IV liga śląska (gr. II) sezon 2014/2015

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Decor Bełk 30 79 25 4 1 88 16 72
2 Forteca Świerklany 30 55 16 7 7 39 30 9
3 Drzewiarz Jasienica 29 52 15 7 7 50 25 25
4 Jedność 32 Przyszowice 30 49 14 7 9 67 51 16
5 Szczakowianka Jaworzno 30 43 13 4 13 53 39 14
6 Unia Turza Śląska 30 43 12 7 11 49 35 14
7 Gwarek Ornontowice 30 43 12 7 11 48 50 -2
8 Iskra Pszczyna 30 43 13 4 13 47 52 -5
9 Unia Racibórz 30 42 11 9 10 55 65 -10
10 Krupiński Suszec 30 41 12 5 13 40 41 -1
11 GTS Bojszowy 30 41 11 8 11 32 45 -13
12 GKS II Katowice 30 40 11 7 12 51 40 11
13 GKS Radziechowy-Wieprz 30 38 11 5 14 50 50 0
14 Czarni-Góral Żywiec 30 29 8 5 17 33 62 -29
15 Podlesianka Katowice 30 22 6 4 20 31 63 -32
16 Górnik Pszów 29 11 3 2 24 19 88 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2014/2015

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Decor Bełk 15 43 14 1 0 52 9 43
2 Forteca Świerklany 15 30 9 3 3 21 12 9
3 GKS Radziechowy-Wieprz 15 29 9 2 4 36 24 12
4 Drzewiarz Jasienica 14 28 8 4 2 24 10 14
5 Szczakowianka Jaworzno 15 28 9 1 5 30 12 18
6 Iskra Pszczyna 15 28 9 1 5 25 21 4
7 Unia Turza Śląska 15 25 7 4 4 31 15 16
8 Gwarek Ornontowice 15 25 7 4 4 27 24 3
9 Jedność 32 Przyszowice 15 24 7 3 5 40 27 13
10 Unia Racibórz 15 23 6 5 4 35 32 3
11 GTS Bojszowy 15 21 5 6 4 20 20 0
12 Czarni-Góral Żywiec 15 20 6 2 7 16 23 -7
13 Krupiński Suszec 15 19 5 4 6 20 18 2
14 GKS II Katowice 15 19 5 4 6 25 19 6
15 Podlesianka Katowice 15 11 3 2 10 12 24 -12
16 Górnik Pszów 15 9 3 0 12 10 38 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2014/2015

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Decor Bełk 15 36 11 3 1 36 7 29
2 Forteca Świerklany 15 25 7 4 4 18 18 0
3 Jedność 32 Przyszowice 15 25 7 4 4 27 24 3
4 Drzewiarz Jasienica 15 24 7 3 5 26 15 11
5 Krupiński Suszec 15 22 7 1 7 20 23 -3
6 GKS II Katowice 15 21 6 3 6 26 21 5
7 GTS Bojszowy 15 20 6 2 7 12 25 -13
8 Unia Racibórz 15 19 5 4 6 20 33 -13
9 Unia Turza Śląska 15 18 5 3 7 18 20 -2
10 Gwarek Ornontowice 15 18 5 3 7 21 26 -5
11 Szczakowianka Jaworzno 15 15 4 3 8 23 27 -4
12 Iskra Pszczyna 15 15 4 3 8 22 31 -9
13 Podlesianka Katowice 15 11 3 2 10 19 39 -20
14 GKS Radziechowy-Wieprz 15 9 2 3 10 14 26 -12
15 Czarni-Góral Żywiec 15 9 2 3 10 17 39 -22
16 Górnik Pszów 14 2 0 2 12 9 50 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS II Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS II Tychy 0 - 0 Drzewiarz Jasienica 13 listopada 2021
Drzewiarz Jasienica 1 - 3 GKS II Tychy 26 maja 2021
GKS II Tychy 4 - 0 Jedność 32 Przyszowice 11 kwietnia 2021
GKS II Tychy 4 - 0 Drzewiarz Jasienica 26 września 2020
Jedność 32 Przyszowice 3 - 0 GKS II Tychy 5 września 2020
Drzewiarz Jasienica 3 - 2 GKS II Tychy 7 września 2019
