W meczu przyjaźni Śląsk II Wrocław zremisował z Motorem Lublin 2:2. Piąte trafienie w tym sezonie zdobył Michał Fidziukiewicz. Goście dwa razy wychodzili na prowadzenie i dwa razy je tracili.

Rozgrywane spotkanie w niedzielne południe rozpoczęło się z większą inicjatywą gości. Z przodu najbardziej aktywny był duet Vitinho - Fidziukiewicz. Ich pierwsza dobra okazja nadarzyła się w 7. minucie, ale piłka nie znalazła wówczas drogi do bramki. W 21. minucie dwójkowa akcja zakończyła się powodzeniem. Świetna kontra Motoru, Vitinho wypuścił Fidziukiewicza, który bez problemów poradził sobie z obrońcą i wyszedł sam na sam z Maksymilianem Borucem zdobywając piąte trafienie w tym sezonie.

Gospodarzom udało się wyrównać jeszcze przed przerwą, faulowany w polu karnym był Szymon Krocz. Do piłki ustawionej na 11-metrze podszedł Przemysław Bargiel i dał upragnione wyrównanie. Tuż przed samym zejściem do szatni to goście mieli swoją okazję, aby ponownie wyjść na prowadzenie, ale z najbliższej odległości nie trafił Adrian Dudziński.

Pięć minut po wznowieniu gry, po raz drugi w tym spotkaniu goście wyszli na prowadzenie, wrzucona piłka w pole karne a do piłki najwyżej wyskoczył Dudziński i strzałem głową umieścił piłkę w siatce odkupując tym samym zmarnowaną sytuację z pierwszej części spotkania.

W dalszej części spotkania to Śląsk przeważał i wypracował sobie dogodną sytuację do doprowadzenia do remisu. W 82. minucie Olejniczak i Bargiel rozegrali doskonałą akcję dwójkową, piłka w polu karnym trafiła pod nogi tego pierwszego, który potężnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania.

W doliczonym czasie obie drużyny miały po jednej okazji do przechylenia szali na swoją korzyść, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie i oba kluby musiały zadowolić się jednym punktem.

Śląsk II Wrocław - Motor Lublin 2:2 (1:1)

21' 0:1 Fidziukiewicz

41' 1:1 Bargiel - karny

51' 1:2 Dudziński

82' 2:2 Olejniczak

Śląsk II Wrocław: Boruc – Caliński, Radkowski, Pawelec, Krocz, Młynarczyk, Sz.Michalski, Bukowski, Kotowicz, Marchewka, Bargiel

Motor Lublin: Kiełpin – Dudziński, Błyszko, Wawszczyk, Moskwik – Kusiński, Swędrowski, Ceglarz, Ryczkowski, Vitinho – Fidziukiewicz

Kartki: Pawelec, Michalski –  Kusiński