 Spójnia Landek 15 11 3 2 10 17 30 -13
13 Kuźnia Ustroń 15 11 2 5 8 15 22 -7
14 Unia Racibórz 15 10 2 4 9 18 33 -15
15 Beskid Skoczów 15 8 1 5 9 13 39 -26
16 MKS Lędziny 15 2 0 2 13 21 52 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS II Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data
Wilki Wilcza 2 - 2 GKS II Tychy 21 września 2019
GKS II Tychy 3 - 1 Wilki Wilcza 19 maja 2019
GKS II Tychy 4 - 2 Unia Racibórz 5 maja 2019
Wilki Wilcza 1 - 1 GKS II Tychy 13 października 2018
Unia Racibórz 1 - 1 GKS II Tychy 29 września 2018
Unia Racibórz 2 - 2 GKS II Tychy 21 kwietnia 2018
GKS II Tychy 2 - 0 Wilki Wilcza 31 marca 2018
GKS II Tychy 4 - 2 Unia Racibórz 16 września 2017
Wilki Wilcza 6 - 2 GKS II Tychy 26 sierpnia 2017
Unia Racibórz 2 - 2 GKS II Tychy 25 maja 2016
GKS II Tychy 5 - 1 Unia Racibórz 25 października 2015

IV liga śląska (gr. II) sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Bysiec LKS Decor Bełk 20
2 Dawid Rogalski GKS II Tychy 19
3 Grzegorz Szymoński GKS Radziechowy-Wieprz 18
4 Dawid Gajewski Wilki Wilcza 18
5 Szymon Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 16
6 Bartosz Woźniak Spójnia Landek 14
7 Paweł Woniakowski Unia Racibórz 12
8 Damian Olczak LKS Decor Bełk 12
9 Mateusz Śliwa MKS Lędziny 12
10 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 12
11 Dariusz Kołodziej Drzewiarz Jasienica 11
12 Rafał Wybierek LKS Decor Bełk 11
13 Mateusz Kocot Unia Racibórz 11
14 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 11
15 Michał Zieliński Wilki Wilcza 10
16 Maksymilian Wojtasik Kuźnia Ustroń 10
17 Marcin Lachowski Polonia Bytom 10
18 Adam Mateja MKS Lędziny 9
19 Ilya Nazdryn-Platniski LKS Czaniec 9
20 Marcin Ośliźlok Odra Centrum Wodzisław Śląski 9
21 Mateusz Sitnik Odra Centrum Wodzisław Śląski 9
22 Peter Sladek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9
23 Adam Grygier LKS Goczałkowice Zdrój 9
24 Tomasz Janik GKS Radziechowy-Wieprz 8
25 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 8
26 Sebastian Szymura Dąb Gaszowice 8
27 Mariusz Kraśniewski Dąb Gaszowice 8
28 Hubert Tylec Polonia Bytom 8
29 Bartłomiej Sikorski Odra Centrum Wodzisław Śląski 7
30 Antoni Turczyński MKS Lędziny 7
31 Marcin Dudka GKS Radziechowy-Wieprz 7
32 Arkadiusz Kowalczyk Polonia Bytom 7
33 Paweł Kulczyk Dąb Gaszowice 7
34 Szymon Wojtkowiak Polonia Bytom 6
35 Karol Lewandowski LKS Czaniec 6
36 Jakub Szlosek Drzewiarz Jasienica 6
37 Paweł Kozioł LKS Czaniec 6
38 Jakub Panic Odra Centrum Wodzisław Śląski 6
39 Robert Dymowski LKS Decor Bełk 6
40 Grzegorz Brózda Dąb Gaszowice 6
41 Marcin Jaworzyn Beskid Skoczów 6
42 Kacper Piątek GKS II Tychy 6
43 Maciej Łącki GKS Radziechowy-Wieprz 5
44 Piotr Buchalik Wilki Wilcza 5
45 Krzysztof Szewczyk Dąb Gaszowice 5
46 Marcin Habdas Spójnia Landek 5
47 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 5
48 Michał Chrabąszcz Polonia Bytom 5
49 Krzysztof Surawski Beskid Skoczów 5
50 Adam Kozielski Drzewiarz Jasienica 5
51 Jakub Piątek GKS II Tychy 5
52 Rafał Haczek Drzewiarz Jasienica 5
53 Damian Baron LKS Goczałkowice Zdrój 5
54 Szymon Królak Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
55 Mateusz Piesiur LKS Goczałkowice Zdrój 4
56 Mariusz Bojarski GKS II Tychy 4
57 Dariusz Dziadek Beskid Skoczów 4
58 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 4
59 Adam Palarczyk LKS Czaniec 4
60 Szymon Kubica Spójnia Landek 4
61 Damian Zdolski Drzewiarz Jasienica 4
62 Kamil Janik Beskid Skoczów 4
