IV liga śląska (gr. II) sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Decor Bełk 34 75 23 6 5 92 33 59
2 GKS Radziechowy-Wieprz 34 70 20 10 4 84 30 54
3 LKS Czaniec 34 63 18 9 7 60 34 26
4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 34 61 18 7 9 60 41 19
5 MKS Lędziny 34 58 17 7 10 55 38 17
6 Drzewiarz Jasienica 34 55 16 7 11 75 49 26
7 Polonia Łaziska Górne 34 53 15 8 11 70 47 23
8 Unia Racibórz 34 53 16 5 13 59 63 -4
9 Gwarek Ornontowice 34 51 16 3 15 56 53 3
10 Beskid Skoczów 34 49 14 7 13 52 52 0
11 Wilki Wilcza 34 48 15 3 16 52 51 1
12 Szczakowianka Jaworzno 34 47 13 8 13 52 53 -1
13 Concordia Knurów 34 46 13 7 14 64 62 2
14 Spójnia Landek 34 45 12 9 13 42 45 -3
15 Iskra Pszczyna 34 35 9 8 17 43 54 -11
16 Granica Ruptawa 34 23 6 5 23 35 79 -44
17 Orzeł Mokre 34 20 4 8 22 28 70 -42
18 Krupiński Suszec 34 7 2 1 31 22 147 -125
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Decor Bełk 17 43 14 1 2 50 9 41
2 GKS Radziechowy-Wieprz 17 39 12 3 2 51 14 37
3 MKS Lędziny 17 36 11 3 3 37 20 17
4 Drzewiarz Jasienica 17 36 11 3 3 52 15 37
5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 35 11 2 4 32 19 13
6 Beskid Skoczów 17 32 9 5 3 37 19 18
7 Wilki Wilcza 17 31 10 1 6 31 23 8
8 Unia Racibórz 17 30 9 3 5 32 30 2
9 LKS Czaniec 17 26 7 5 5 23 21 2
10 Gwarek Ornontowice 17 24 8 0 9 31 29 2
11 Szczakowianka Jaworzno 17 24 6 6 5 28 20 8
12 Concordia Knurów 17 24 6 6 5 34 22 12
13 Spójnia Landek 17 24 6 6 5 27 22 5
14 Polonia Łaziska Górne 17 22 6 4 7 27 23 4
15 Iskra Pszczyna 17 18 4 6 7 18 24 -6
16 Granica Ruptawa 17 16 5 1 11 23 38 -15
17 Orzeł Mokre 17 12 3 3 11 14 30 -16
18 Krupiński Suszec 17 4 1 1 15 12 64 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Czaniec 17 37 11 4 2 37 13 24
2 LKS Decor Bełk 17 32 9 5 3 42 24 18
3 GKS Radziechowy-Wieprz 17 31 8 7 2 33 16 17
4 Polonia Łaziska Górne 17 31 9 4 4 43 24 19
5 Gwarek Ornontowice 17 27 8 3 6 25 24 1
6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 26 7 5 5 28 22 6
7 Unia Racibórz 17 23 7 2 8 27 33 -6
8 Szczakowianka Jaworzno 17 23 7 2 8 24 33 -9
9 MKS Lędziny 17 22 6 4 7 18 18 0
10 Concordia Knurów 17 22 7 1 9 30 40 -10
11 Spójnia Landek 17 21 6 3 8 15 23 -8
12 Drzewiarz Jasienica 17 19 5 4 8 23 34 -11
13 Beskid Skoczów 17 17 5 2 10 15 33 -18
14 Wilki Wilcza 17 17 5 2 10 21 28 -7
15 Iskra Pszczyna 17 17 5 2 10 25 30 -5
16 Orzeł Mokre 17 8 1 5 11 14 40 -26
17 Granica Ruptawa 17 7 1 4 12 12 41 -29
18 Krupiński Suszec 17 3 1 0 16 10 83 -73
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS II Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS II Tychy 4 - 2 Unia Racibórz 5 maja 2019
Unia Racibórz 1 - 1 GKS II Tychy 29 września 2018
Unia Racibórz 2 - 2 GKS II Tychy 21 kwietnia 2018
GKS II Tychy 4 - 2 Unia Racibórz 16 września 2017
Unia Racibórz 2 - 2 GKS II Tychy 25 maja 2016
GKS II Tychy 5 - 1 Unia Racibórz 25 października 2015

IV liga śląska (gr. II) sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Bysiec LKS Decor Bełk 26
2 Michał Zieliński Concordia Knurów 23
3 Maksymialian Wojtasik Drzewiarz Jasienica 21
4 Damian Olczak LKS Decor Bełk 19
5 Dawid Gajewski Wilki Wilcza 18
6 Daniel Niedzielski Szczakowianka Jaworzno 18
7 Mateusz Mazurek Polonia Łaziska Górne 17
8 Mateusz Kocot Unia Racibórz 16
