Piłkarze rezerw ŁKS-u Łódź poszli za ciosem i tym razem wygrali z Mamrami Giżycko, którzy dzięki zwycięstwu mogli odskoczyć od strefy spadkowej.

Od początku lepiej na murawie prezentowali się gracze rezerw ŁKS-u Łódź, którzy szybko wypracowali sobie przewagę. Gospodarze stworzyli sobie więcej okazji bramkowych i od 15. minuty prowadzili 1-0, a piłkę w siatce umieścił Łukasz Dynel. Łodzianie dostali wiatru w żagle i 180 sekund później zdobyli gola numer dwa, a tym razem bramkarza Mamrów Giżycko pokonał Piotr Gryszkiewicz.

Łodzianie w kolejnych minutach kontrolowali przebieg meczu, choć goście także stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji. Mamry nie poddawały się i w 47. minucie złapały kontakt, a na listę strzelców wpisał się Fabio. Podrażnieni gospodarze szybko ruszyli do ataku, choć okazje miał też zespół z Giżycka. Kibice oglądali bardzo ciekawe widowisko, ale ostatecznie więcej goli już nie padło.

ŁKS II Łódź - Mamry Giżycko 2-1 (2-0)

1-0 Łukasz Dynel (15)

2-0 Piotr Gryszkiewicz (18)

2-1 Fabio (47)