63 Jan Biegański GKS II Tychy 4
64 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 4
65 Łukasz Spórna LKS Decor Bełk 4
66 Piotr Świerczyński LKS Czaniec 4
67 Marcin Mizia Unia Racibórz 4
68 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 4
69 Marcin Leszczyński Wilki Wilcza 4
70 Konrad Pala Kuźnia Ustroń 4
71 Łukasz Żyrkowski LKS Decor Bełk 4
72 Michał Fidziukiewicz GKS II Tychy 4
73 Dominik Czerepak Unia Racibórz 4
74 Wojciech Małyjurek Beskid Skoczów 4
75 Bartosz Iskrzycki Kuźnia Ustroń 4
76 Mieczysław Sikora Spójnia Landek 4
77 Bartosz Remień Unia Racibórz 4
78 Adam Złotek LKS Goczałkowice Zdrój 4
79 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 4
80 Jakub Steuer Wilki Wilcza 3
81 Jonatan Domin Unia Racibórz 3
82 Jakub Zaremba LKS Czaniec 3
83 Wojciech Wilczek LKS Czaniec 3
84 Rafał Chałupiński Unia Racibórz 3
85 Daniel Gurbisz Spójnia Landek 3
86 Wojciech Rasek LKS Decor Bełk 3
87 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 3
88 Mariusz Reguła Dąb Gaszowice 3
89 Artur Kitka GKS Radziechowy-Wieprz 3
90 Michał Grześ Beskid Skoczów 3
91 Kacper Gach Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
92 Marcin Szczurek MKS Lędziny 3
93 Wojciech Szumilas GKS II Tychy 3
94 Łukasz Szymura Wilki Wilcza 3
95 Damian Oczko Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
96 Rafał Hałat GKS Radziechowy-Wieprz 3
97 Sebastian Kapinos Unia Racibórz 3
98 Krzysztof Sikora Dąb Gaszowice 3
99 Jakub Boczar Wilki Wilcza 2
100 Krzysztof Markowski Polonia Bytom 2
101 Marcin Stachurski Odra Centrum Wodzisław Śląski 2
102 Tomasz Reguła Dąb Gaszowice 2
103 Kamil Ingram MKS Lędziny 2
104 Daniel Sobas Spójnia Landek 2
105 Łukasz Zapotoczny Unia Racibórz 2
106 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 2
107 Tomasz Franusik GKS Radziechowy-Wieprz 2
108 Grzegorz Jasiczek LKS Decor Bełk 2
109 Paweł Wieczorek Dąb Gaszowice 2
110 Szymon Jezierski Dąb Gaszowice 2
111 Jakub Rzepa MKS Lędziny 2
112 Wojciech Orzeł Dąb Gaszowice 2
113 Łukasz Kut MKS Lędziny 2
114 Łukasz Reinhard Odra Centrum Wodzisław Śląski 2
115 Patryk Marczyński LKS Czaniec 2
116 Adrian Pindera Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
117 Arkadiusz Jaworski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
118 Patryk Tyrna Beskid Skoczów 2
119 Krzysztof Jurczak LKS Czaniec 2
120 Paweł Kaczmarczyk GKS II Tychy 2
121 Filip Wiśniewski Spójnia Landek 2
122 Marek Prusicki Unia Racibórz 2
123 Tomasz Zieliński Odra Centrum Wodzisław Śląski 2
124 Konrad Kuder Kuźnia Ustroń 2
125 Bartłomiej Kręcichwost Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
126 Anton Fizek Drzewiarz Jasienica 2
127 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 2
128 Bartosz Kiełbasa LKS Goczałkowice Zdrój 2
129 Jakub Kowalski GKS II Tychy 2
130 Rafał Grzech LKS Decor Bełk 2
131 Łukasz Rylukowski Wilki Wilcza 1
132 Karol Nawrocki MKS Lędziny 1
133 Andrzej Siekierka Beskid Skoczów 1
134 Michał Paluch GKS II Tychy 1
135 Dawid Kasprzyk GKS II Tychy 1
136 Dominik Połap GKS II Tychy 1
137 Aleksander Biegański GKS II Tychy 1
138 Mateusz Bernat Spójnia Landek 1
139 Mateusz Krzyżok Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
140 Tobiasz Wodecki Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
141 Piotr Pindel GKS Radziechowy-Wieprz 1
142 Zaremski brak Beskid Skoczów 1
143 Patryk Bajor MKS Lędziny 1
144 Jakub Benek LKS Goczałkowice Zdrój 1
145 Jakub Snadny LKS Czaniec 1
146 Maciej Rogalski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
