IV liga śląska (gr. II) sezon 2015/2016

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 30 64 19 7 4 54 27 27
2 Polonia Łaziska Górne 30 58 17 7 6 65 33 32
3 GKS Radziechowy-Wieprz 30 52 16 4 10 43 36 7
4 Drzewiarz Jasienica 30 47 14 5 11 53 37 16
5 Spójnia Landek 30 46 13 7 10 46 36 10
6 Iskra Pszczyna 30 45 13 6 11 43 33 10
7 GKS II Tychy 30 44 13 5 12 61 36 25
8 Krupiński Suszec 30 39 11 6 13 34 37 -3
9 Granica Ruptawa 30 38 9 11 10 43 44 -1
10 Szczakowianka Jaworzno 30 38 9 11 10 43 44 -1
11 Unia Racibórz 30 37 10 7 13 49 49 0
12 Gwarek Ornontowice 30 36 9 9 12 34 42 -8
13 Jedność 32 Przyszowice 30 35 9 8 13 40 56 -16
14 GTS Bojszowy 30 34 9 7 14 30 53 -23
15 ROW II Rybnik 30 26 7 5 18 34 82 -48
16 Forteca Świerklany 30 25 6 7 17 29 56 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2015/2016

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 15 36 11 3 1 34 13 21
2 Polonia Łaziska Górne 15 35 11 2 2 42 14 28
3 Drzewiarz Jasienica 15 29 9 2 4 31 13 18
4 Iskra Pszczyna 15 29 9 2 4 26 14 12
5 GKS Radziechowy-Wieprz 15 28 9 1 5 21 15 6
6 Unia Racibórz 15 26 7 5 3 28 14 14
7 Spójnia Landek 15 23 6 5 4 25 19 6
8 Gwarek Ornontowice 15 23 6 5 4 22 16 6
9 Szczakowianka Jaworzno 15 22 5 7 3 25 18 7
10 GKS II Tychy 15 21 6 3 6 32 20 12
11 Krupiński Suszec 15 21 6 3 6 16 16 0
12 Jedność 32 Przyszowice 15 20 5 5 5 22 27 -5
13 Granica Ruptawa 15 19 5 4 6 20 19 1
14 GTS Bojszowy 15 18 5 3 7 18 24 -6
15 ROW II Rybnik 15 15 4 3 8 19 40 -21
16 Forteca Świerklany 15 12 3 3 9 14 24 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2015/2016

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 15 28 8 4 3 20 14 6
2 GKS Radziechowy-Wieprz 15 24 7 3 5 22 21 1
3 Polonia Łaziska Górne 15 23 6 5 4 23 19 4
4 Spójnia Landek 15 23 7 2 6 21 17 4
5 GKS II Tychy 15 23 7 2 6 29 16 13
6 Granica Ruptawa 15 19 4 7 4 23 25 -2
7 Drzewiarz Jasienica 15 18 5 3 7 22 24 -2
8 Krupiński Suszec 15 18 5 3 7 18 21 -3
9 Iskra Pszczyna 15 16 4 4 7 17 19 -2
10 Szczakowianka Jaworzno 15 16 4 4 7 18 26 -8
11 GTS Bojszowy 15 16 4 4 7 12 29 -17
12 Jedność 32 Przyszowice 15 15 4 3 8 18 29 -11
13 Gwarek Ornontowice 15 13 3 4 8 12 26 -14
14 Forteca Świerklany 15 13 3 4 8 15 32 -17
15 Unia Racibórz 15 11 3 2 10 21 35 -14
16 ROW II Rybnik 15 11 3 2 10 15 42 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS II Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS II Tychy 2 - 3 ROW II Rybnik 11 czerwca 2016
Granica Ruptawa 0 - 0 GKS II Tychy 13 kwietnia 2016
ROW II Rybnik 0 - 9 GKS II Tychy 15 listopada 2015
GKS II Tychy 5 - 1 Granica Ruptawa 16 sierpnia 2015

