Czarne Koszule po rundzie jesiennej znajdowały się w strefie spadkowej, ze stratą dwóch oczek do wczorajszego rywala. Ekipa z Konwiktorskiej 6 liczyła na dobre otwarcie, jednak na początek musi zadowolić się remisem.


Polonia Warszawa wiosną będzie walczyła o uniknięcie degradacji, wobec czego już od meczu z Ursusem Warszawa musiała zbierać punkty. W zimie przy Konwiktorskiej 6 sporo się działo, jednak chyba najważniejszą wiadomością jest objęcie przez Gregoire Nitota pakietu kontrolnego akcji Czarnych Koszul.

Dwukrotny mistrz Polski z optymizmem spogląda na lepsze jutro, jednak obecnie musi się skupić na walce o utrzymanie. Wczorajsze starcie było typowym meczem walki, a sytuacji po obu stronach nie brakowało. Czarno-biało-czerwono-czarni mogli w samej końcówce przechylić szalę na swoją korzyść, jednak Damian Niedojad nie zdołał pokonać golkipera Traktorków.


Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 0-0 (0-0)


Polonia Warszawa: Kowalczyk, Pociecha (66. Babiński), Worach, Goliński, Wojdyga, Smuga, Dobek-Pietrowski (52. Szymczak), Wierzbowski, Kobiera, Andrzejewski (46. Śledziewski, 82. Wasilewski), Niedojad.

Żółte kartki: Pociecha, Goliński, Smuga, Szymczak


Foto: Ursus Warszawa

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.