IV liga śląska (gr. II) sezon 2013/2014

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS 1962 Jastrzębie 30 78 25 3 2 100 18 82
2 Iskra Pszczyna 30 60 18 6 6 71 45 26
3 GTS Bojszowy 30 52 15 7 8 57 47 10
4 Jedność 32 Przyszowice 30 51 15 6 9 65 58 7
5 Gwarek Ornontowice 30 49 15 4 11 64 40 24
6 Krupiński Suszec 30 48 14 6 10 46 32 14
7 Czarni-Góral Żywiec 30 47 14 5 11 69 68 1
8 GKS II Katowice 30 43 12 7 11 70 58 12
9 Górnik Pszów 30 38 11 5 14 52 62 -10
10 Drzewiarz Jasienica 30 37 9 10 11 39 46 -7
11 Podlesianka Katowice 30 36 10 6 14 45 64 -19
12 Forteca Świerklany 30 32 8 8 14 44 52 -8
13 Unia Racibórz 30 32 9 5 16 51 66 -15
14 KS Wisła 30 27 7 6 17 40 81 -41
15 AKS Mikołów 30 25 8 1 21 33 76 -43
16 Spójnia Landek 30 18 3 9 18 30 63 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2013/2014

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS 1962 Jastrzębie 15 43 14 1 0 59 7 52
2 GKS II Katowice 15 33 10 3 2 47 20 27
3 GTS Bojszowy 15 30 9 3 3 31 21 10
4 Jedność 32 Przyszowice 15 30 9 3 3 44 25 19
5 Krupiński Suszec 15 30 9 3 3 30 14 16
6 Czarni-Góral Żywiec 15 30 9 3 3 37 23 14
7 Iskra Pszczyna 15 27 8 3 4 39 24 15
8 Podlesianka Katowice 15 26 8 2 5 27 27 0
9 Gwarek Ornontowice 15 25 8 1 6 30 20 10
10 Forteca Świerklany 15 25 7 4 4 24 15 9
11 Unia Racibórz 15 22 6 4 5 25 21 4
12 Górnik Pszów 15 21 6 3 6 29 29 0
13 KS Wisła 15 18 5 3 7 25 31 -6
14 Drzewiarz Jasienica 15 17 4 5 6 18 21 -3
15 AKS Mikołów 15 13 4 1 10 16 40 -24
16 Spójnia Landek 15 8 1 5 9 18 39 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2013/2014

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS 1962 Jastrzębie 15 35 11 2 2 41 11 30
2 Iskra Pszczyna 15 33 10 3 2 32 21 11
3 Gwarek Ornontowice 15 24 7 3 5 34 20 14
4 GTS Bojszowy 15 22 6 4 5 26 26 0
5 Jedność 32 Przyszowice 15 21 6 3 6 21 33 -12
6 Drzewiarz Jasienica 15 20 5 5 5 21 25 -4
7 Krupiński Suszec 15 18 5 3 7 16 18 -2
8 Czarni-Góral Żywiec 15 17 5 2 8 32 45 -13
9 Górnik Pszów 15 17 5 2 8 23 33 -10
10 AKS Mikołów 15 12 4 0 11 17 36 -19
11 GKS II Katowice 15 10 2 4 9 23 38 -15
12 Podlesianka Katowice 15 10 2 4 9 18 37 -19
13 Unia Racibórz 15 10 3 1 11 26 45 -19
14 Spójnia Landek 15 10 2 4 9 12 24 -12
15 KS Wisła 15 9 2 3 10 15 50 -35
16 Forteca Świerklany 15 7 1 4 10 20 37 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS II Tychy

Gospodarze Wynik Goście Data

IV liga śląska (gr. II) sezon 2013/2014

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Grzegorz Szymoński Czarni-Góral Żywiec 29
2 Michał Pyrlik GTS Bojszowy 18
3 Łukasz Zaremski Iskra Pszczyna 18
4 Ariel Mnochy Jedność 32 Przyszowice 17
5 Patryk Dudziński GKS 1962 Jastrzębie 17
6 Tomasz Leszczyński Gwarek Ornontowice 16