IV liga śląska (gr. II) sezon 2015/2016

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Hanzel Unia Turza Śląska 24
2 Mateusz Mazurek Polonia Łaziska Górne 22
3 Kamil Bezak Spójnia Landek 17
4 Mateusz Sitnik Unia Racibórz 16
5 Rafał Hajok Jedność 32 Przyszowice 15
6 Paweł Polak Unia Turza Śląska 15
7 Bartosz Wojtków Granica Ruptawa 15
8 Daniel Niedzielski Szczakowianka Jaworzno 13
9 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 12
10 Maciej Wieczorek Forteca Świerklany 11
11 Maksymialian Wojtasik Drzewiarz Jasienica 10
12 Sebastian Kapinos Unia Racibórz 10
13 Mateusz Wróbel GTS Bojszowy 9
14 Mateusz Wawoczny Polonia Łaziska Górne 9
15 Łukasz Błasiak GKS Radziechowy-Wieprz 9
16 Michał Biskup GKS II Tychy 8
17 Maciej Kasprzak Granica Ruptawa 8
18 Artur Cybulski Iskra Pszczyna 8
19 Szymon Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 7
20 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 7
21 Andrzej Niewiedział Gwarek Ornontowice 7
22 Mariusz Bojarski GKS II Tychy 7
23 Radosław Kaczmarczyk Polonia Łaziska Górne 7
24 Karol Lewandowski Spójnia Landek 6
25 Przemysław Adamczyk Granica Ruptawa 6
26 Jakub Sewerin Gwarek Ornontowice 6
27 Paweł Kulczyk Unia Turza Śląska 6
28 Paweł Sermak Szczakowianka Jaworzno 6
29 Adam Kozielski Drzewiarz Jasienica 6
30 Damian Nieśmiałowski GKS II Tychy 6
31 Michał Pyrlik GTS Bojszowy 6
32 Marek Walczak Szczakowianka Jaworzno 6
33 Mariusz Reguła Krupiński Suszec 6
34 Bartłomiej Sikorski Unia Turza Śląska 6
35 Daniel Sobas Iskra Pszczyna 6
36 Adam Maślorz Iskra Pszczyna 6
37 Wojciech Szumilas GKS II Tychy 6
38 Patryk Dudziński ROW II Rybnik 6
39 Karol Króliczek Polonia Łaziska Górne 6
40 Alex Tyszczak Polonia Łaziska Górne 5
41 Robert Żbikowski Forteca Świerklany 5
42 Marcin Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 5
43 Tomasz Kozioł Iskra Pszczyna 5
44 Adam Stanek Krupiński Suszec 5
45 Kamil Sekuła Drzewiarz Jasienica 5
46 Bartosz Rutkowski GKS II Tychy 5
47 Dominik Niećko ROW II Rybnik 4
48 Konrad Cieślak Krupiński Suszec 4
49 Łukasz Spórna Jedność 32 Przyszowice 4
50 Daniel Babiak Krupiński Suszec 4
51 Mateusz Mrożek Jedność 32 Przyszowice 4
52 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 4
53 Łukasz Ploch Unia Racibórz 4
54 Artur Korcz Polonia Łaziska Górne 4
55 Marcin Wodecki GKS II Tychy 4
56 Damian Mrożek Szczakowianka Jaworzno 4
57 Jakub Szlosek Drzewiarz Jasienica 4
58 Mateusz Mączyński GKS II Tychy 4
59 Artur Kitka GKS Radziechowy-Wieprz 4
60 Michał Majewski GKS II Tychy 3
61 Piotr Pindel GKS Radziechowy-Wieprz 3
62 Marcin Habdas Spójnia Landek 3
