Robert Tunkiewicz, do niedawna zawodnik KKS-u Kalisz związał się z trzecioligowym Zawiszą Bydgoszcz. 

31-letni pomocnik formalnie był zawodnikiem KKS-u Kalisz, choć w tym sezonie nie wystąpił w żadnym oficjalnym meczu na poziomie eWinner 2 ligi. Pochodzący z Olsztyna piłkarz na początku miesiąca zdecydował się rozwiązać kontrakt z klubem z Kalisza.

Oficjalnie został już zarejestrowany jako piłkarz trzecioligowego Zawiszy Bydgoszcz. Robert jest wychowankiem Tempo 25 Olsztyn, gdzie debiutował jako junior. Z KKS-em związany był od sezonu 2017/2018 a w poprzednim sezonie w eWinner 2 lidze wystąpił w 29 spotkaniach i 7 razy trafiał do bramki rywali. 

Doświadczony pomocnik zdecydował się na zmiany i w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy bydgoskiego Zawiszy, który powraca do poważnej piłki. W przeszłości występował w Stomilu Olsztyn, Siarce Tarnobrzeg, Resovii, Olimpii Zambrów czy MKS-ie Kluczbork.

Foto: Zawisza Bydgoszcz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.