7 Wojciech Caniboł GKS 1962 Jastrzębie 15
8 Adam Kozielski Drzewiarz Jasienica 15
9 Krzysztof Michalski Podlesianka Katowice 14
10 Rafał Hajok Jedność 32 Przyszowice 13
11 Paweł Krótki Górnik Pszów 13
12 Kamil Jadach GKS 1962 Jastrzębie 12
13 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 12
14 Maciej Wieczorek Forteca Świerklany 10
15 Piotr Maroszek Iskra Pszczyna 10
16 Artur Sobala Górnik Pszów 10
17 Kamil Gorzała GKS 1962 Jastrzębie 10
18 Michał Pietraczyk KS Wisła 9
19 Andrzej Sarzała Podlesianka Katowice 9
20 Kamil Bętkowski GKS II Katowice 9
21 Patrycjusz Botor Gwarek Ornontowice 8
22 Krystian Sosna Jedność 32 Przyszowice 8
23 Adam Mateja GTS Bojszowy 7
24 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 7
25 Roman Kowalczyk Unia Racibórz 7
26 Łukasz Winkler Krupiński Suszec 7
27 Michał Zieliński GKS II Katowice 7
28 Jakub Kowalczyk Unia Racibórz 7
29 Mateusz Piesiur Iskra Pszczyna 7
30 Grzegorz Świenty Krupiński Suszec 7
31 Daniel Jakowenko Drzewiarz Jasienica 6
32 Dominik Zieliński Spójnia Landek 6
33 Tomasz Kocerba GKS 1962 Jastrzębie 6
34 Daniel Szczepan Górnik Pszów 6
35 Kamil Kuczok Forteca Świerklany 6
36 Marcin Pawlisz Unia Racibórz 6
37 Mateusz Wróbel GTS Bojszowy 6
38 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 6
39 Dariusz Zapotoczny GKS II Katowice 6
40 Kamil Żołna Czarni-Góral Żywiec 6
41 Przemysław Sawicki GKS II Katowice 5
42 Piotr Motyka Czarni-Góral Żywiec 5
43 Adrian Szwarc Spójnia Landek 5
44 Szymon Uliarczyk Forteca Świerklany 5
45 Remigius Wróblewski Forteca Świerklany 5
46 Piotr Pastuszak Forteca Świerklany 5
47 Andrzej Niewiedział Gwarek Ornontowice 5
48 Anton Fizek Drzewiarz Jasienica 5
49 Yevhen Radionov GKS II Katowice 5
50 Jacek Jarnot GKS II Katowice 5
51 Mateusz Habor Krupiński Suszec 5
52 Rafał Dąbrowski GTS Bojszowy 5
53 Damian Stolarczyk Czarni-Góral Żywiec 5
54 Patryk Sarnecki AKS Mikołów 4
55 Adam Maślorz Iskra Pszczyna 4
56 Marcin Osmałek Czarni-Góral Żywiec 4
57 Rafał Klaja Iskra Pszczyna 4
58 Elvist Ciku GKS II Katowice 4
59 Andrzej Żur Iskra Pszczyna 4
60 Marek Prusicki Unia Racibórz 4
61 Dawid Weis GKS 1962 Jastrzębie 4
62 Tomasz Waniek Jedność 32 Przyszowice 4
63 Adrian Kopacz GKS 1962 Jastrzębie 4
64 Michał Grajcarek Iskra Pszczyna 4
65 Krzysztof Poznański Jedność 32 Przyszowice 4
66 Adam Marciniak AKS Mikołów 4
67 Artur Tumula Krupiński Suszec 4
68 Patryk Wieczorek AKS Mikołów 4
69 Przemysław Suchowski KS Wisła 4
70 Dominik Śmiałkowski Jedność 32 Przyszowice 4
71 Robert Basiura Drzewiarz Jasienica 4
72 Marcin Staszewski Górnik Pszów 4
73 Kamil Knura Unia Racibórz 4
74 Łukasz Wesecki GTS Bojszowy 4
75 Dawid Mikołajec Krupiński Suszec 3