GKS II Tychy 1 - 2 Drzewiarz Jasienica 23 marca 2019
Drzewiarz Jasienica 3 - 0 GKS II Tychy 15 sierpnia 2018
Drzewiarz Jasienica 1 - 6 GKS II Tychy 23 maja 2018
GKS II Tychy 7 - 2 Drzewiarz Jasienica 7 października 2017
Drzewiarz Jasienica 2 - 0 GKS II Tychy 4 czerwca 2016
GKS II Tychy 5 - 1 Jedność 32 Przyszowice 7 maja 2016
GKS II Tychy 0 - 3 Drzewiarz Jasienica 8 listopada 2015
Jedność 32 Przyszowice 0 - 1 GKS II Tychy 3 października 2015

IV liga śląska (gr. II) sezon 2014/2015

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Bysiec LKS Decor Bełk 31
2 Rafał Hajok Jedność 32 Przyszowice 25
3 Łukasz Bawoł Unia Racibórz 20
4 Damian Olczak LKS Decor Bełk 11
5 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 11
6 Krzysztof Koczur Drzewiarz Jasienica 11
7 Bartłomiej Sikorski Unia Turza Śląska 10
8 Paweł Kulczyk Unia Turza Śląska 10
9 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 10
10 Ariel Mnochy Jedność 32 Przyszowice 9
11 Maciej Rozmus Szczakowianka Jaworzno 9
12 Grzegorz Świenty Krupiński Suszec 9
13 Maciej Wieczorek Forteca Świerklany 9
14 Rafał Wybierek LKS Decor Bełk 8
15 Paweł Sermak Szczakowianka Jaworzno 8
16 Grzegorz Szymoński Czarni-Góral Żywiec 8
17 Sławomir Szary LKS Decor Bełk 6
18 Dawid Hanzel Unia Turza Śląska 6
19 Krystian Papatanasiu Drzewiarz Jasienica 6
20 Szymon Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 6
21 Marcin Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 6
22 Piotr Trzop GKS Radziechowy-Wieprz 6
23 Jarosław Wieczorek GKS II Katowice 6
24 Grzegorz Kuźnik GTS Bojszowy 5
25 Bartosz Zyguła Szczakowianka Jaworzno 5
26 Michał Kliber Drzewiarz Jasienica 5
27 Łukasz Błasiak GKS Radziechowy-Wieprz 5
28 Mateusz Sitnik Unia Racibórz 5
29 Wojciech Rasek LKS Decor Bełk 5
30 Marek Sikora Gwarek Ornontowice 5
31 Damian Mrożek Szczakowianka Jaworzno 5
32 Radosław Kaczmarczyk Podlesianka Katowice 5
33 Tomasz Waniek Jedność 32 Przyszowice 5
34 Krystian Sosna Jedność 32 Przyszowice 5
35 Artur Molenda Szczakowianka Jaworzno 5
36 Marek Walczak Szczakowianka Jaworzno 5
37 Mateusz Wróbel GTS Bojszowy 5
38 Kamil Pancer Iskra Pszczyna 5
39 Michał Pieczka LKS Decor Bełk 5
40 Bartłomiej Grabczyński Iskra Pszczyna 5
41 Paweł Szołtys GKS II Katowice 5
42 Adam Maślorz Iskra Pszczyna 4
43 Tomasz Leszczyński Gwarek Ornontowice 4
44 Daniel Jakowenko Drzewiarz Jasienica 4
45 Artur Cybulski Iskra Pszczyna 4
46 Przemysław Miodoński Czarni-Góral Żywiec 4
47 Łukasz Jastrzębski GKS Radziechowy-Wieprz 4
48 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 4
49 Robert Żbikowski Forteca Świerklany 4
50 Dawid Boczar Gwarek Ornontowice 4
51 Jiri Barcal Unia Racibórz 4
52 Piotr Pastuszak Forteca Świerklany 4
53 Marek Prusicki Unia Racibórz 4
54 Paweł Krótki Górnik Pszów 4
55 Łukasz Kliber Drzewiarz Jasienica 4