9 Dawid Frąckowiak Polonia Łaziska Górne 16
10 Bartosz Woźniak LKS Czaniec 15
11 Adam Kozielski Drzewiarz Jasienica 15
12 Sebastian Giełza Polonia Łaziska Górne 14
13 Marcin Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 14
14 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 13
15 Kamil Uniejewski MKS Lędziny 13
16 Wojciech Rasek LKS Decor Bełk 13
17 Rafał Hałat GKS Radziechowy-Wieprz 12
18 Sebastian Kapinos Unia Racibórz 12
19 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 12
20 Grzegorz Szymoński GKS Radziechowy-Wieprz 11
21 Bartosz Wojtków Granica Ruptawa 11
22 Paweł Kozioł LKS Czaniec 11
23 Tomasz Czerniak Concordia Knurów 11
24 Damian Sadowski Gwarek Ornontowice 10
25 Rafał Wybierek LKS Decor Bełk 10
26 Ilya Nazdryn-Platniski LKS Czaniec 10
27 Józef Dolny Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10
28 Piotr Trzop GKS Radziechowy-Wieprz 9
29 Adam Maślorz Iskra Pszczyna 9
30 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 9
31 Karol Lewandowski Spójnia Landek 9
32 Bartosz Remień Unia Racibórz 8
33 Marcin Jaworzyn Beskid Skoczów 8
34 Wojciech Małyjurek Beskid Skoczów 8
35 Ireneusz Badura Polonia Łaziska Górne 8
36 Mateusz Bernat Spójnia Landek 7
37 Piotr Motyka GKS Radziechowy-Wieprz 7
38 Grzegorz Górka Concordia Knurów 7
39 Ariel Mnochy Wilki Wilcza 7
40 Szymon Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 7
41 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 6
42 Damian Sanetra Spójnia Landek 6
43 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 6
44 Marcin Sobczak Iskra Pszczyna 6
45 Marcin Jurecki Orzeł Mokre 6
46 Adam Mateja MKS Lędziny 6
47 Michał Szczurek Concordia Knurów 6
48 Przemysław Adamczyk Granica Ruptawa 6
49 Tomasz Zawadzki Iskra Pszczyna 5
50 Wojciech Padło Beskid Skoczów 5
51 Krzysztof Jurczak LKS Czaniec 5
52 Jakub Leda Szczakowianka Jaworzno 5
53 Michał Grześ Beskid Skoczów 5
54 Jakub Sewerin Wilki Wilcza 5
55 Tomasz Kaleta LKS Czaniec 5
56 Krzysztof Surawski Beskid Skoczów 5
57 Paweł Sermak Szczakowianka Jaworzno 5
58 Mateusz Gajek Concordia Knurów 5
59 Łukasz Zakrzewski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
60 Paweł Woniakowski Unia Racibórz 5
61 Łukasz Spórna LKS Decor Bełk 5
62 Cezary Ferfecki Beskid Skoczów 5
63 Michał Czernek GKS Radziechowy-Wieprz 5
64 Krzysztof Kamiński Szczakowianka Jaworzno 4
65 Bartosz Wójcik Polonia Łaziska Górne 4
66 Dawid Gola Drzewiarz Jasienica 4
67 Piotr Pindel GKS Radziechowy-Wieprz 4
68 Marcin Dudka GKS Radziechowy-Wieprz 4
69 Dawid Boczar Gwarek Ornontowice 4
70 Marek Walczak Szczakowianka Jaworzno 4
71 Kacper Kostorz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
72 Artur Molenda Szczakowianka Jaworzno 4
73 Łukasz Kolasa Orzeł Mokre 4
74 Marcin Habdas Spójnia Landek 4
75 Michał Pieczka LKS Decor Bełk 4
76 Wojciech Orzeł LKS Decor Bełk 4
77 Kamil Jonkisz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
78 Dawid Oszek Orzeł Mokre 4
79 Tomasz Kozioł LKS Czaniec 4
80 Łukasz Błasiak GKS Radziechowy-Wieprz 4
81 Mateusz Wajdzik Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4
82 Mariusz Masternak MKS Lędziny 4
83 Antoni Turczyński MKS Lędziny 4
84 Grzegorz Grygny Orzeł Mokre 3
85 Łukasz Mąka Iskra Pszczyna 3
86 Arkadiusz Ihas Beskid Skoczów 3