76 Piotr Pacholski GKS 1962 Jastrzębie 3
77 Kamil Pająk Forteca Świerklany 3
78 Jakub Haase Jedność 32 Przyszowice 3
79 Michał Czyż Iskra Pszczyna 3
80 Dawid Jurowicz Podlesianka Katowice 3
81 Robert Dominik Unia Racibórz 3
82 Dariusz Juroszek KS Wisła 3
83 Andrzej Górniak Spójnia Landek 3
84 Marcin Studencki Czarni-Góral Żywiec 3
85 Maciej Genc Spójnia Landek 3
86 Kamil Szymura GKS 1962 Jastrzębie 3
87 Jan Zemczak GTS Bojszowy 3
88 Tomasz Kuś Krupiński Suszec 3
89 Roland Kachel Krupiński Suszec 3
90 Tomasz Musioł GKS 1962 Jastrzębie 3
91 Artur Sawicki Iskra Pszczyna 3
92 Paweł Szołtys GKS II Katowice 3
93 Jakub Kubica Spójnia Landek 3
94 Rafał Fojcik Unia Racibórz 3
95 Wojciech Struś Drzewiarz Jasienica 3
96 Mateusz Tomeczek Gwarek Ornontowice 3
97 Tomasz Gala KS Wisła 3
98 Marcin Jurecki Gwarek Ornontowice 3
99 Michał Grześ KS Wisła 3
100 Grzegorz Rajman Podlesianka Katowice 3
101 Dawid Marek Podlesianka Katowice 3
102 Adam Łach AKS Mikołów 3
103 Jacek Selera Unia Racibórz 3
104 Krzysztof Knesz Górnik Pszów 3
105 Paweł Leśniewicz KS Wisła 2
106 Marek Skipioł GTS Bojszowy 2
107 Krzysztof Sikora Górnik Pszów 2
108 Damian Tront GKS 1962 Jastrzębie 2
109 Mateusz Sowa Podlesianka Katowice 2
110 Rafał Kuliński GKS II Katowice 2
111 Sebastian Cwynar AKS Mikołów 2
112 Artur Kurasz Unia Racibórz 2
113 Piotr Szołtysek Jedność 32 Przyszowice 2
114 Paweł Wróbel GTS Bojszowy 2
115 Robert Żbikowski Forteca Świerklany 2
116 Sebastian Białas Czarni-Góral Żywiec 2
117 Jakub Krawczyk Iskra Pszczyna 2
118 Paweł Natkaniec GTS Bojszowy 2
119 Marcin Łoboda Podlesianka Katowice 2
120 Michał Adamczyk Spójnia Landek 2
121 Dominik Szczęch GKS 1962 Jastrzębie 2
122 Tomasz Lorenc GKS 1962 Jastrzębie 2
123 Radosław Żbikowski Forteca Świerklany 2
124 Seweryn Kacprzyk Jedność 32 Przyszowice 2
125 Janusz Czarnecki AKS Mikołów 2
126 Grzegorz Styczeń Krupiński Suszec 2
127 Michał Stocki Jedność 32 Przyszowice 2
128 Damian Michalik Gwarek Ornontowice 2
129 Rafał Figiel GKS II Katowice 2
130 Kamil Pancer Krupiński Suszec 2
131 Paweł Sękowski GKS 1962 Jastrzębie 2
132 Daniel Babiak Krupiński Suszec 2
133 Łukasz Ploch Unia Racibórz 2
134 Janusz Pancer Krupiński Suszec 2
135 Mirosław Pniewski Unia Racibórz 2
136 Jakub Waluś Czarni-Góral Żywiec 2
137 Mikołaj Kulisa AKS Mikołów 2
138 Mateusz Wrana GKS 1962 Jastrzębie 2
139 Paweł Gryta GKS 1962 Jastrzębie 2
140 Mateusz Warzecha AKS Mikołów 2
141 Radosław Folek Spójnia Landek 2
142 Daniel Lubszczyk Forteca Świerklany 2
143 Arkadiusz Kowalczyk GKS II Katowice 2
144 Bartosz Stawarski Górnik Pszów 2
145 Grzegorz Dzięgielowski Krupiński Suszec 2
146 Piotr Jaroszek Czarni-Góral Żywiec 2
147 Bartłomiej Grabczyński Iskra Pszczyna 2