56 Maciej Łącki Czarni-Góral Żywiec 4
57 Michał Grunt GKS II Katowice 4
58 Łukasz Winkler Krupiński Suszec 4
59 Maciej Niesyto Podlesianka Katowice 3
60 Piotr Szymiczek Unia Turza Śląska 3
61 Kamil Bezak Iskra Pszczyna 3
62 Łukasz Sell Unia Turza Śląska 3
63 Grzegorz Dzięgielowski Krupiński Suszec 3
64 Damian Kraus Iskra Pszczyna 3
65 Adam Zając Podlesianka Katowice 3
66 Rafał Kujawa GKS II Katowice 3
67 Sebastian Białas Czarni-Góral Żywiec 3
68 Marcin Motyka GKS Radziechowy-Wieprz 3
69 Robert Basiura Drzewiarz Jasienica 3
70 Kamil Kuczok Forteca Świerklany 3
71 Michał Czyż Iskra Pszczyna 3
72 Mateusz Grzesik Unia Racibórz 3
73 Krzysztof Michalski Podlesianka Katowice 3
74 Kamil Zemła Iskra Pszczyna 3
75 Mateusz Rodzewicz Szczakowianka Jaworzno 3
76 Arkadii Herasymov Unia Turza Śląska 3
77 Łukasz Blasiak GKS Radziechowy-Wieprz 3
78 Jarosław Piewko Jedność 32 Przyszowice 3
79 Kamil Szydłowski Krupiński Suszec 3
80 Rafał Klaja Iskra Pszczyna 3
81 Michał Pyrlik GTS Bojszowy 3
82 Adam Kozielski Drzewiarz Jasienica 3
83 Dmytro Pidchenko Drzewiarz Jasienica 3
84 Robert Dominik Unia Racibórz 3
85 Krzysztof Wołkowicz GKS II Katowice 3
86 Kamil Bętkowski GKS II Katowice 2
87 Wojciech Dragon Iskra Pszczyna 2
88 Łukasz Bałuszyński Gwarek Ornontowice 2
89 Michał Grześ Drzewiarz Jasienica 2
90 Mariusz Horny Gwarek Ornontowice 2
91 Wojciech Janosz GTS Bojszowy 2
92 Paweł Polak Unia Turza Śląska 2
93 Kamil Witkowski GKS II Katowice 2
94 Mariusz Reguła Krupiński Suszec 2
95 Piotr Glenc LKS Decor Bełk 2
96 Krzysztof Borowiec LKS Decor Bełk 2
97 Łukasz Pytlik Unia Racibórz 2
98 Adam Stanek LKS Decor Bełk 2
99 Rafał Chałupiński Unia Racibórz 2
100 Paweł Grabiec Górnik Pszów 2
101 Krzysztof Krzyżok Unia Turza Śląska 2
102 Sebastian Szweda Krupiński Suszec 2
103 Jarosław Plewa Forteca Świerklany 2
104 Daniel Niedzielski Szczakowianka Jaworzno 2
105 Tomasz Iwański GTS Bojszowy 2
106 Adam Maszok Jedność 32 Przyszowice 2
107 Marcin Studencki Czarni-Góral Żywiec 2
108 Przemysław Suchowski GKS Radziechowy-Wieprz 2
109 Sławomir Musiolik Forteca Świerklany 2
110 Rafał Greń Drzewiarz Jasienica 2
111 Radosław Michalski Czarni-Góral Żywiec 2
112 Mateusz Mrożek Jedność 32 Przyszowice 2
113 Patryk Panic Górnik Pszów 2
114 Grzegorz Chrząścik GTS Bojszowy 2
115 Mateusz Habor Krupiński Suszec 2
116 Mateusz Żytka GTS Bojszowy 2
117 Andrzej Niewiedział Gwarek Ornontowice 2
118 Dariusz Zapotoczny GKS II Katowice 2
119 Mariusz Kosibor GKS Radziechowy-Wieprz 2
120 Jakub Haase Jedność 32 Przyszowice 2
121 Daniel Szczepan Górnik Pszów 2
122 Szymon Uliarczyk Forteca Świerklany 2
123 Tomasz Jarosz Szczakowianka Jaworzno 2
124 Andrzej Żur Iskra Pszczyna 1
125 Robert Szaruga Jedność 32 Przyszowice 1
126 Kamil Kaczmarczyk LKS Decor Bełk 1