87 Mateusz Rajca Wilki Wilcza 3
88 Jakub Steuer Wilki Wilcza 3
89 Grzegorz Gomółka Spójnia Landek 3
90 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 3
91 Wojciech Szymański Szczakowianka Jaworzno 3
92 Dawid Grabiec LKS Decor Bełk 3
93 Marcin Mizia Unia Racibórz 3
94 Paweł Smajdor Krupiński Suszec 3
95 Paweł Chojnacki Drzewiarz Jasienica 3
96 Konrad Kuder Drzewiarz Jasienica 3
97 Marek Malcher Krupiński Suszec 3
98 Michał Prusek Iskra Pszczyna 3
99 Damian Gabrysiak Granica Ruptawa 3
100 Patryk Widuch Polonia Łaziska Górne 3
101 Kamil Ingram MKS Lędziny 3
102 Marcin Studencki Drzewiarz Jasienica 3
103 Piotr Groborz LKS Decor Bełk 3
104 Krzysztof Walkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
105 Łukasz Lewandowski Gwarek Ornontowice 3
106 Łukasz Kut MKS Lędziny 3
107 Arkadii Herasymov Granica Ruptawa 3
108 Tomasz Zyzak Spójnia Landek 3
109 Przemysław Węgrzyn Beskid Skoczów 3
110 Kamil Sornat Beskid Skoczów 3
111 Kamil Gorzała Iskra Pszczyna 3
112 Sławomir Cienciała Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
113 Damian Oczko Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
114 Mateusz Śliwa MKS Lędziny 3
115 Damian Jakubik Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
116 Jarosław Plewa Unia Racibórz 3
117 Maciej Kasprzak Granica Ruptawa 3
118 Michał Adamczyk Krupiński Suszec 3
119 Solomon Mawo Concordia Knurów 3
120 Zbigniew Wojciechowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
121 Tomasz Tabiś Wilki Wilcza 2
122 Mateusz Pientka Unia Racibórz 2
123 Sebastian Bocionek Wilki Wilcza 2
124 Łukasz Żyrkowski Wilki Wilcza 2
125 Mateusz Janik GKS Radziechowy-Wieprz 2
126 Mateusz Malik MKS Lędziny 2
127 Jakub Podyma Wilki Wilcza 2
128 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 2
129 Paweł Janoszka Orzeł Mokre 2
130 Grzegorz Ostrowski Orzeł Mokre 2
131 Mateusz Adamczyk Gwarek Ornontowice 2
132 Norbert Stworzyjan MKS Lędziny 2
133 Filip Matuszczyk Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
134 Daniel Gajek Krupiński Suszec 2
135 Łukasz Winkler LKS Decor Bełk 2
136 Daniel Zielonka Krupiński Suszec 2
137 Tomasz Zbytnik Granica Ruptawa 2
138 Kacper Kostosz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
139 Szymon Saliński Gwarek Ornontowice 2
140 Andrzej Niewiedział Gwarek Ornontowice 2
141 Grzegorz Horubała Granica Ruptawa 2
142 Krzysztof Ferensztain Gwarek Ornontowice 2
143 Dominik Bartoszewicz Orzeł Mokre 2
144 Aleksander Chmielewski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
145 Michał Łęszczak Polonia Łaziska Górne 2
146 Damian Kraus Iskra Pszczyna 2
147 Patryk Kiczyński Szczakowianka Jaworzno 2
148 Mateusz Sosnowski MKS Lędziny 2
149 Kamil Sekuła Drzewiarz Jasienica 2
150 Kamil Kaczmarczyk LKS Decor Bełk 2
151 Paweł Oleksy Gwarek Ornontowice 2
152 Łukasz Zaremski Beskid Skoczów 2
153 Łukasz Ploch Unia Racibórz 2
154 Tomasz Biber Krupiński Suszec 2
155 Andrzej Durda Unia Racibórz 2
156 Mariusz Reguła Krupiński Suszec 2
157 Artur Łaciok Drzewiarz Jasienica 2
158 Bartosz Smyla Polonia Łaziska Górne 2
159 Maciej Rozmus GKS Radziechowy-Wieprz 2
160 Dawid Karlik MKS Lędziny 2
161 Kamil Kowal Granica Ruptawa 2
162 Łukasz Czajka Concordia Knurów 2
163 Daniel Gołuch Drzewiarz Jasienica 2
164 Daniel Romanowicz Drzewiarz Jasienica 2