148 Tomasz Zmuda Forteca Świerklany 2
149 Aleksander Januszkiewicz GKS II Katowice 2
150 Dawid Zychma Unia Racibórz 2
151 Sebastian Bubrowski Podlesianka Katowice 2
152 Marek Gołuch Czarni-Góral Żywiec 2
153 Paweł Kubies AKS Mikołów 2
154 Jarosław Rachwalski Unia Racibórz 2
155 Grzegorz Goncerz GKS II Katowice 2
156 Sławomir Musiolik Forteca Świerklany 1
157 Szymon Skrzypczak GKS II Katowice 1
158 Maciej Łącki Czarni-Góral Żywiec 1
159 Piotr Buła GTS Bojszowy 1
160 Mikołaj Niewiadomski Gwarek Ornontowice 1
161 Michał Kliber Drzewiarz Jasienica 1
162 Bartłomiej Chwalibogowski GKS II Katowice 1
163 Tomasz Michalik Forteca Świerklany 1
164 Robert Świerszczek Górnik Pszów 1
165 Paweł Grabiec Górnik Pszów 1
166 Radosław Michalski Czarni-Góral Żywiec 1
167 Tomasz Twardawa AKS Mikołów 1
168 Szymon Płoszaj Drzewiarz Jasienica 1
169 Mateusz Kur GTS Bojszowy 1
170 Michał Siedlok Spójnia Landek 1
171 Kamil Jasiński Drzewiarz Jasienica 1
172 Karol Grabiec Górnik Pszów 1
173 Jakub Krasny Czarni-Góral Żywiec 1
174 Bartosz Gruszczyński Podlesianka Katowice 1
175 Mateusz Zamojda Iskra Pszczyna 1
176 Alan Czerwiński GKS II Katowice 1
177 Sebastian Kozik Forteca Świerklany 1
178 Kamil Wójcik GTS Bojszowy 1
179 Jakub Chmiel KS Wisła 1
180 Tomasz Kropidło GTS Bojszowy 1
181 Sebastian Kapinos Górnik Pszów 1
182 Mateusz Mazurek GKS II Katowice 1
183 Karol Mrowiec Forteca Świerklany 1
184 Bartosz Hajczuk GKS 1962 Jastrzębie 1
185 Casmir Ogbonna Mbachu Czarni-Góral Żywiec 1
186 Waldemar Welcz AKS Mikołów 1
187 Bartłomiej Kowalewski Jedność 32 Przyszowice 1
188 Adam Grygier Podlesianka Katowice 1
189 Dominik Cieszyński GKS II Katowice 1
190 Wojciech Dragon Iskra Pszczyna 1
191 Kamil Sekuła KS Wisła 1
192 Grzegorz Gomółka Spójnia Landek 1
193 Sebastian Klimek Czarni-Góral Żywiec 1
194 Mateusz Sobota Podlesianka Katowice 1
195 Dawid Wiercioch Jedność 32 Przyszowice 1
196 Sebastian Szweda Gwarek Ornontowice 1
197 Piotr Piszczek AKS Mikołów 1
198 Maciej Jędrzejko Spójnia Landek 1
199 Daniel Romanowicz Drzewiarz Jasienica 1
200 Mateusz Kruk AKS Mikołów 1
201 Michał Hutka Jedność 32 Przyszowice 1
202 Mateusz Cimała Krupiński Suszec 1
203 Rafał Pokorny Forteca Świerklany 1
204 Radosław Szpak Górnik Pszów 1
205 Aleksander Pawlus Drzewiarz Jasienica 1
206 Kamil Kotrys KS Wisła 1
207 Paweł Jakubowski Gwarek Ornontowice 1
208 Jacek Kwiatoń Górnik Pszów 1
209 Wojciech Pytlik Unia Racibórz 1
210 Tomasz Piecuch Jedność 32 Przyszowice 1
211 Rafał Greń Drzewiarz Jasienica 1
212 Bartłomiej Borak Czarni-Góral Żywiec 1
213 Marcin Pastor Jedność 32 Przyszowice 1
214 Marek Malcher Krupiński Suszec 1
215 Robert Lapczyk Drzewiarz Jasienica 1
216 Kamil Zemła Iskra Pszczyna 1