127 Piotr Motyka GKS Radziechowy-Wieprz 1
128 Paweł Natkaniec GTS Bojszowy 1
129 Michał Stryczek LKS Decor Bełk 1
130 Krzysztof Bodziony GKS II Katowice 1
131 Marek Wowra Forteca Świerklany 1
132 Piotr Jaroszek Czarni-Góral Żywiec 1
133 Paweł Woniakowski Unia Racibórz 1
134 Denis Sinica Unia Racibórz 1
135 Marek Gołuch Czarni-Góral Żywiec 1
136 Dawid Skrzyszowski Unia Turza Śląska 1
137 Dawid Mucha Jedność 32 Przyszowice 1
138 Piotr Żurawik Szczakowianka Jaworzno 1
139 Dawid Semeniuk LKS Decor Bełk 1
140 Szymon Tankowski Jedność 32 Przyszowice 1
141 Paweł Sudoł Forteca Świerklany 1
142 Sylwester Dębowski Szczakowianka Jaworzno 1
143 Bartłomiej Borak Czarni-Góral Żywiec 1
144 Jose Garcia Podlesianka Katowice 1
145 Grzegorz Tomecki Gwarek Ornontowice 1
146 Michał Stocki Jedność 32 Przyszowice 1
147 Bartosz Remień Unia Racibórz 1
148 Łukasz Piwczyk Podlesianka Katowice 1
149 Maksymilian Celej GKS Radziechowy-Wieprz 1
150 Sebastian Szombierski GKS II Katowice 1
151 Przemysław Fraś Gwarek Ornontowice 1
152 Kacper Żupa Iskra Pszczyna 1
153 Przemysław Wyrobek GTS Bojszowy 1
154 Łukasz Góra Krupiński Suszec 1
155 Dawid Mikołajec Krupiński Suszec 1
156 Daniel Romanowicz Drzewiarz Jasienica 1
157 Adam Kostępski GKS II Katowice 1
158 Łukasz Ploch Unia Racibórz 1
159 Jacek Drapacz LKS Decor Bełk 1
160 Mateusz Góral Unia Racibórz 1
161 Paweł Gliszczyński Krupiński Suszec 1
162 Tomasz Kuś Krupiński Suszec 1
163 Arkadiusz Neumann Krupiński Suszec 1
164 Artur Sobala Górnik Pszów 1
165 Mateusz Janik GKS Radziechowy-Wieprz 1
166 Jacek Biedrzycki Krupiński Suszec 1
167 Marek Malcher Krupiński Suszec 1
168 Denys Miroshnychenko Unia Turza Śląska 1
169 Mateusz Balcer Szczakowianka Jaworzno 1
170 Patryk Podstawka Unia Racibórz 1
171 Tomasz Zmuda Forteca Świerklany 1
172 Michał Kołodziej Jedność 32 Przyszowice 1
173 Łukasz Guzy GKS II Katowice 1
174 Zbigniew Grasman Górnik Pszów 1
175 Mateusz Sowa Podlesianka Katowice 1
176 Daniel Jacenik Podlesianka Katowice 1
177 Dawid Brehmer Podlesianka Katowice 1
178 Tomasz Dworak Szczakowianka Jaworzno 1
179 Kamil Knura Unia Racibórz 1
180 Adam Matusz GTS Bojszowy 1
181 Dariusz Knot LKS Decor Bełk 1
182 Mirosław Pawlusiński Unia Turza Śląska 1
183 Daniel Dobrowolski Unia Turza Śląska 1
184 Michał Staszowski Gwarek Ornontowice 1
185 Damian Michalik Gwarek Ornontowice 1
186 Michał Chrysteczko Iskra Pszczyna 1
187 Andrzej Sarzała Podlesianka Katowice 1
188 Dawid Fojcik Unia Racibórz 1
189 Kamil Smal Unia Turza Śląska 1
190 Sławomir Duda GKS II Katowice 1
191 Józef Gębczyk Podlesianka Katowice 1
192 Adam Gruszka Iskra Pszczyna 1
193 Benedykt Wiera Iskra Pszczyna 1
194 Waniek Tomasz Jedność 32 Przyszowice 1
195 Dawid Jurowicz Podlesianka Katowice 1
196 Damian Olczak LKS Decor Bełk 1
197 Michał Pieczka LKS Decor Bełk 1