63 Robert Pawlak Spójnia Landek 3
64 Piotr Trzop GKS Radziechowy-Wieprz 3
65 Jan Janik ROW II Rybnik 3
66 Luke Uzoma Spójnia Landek 3
67 Łukasz Pilc Jedność 32 Przyszowice 3
68 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 3
69 Tomasz Pryszcz GKS II Tychy 3
70 Jiri Barcal Unia Racibórz 3
71 Marcin Studencki Drzewiarz Jasienica 3
72 Dawid Boczar Gwarek Ornontowice 3
73 Wojciech Orzeł ROW II Rybnik 3
74 Tomasz Kuś Krupiński Suszec 3
75 Dawid Miąsko Forteca Świerklany 3
76 Adam Mateja GTS Bojszowy 3
77 Bartłomiej Grabczyński Iskra Pszczyna 3
78 Daniel Romanowicz Drzewiarz Jasienica 3
79 Sylwester Dębowski Szczakowianka Jaworzno 3
80 Maciej Kiełtyka Jedność 32 Przyszowice 3
81 Bartosz Remień Unia Racibórz 3
82 Paweł Gryta Granica Ruptawa 3
83 Damian Koleczko ROW II Rybnik 2
84 Andrzej Żur Iskra Pszczyna 2
85 Jarosław Rachwalski Unia Racibórz 2
86 Michał Adamczyk Krupiński Suszec 2
87 Dawid Mikołajec Krupiński Suszec 2
88 Tomasz Reguła Krupiński Suszec 2
89 Tomasz Iwański GTS Bojszowy 2
90 Marcin Dudka GKS Radziechowy-Wieprz 2
91 Jarosław Plewa Forteca Świerklany 2
92 Ireneusz Badura Polonia Łaziska Górne 2
93 Łukasz Reinhard ROW II Rybnik 2
94 Tomasz Leszczyński Polonia Łaziska Górne 2
95 Dawid Stramski Iskra Pszczyna 2
96 Łukasz Mąka Iskra Pszczyna 2
97 Tomasz Gajewski GTS Bojszowy 2
98 Jarosław Piewa Forteca Świerklany 2
99 Dawid Błanik GKS II Tychy 2
100 Kamil Męzik Granica Ruptawa 2
101 Kamil Spratek ROW II Rybnik 2
102 Patryk Kiczyński Szczakowianka Jaworzno 2
103 Jakub Leda Szczakowianka Jaworzno 2
104 Dawid Gola Drzewiarz Jasienica 2
105 Arkadii Herasymov Granica Ruptawa 2
106 Grzegorz Gornółka Spójnia Landek 2
107 Konrad Kuder Drzewiarz Jasienica 2
108 Artur Pląskowski GKS II Tychy 2
109 Przemysław Stebel Gwarek Ornontowice 2
110 Mateusz Grzesik Unia Racibórz 2
111 Piotr Motyka GKS Radziechowy-Wieprz 2
112 Mateusz Janik GKS Radziechowy-Wieprz 2
113 Daniel Gurbisz Spójnia Landek 2
114 Marek Prusicki Unia Racibórz 2
115 Jakub Kubica Spójnia Landek 2
116 Damian Szczęsny GKS II Tychy 2
117 Jakub Kałka Spójnia Landek 2
118 Kamil Zemła Iskra Pszczyna 2
119 Mateusz Cimała Krupiński Suszec 2
120 Piotr Jaroszek GKS Radziechowy-Wieprz 2
121 Kamil Mięzik Granica Ruptawa 2
122 Rafał Chałupiński Unia Racibórz 2
123 Krystian Sosna Jedność 32 Przyszowice 2
124 Paweł Woniakowski Unia Racibórz 2
125 Damian Sanetra Spójnia Landek 1
126 Adrian Bielecki Granica Ruptawa 1
127 Bartosz Wójcik Krupiński Suszec 1
128 Tomasz Zawadzki Iskra Pszczyna 1
129 Wojciech Myszor GTS Bojszowy 1
130 Artur Tecler ROW II Rybnik 1
131 Jonatan Domin Unia Turza Śląska 1