147 Marek Jonda Wilki Wilcza 1
148 Mateusz Wiśniowski Wilki Wilcza 1
149 Łukasz Michalski Dąb Gaszowice 1
150 Mateusz Pientka Unia Racibórz 1
151 Jakub Waliczek Drzewiarz Jasienica 1
152 Marcin Lukoszek Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
153 Dawid Grabiec LKS Decor Bełk 1
154 Sebastian Smolarz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
155 Marcin Radzewicz Polonia Bytom 1
156 Daniel Kramarczyk MKS Lędziny 1
157 Michał Szczurek Dąb Gaszowice 1
158 Tomasz Podgórski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
159 Mateusz Wran LKS Decor Bełk 1
160 Paweł Chojnacki Drzewiarz Jasienica 1
161 Artur Sawicki Drzewiarz Jasienica 1
162 Gigi Gurgenidze Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
163 Daniel Stanclik Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
164 M.Janik brak GKS Radziechowy-Wieprz 1
165 Kacper Krupiński Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
166 Marcin Malinowski Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
167 Aleksander Sopel Polonia Bytom 1
168 Artur Kamiński MKS Lędziny 1
169 Arkadiusz Wolak GKS II Tychy 1
170 Patryk Lach Beskid Skoczów 1
171 Mariusz Adaszek Beskid Skoczów 1
172 Tomasz Tabiś Wilki Wilcza 1
173 Jakub Krasny GKS Radziechowy-Wieprz 1
174 Olaf Augustyniak GKS II Tychy 1
175 Damian Gorzawski Dąb Gaszowice 1
176 Tymoteusz Gościniewicz Spójnia Landek 1
177 Wojciech Dragon LKS Goczałkowice Zdrój 1
178 Łukasz Gardawski MKS Lędziny 1
179 Łukasz Zapotyczny Unia Racibórz 1
180 Lubos Kolar Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
181 Krzyszfot Surawski Beskid Skoczów 1
182 Kamil Łątkowski Unia Racibórz 1
183 Mateusz Gajek LKS Decor Bełk 1
184 Mateusz Pańkowski GKS II Tychy 1
185 Dawid Skrzypiński Polonia Bytom 1
186 Kamil Brożyński LKS Decor Bełk 1
187 Mateusz Malik MKS Lędziny 1
188 Szymon Sobczak Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
189 Konrad Pipia GKS II Tychy 1
190 Michał Zarembski Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
191 Piotr Maroszek LKS Goczałkowice Zdrój 1
192 Michał Orzeszyna Wilki Wilcza 1
193 Maciej Marek Beskid Skoczów 1
194 Bartosz Wójcik LKS Decor Bełk 1
195 Tomasz Czyż Kuźnia Ustroń 1
196 Grzegorz Jasieczek LKS Decor Bełk 1
197 Jacek Rączka LKS Goczałkowice Zdrój 1
198 Rafał Sieradzki MKS Lędziny 1
199 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 1
200 Kacper Kostorz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
201 Arkadiusz Trybulec Kuźnia Ustroń 1
202 Maciej Żak LKS Czaniec 1
203 Mateusz Kraśniewski Dąb Gaszowice 1
204 Maciej Mańka GKS II Tychy 1
205 Szymon Zgarda Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
206 Piotr Trzop GKS Radziechowy-Wieprz 1
207 Mateusz Badowski Spójnia Landek 1
208 Seweryn Wojciechowski Beskid Skoczów 1
209 Jarosław Plewa Unia Racibórz 1
210 Jakub Wojtyła Spójnia Landek 1
211 Damian Sanetra Spójnia Landek 1
212 Marcin Oślizło Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
213 Mikołaj Gibas Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
214 Adam Matusz GKS II Tychy 1
215 Adam Mateusz GKS II Tychy 1
216 Michał Pawełczyk GKS II Tychy 1
217 Karol Paryła LKS Decor Bełk 1
218 Mateusz Gruszka Wilki Wilcza 1
219 Łukasz Ploch Unia Racibórz 1
220 Piotr Motyka GKS Radziechowy-Wieprz 1
221 Filip Matuszczyk Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
222 Przemysław Węgrzyn Beskid Skoczów 1
223 Marcin Studencki Drzewiarz Jasienica 1
224 Daniel Duda GKS II Tychy 1