165 Wojciech Wilczek LKS Czaniec 2
166 Kamil Mięzik Granica Ruptawa 2
167 Daniel Sobas Iskra Pszczyna 1
168 Artur Mąka Granica Ruptawa 1
169 Adam Adamus MKS Lędziny 1
170 Adrian Bielecki Granica Ruptawa 1
171 Szymon Szymański Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
172 Bartosz Jaroch Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
173 Damian Kraska Wilki Wilcza 1
174 Przemysław Wadas Krupiński Suszec 1
175 Adam Palarczyk LKS Czaniec 1
176 Szymon Ignacek Unia Racibórz 1
177 Michał Sienkiewicz Orzeł Mokre 1
178 Wojciech Simon Orzeł Mokre 1
179 Tomasz Kaczmarczyk LKS Czaniec 1
180 Daniel Grabski LKS Czaniec 1
181 Robert Pawlak Spójnia Landek 1
182 Bartłomiej Grabczyński Iskra Pszczyna 1
183 Tomasz Wilk Gwarek Ornontowice 1
184 Maciej Felsch Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
185 Filip Handy Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
186 Piotr Buchalik Concordia Knurów 1
187 Tomasz Małodobry Szczakowianka Jaworzno 1
188 Marek Prusicki Unia Racibórz 1
189 Łukasz Jagła Spójnia Landek 1
190 Jakub Szlosek Drzewiarz Jasienica 1
191 Mateusz Tomeczek Orzeł Mokre 1
192 Piotr Jaroszek GKS Radziechowy-Wieprz 1
193 Rafał Chałupiński Unia Racibórz 1
194 Tomasz Szymański Gwarek Ornontowice 1
195 Patryk Wentland Drzewiarz Jasienica 1
196 Michał Prusak Iskra Pszczyna 1
197 Robert Basiura Drzewiarz Jasienica 1
198 Piotr Kapela MKS Lędziny 1
199 Seweryn Pielichowski GKS Radziechowy-Wieprz 1
200 Przemysław Ferfecki Beskid Skoczów 1
201 Szymon Bezeg Beskid Skoczów 1
202 Dastin Bartoszewicz Wilki Wilcza 1
203 Arkadiusz Syrek Granica Ruptawa 1
204 Szymon Sosna Granica Ruptawa 1
205 Jacek Nowak Orzeł Mokre 1
206 Piotr Strączek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
207 Sebastian Kozok MKS Lędziny 1
208 Mateusz Grzesik Unia Racibórz 1
209 Adam Grygler Spójnia Landek 1
210 Artur Miły Iskra Pszczyna 1
211 Maksym Kravets Szczakowianka Jaworzno 1
212 Michał Majewski Iskra Pszczyna 1
213 Krzysztof Markiefka Krupiński Suszec 1
214 Ireneusz Trojanowski Beskid Skoczów 1
215 Konrad Gutowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
216 Tomasz Wdowik Szczakowianka Jaworzno 1
217 Magnor Dawid Orzeł Mokre 1
218 Łukasz Dubaniewicz Polonia Łaziska Górne 1
219 Damian Czupryna MKS Lędziny 1
220 Michał Janota Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
221 Andreas Kaczmarek Wilki Wilcza 1
222 Artur Kamiński MKS Lędziny 1
223 Michał Grajcarek Iskra Pszczyna 1
224 Michał Czyż Spójnia Landek 1
225 Daniel Książek Gwarek Ornontowice 1
226 Patryk Lipka Concordia Knurów 1
227 Mateusz Rodzewicz Szczakowianka Jaworzno 1
228 Marcin Smolik Szczakowianka Jaworzno 1
229 Grzegorz Gornółka Spójnia Landek 1
230 Jacek Broniewicz Unia Racibórz 1
231 Michał Kopczyński Wilki Wilcza 1
232 Artur Korcz Polonia Łaziska Górne 1
233 Jiri Barcal Unia Racibórz 1
234 Emanuel Markiewicz Krupiński Suszec 1
235 Łukasz Saborowski Wilki Wilcza 1
236 Piotr Gierczak Wilki Wilcza 1
237 Dawid Stramski Krupiński Suszec 1
238 Jakub Kałka Spójnia Landek 1
239 Kamil Sikora Concordia Knurów 1
240 Kamil Janik Beskid Skoczów 1
241 Patryk Wróbel Orzeł Mokre 1
242 Konrad Kareta Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
243 Dawid Mikołajec Krupiński Suszec 1
244 Mateusz Mikulski Concordia Knurów 1