132 Adam Matusz GTS Bojszowy 1
133 Sebastian Szymura ROW II Rybnik 1
134 Mariusz Zabawczuk Jedność 32 Przyszowice 1
135 Maciej Rozmus GKS Radziechowy-Wieprz 1
136 Marek Mazur Polonia Łaziska Górne 1
137 Wojciech Szymański Szczakowianka Jaworzno 1
138 Wojciech Dragon Iskra Pszczyna 1
139 Kamil Drabik GKS II Tychy 1
140 Damian Kraus Iskra Pszczyna 1
141 Mateusz Bernat Spójnia Landek 1
142 Grzegorz Kuźnik GTS Bojszowy 1
143 Dawid Grabiec ROW II Rybnik 1
144 Kamil Gołyś ROW II Rybnik 1
145 Damian Kozdroń Jedność 32 Przyszowice 1
146 Robert Szaruga Jedność 32 Przyszowice 1
147 Mateusz Banaś GKS II Tychy 1
148 Damian Gabrysiak Granica Ruptawa 1
149 Karol Rozmus GKS Radziechowy-Wieprz 1
150 Dawid Drozdowski ROW II Rybnik 1
151 Szymon Kubica Spójnia Landek 1
152 Krzysztof Kamiński Szczakowianka Jaworzno 1
153 Rafał Bednarczyk GTS Bojszowy 1
154 Paweł Wróbel GTS Bojszowy 1
155 Piotr Szymiczek Iskra Pszczyna 1
156 Denis Sinica Unia Racibórz 1
157 Łukasz Mazur Polonia Łaziska Górne 1
158 Damian Getler Forteca Świerklany 1
159 Dastin Bartoszewicz Jedność 32 Przyszowice 1
160 Artur Miły Granica Ruptawa 1
161 Sebastian Siwek ROW II Rybnik 1
162 Michał Ćmich Granica Ruptawa 1
163 Marek Gładkowski ROW II Rybnik 1
164 Witold Szczepanik Spójnia Landek 1
165 Michał Grzyb Gwarek Ornontowice 1
166 Tomasz Żmuda Forteca Świerklany 1
167 Jan Adamczyk Krupiński Suszec 1
168 Kamil Przybylski Jedność 32 Przyszowice 1
169 Daniel Duda GKS II Tychy 1
170 Paweł Łupiński Forteca Świerklany 1
171 Krzysztof Gersok Polonia Łaziska Górne 1
172 Mateusz Rodzewicz Szczakowianka Jaworzno 1
173 Piotr Żurawik Szczakowianka Jaworzno 1
174 Tomasz Zmuda Forteca Świerklany 1
175 Kacper Żupa Iskra Pszczyna 1
176 Artur Molenda Szczakowianka Jaworzno 1
177 Robert Wolniewicz Jedność 32 Przyszowice 1
178 Miłosz Węglarz Polonia Łaziska Górne 1
179 Radosław Dzierbicki ROW II Rybnik 1
180 Sebastian Markiewicz Unia Turza Śląska 1
181 Piotr Pastuszak Forteca Świerklany 1
182 Dominik Słaby Forteca Świerklany 1
183 Patrycjusz Botor Jedność 32 Przyszowice 1
184 Mateusz Rajca Gwarek Ornontowice 1
185 Marek Sikora Gwarek Ornontowice 1
186 Mariusz Korzeniowski Gwarek Ornontowice 1
187 Michał Prusak Iskra Pszczyna 1
188 Konrad Kowaliczek Iskra Pszczyna 1
189 Paweł Oleksy Gwarek Ornontowice 1
190 Michał Siedlok Krupiński Suszec 1
191 Daniel Paszek Polonia Łaziska Górne 1
192 Szymon Popiela ROW II Rybnik 1
193 Paweł Natkaniec GTS Bojszowy 1
194 Robert Basiura Drzewiarz Jasienica 1
195 Mariusz Zganiacz GKS II Tychy 1
196 Michał Łoboda Polonia Łaziska Górne 1
197 Daniel Jakowenko Drzewiarz Jasienica 1