Futbol to zdecydowanie najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Nic więc dziwnego, że to właśnie ona króluje w każdej ofercie bukmacherskiej. Gdzie najlepiej obstawiać piłkę kopaną i dlaczego?

Piłka nożna to sport, obok którego mało potrafi przejść obojętnie. W końcu wydarzenia związane z rywalizacją najlepszych drużyn piłkarskich świata relacjonowane są przez praktycznie wszystkie media. Nie inaczej sytuacja wygląda wśród miłośników obstawiania zakładów wzajemnych, którzy niejednokrotnie swoje kupony otwierają zdarzeniami związanymi właśnie z tą dyscypliną sportu.

Doskonale zdają sobie z tego sprawę legalni organizatorzy zakładów wzajemnych, co najlepiej widać po ich propozycjach, gdzie piłka nożna zajmuje kluczowe miejsce. Która zatem renomowana firma bukmacherska oferuje pod tym względem najlepiej? Oto nasz ranking najlepszych bukmacherów na piłkę kopaną.

TOP1 - Superbet
Ocena ogólna 9/10
Zakres oferty 10/10
Kursy 9/10
Promocje 8/10

Pierwsze miejsce w naszym zestawieniu najlepszych operatorów zakładów wzajemnych na piłkę nożną zajął Superbet. Do takiego wyboru skłoniła nas przede wszystkim bardzo bogata oferta selekcji głównych i podtypów obejmująca wydarzenia piłkarskie z całego globu. Wystarczy tylko wspomnieć, że propozycja buka kojarzonego m.in. z Jerzym Dudkiem pozwala na betowanie lig z ponad 60 różnych krajów. I tak w Superbet bez trudu postawicie zakłady na mecze w Polsce, Wielkiej Brytanii lub w Hiszpanii, ale też na spotkania rozgrywane np. w Etiopii, Nowej Zelandii. Omanie, Rwandzie czy Uzbekistanie.

Dodatkowo to właśnie ten rumuński buk pochwalić się może najlepszą i najszerszą propozycją pre-match i LIVE na III i IV poziom rozgrywkowy w naszym kraju. Gdyby tego było mało, to po stronie zalet Superbet wymienić trzeba także niezwykle atrakcyjne mnożniki bukmacherskie oraz całą gamę akcji promocyjnych.

TOP2 - TOTALbet
Ocena ogólna 8,5/10
Zakres oferty 8
Wysokość kursów 10/10
Promocje 8/10

Zaraz za plecami Superbet w rankingu najlepszych bukmacherów na futbol znalazł się TOTALbet, który swoich graczy przyciąga w szczególności wyjątkowo wysokimi kursami. Te rzucają się w oczy zarówno w ligach klasowych, jak i w rozgrywkach zdecydowanie mniej medialnych. Dla przykładu w TOTALbet potyczka Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin obwarowana została współczynnikami na poziomie 2.16 (zwycięstwo gospodarzy), 3.60 (remis) i 3.47 (triumf przyjezdnych). Z kolei identyczne rozstrzygnięcia w BETFAN obstawić możecie po kursie 2.12. 3.40 i 3.30. Jak więc widać, różnice są naprawdę spore.

Co więcej, u sponsora Warty Poznań skorzystać zawsze możecie z gry bez podatku, która jak wiadomo pozwala w łatwy sposób powiększyć wygrane i to aż o 14%. Wystarczy więc, że na Waszym kuponie znajdą się zaledwie trzy piłkarskie selekcje z mnożnikami na poziomie przynajmniej 1.20. W TOTALbet nie zawiedzie Was również sama oferta obejmująca grubo ponad 50 lokalizacji rozsianych po całym globie.

TOP3 - forBET
Ocena ogólna 8/10
Zakres oferty 8/10
Wysokość kursów 8/10
Promocje 8/10

Na podium rankingu najlepszych bukmacherów do obstawiania piłki kopanej znalazł się także podmiot forBET. Ten warszawski operator zakładów wzajemnych aż tak wysokie miejsce zawdzięcza w szczególności regularnie ponawianym akcjom tymczasowym, które w zdecydowanej większości dedykowane są piłce nożnej. Dzięki temu grając u strategicznego sponsora Rakowa Częstochowa liczyć możecie na zakłady bez ryzyka, freebety oraz cały wachlarz promocji mnożnikowych, gdzie główną nagrodą są wygrane powiększone o 100%.

Co istotne, forBET wspomniane akcje uruchamia nie tylko w przypadku najważniejszych wydarzeń piłkarskich Europy czy świata, ale również takich, które z pewnością nie budzą wielkich emocji u wszystkich fanów tego sportu. W związku z tym możecie być pewni, że atrakcyjne bonusy zgarniecie przy okazji meczów, gdzie naprzeciw siebie stają takie drużyny jak Real Madryt i Barcelona, jak i również poszczególnych potyczek polskich ekip w europejskich pucharach. Oczywiście forBET nie najgorzej wypada także w kwestii samej oferty (ta podobnie jak TOTALbet obejmuje około 50 destynacji) oraz wysokości mnożników bukmacherskich.

Jak więc widzicie, naprawdę jest w czym wybierać. Naszym zdaniem to właśnie ta trójka legalnych bukmacherów pod względem piłki nożnej (1, 2, 3 liga) bije resztę konkurencji na głowę. Jeżeli zatem zależy Wam na praktycznie nieograniczonych możliwościach, wysokich kursach bukmacherskich i wyjątkowo atrakcyjnych akcjach promocyjnych, to naprawdę warto zdecydować się na rejestrację u jednego z tych podmiotów, albo założyć konto u każdego z nich. Jesteśmy pewni, że nie pożałujecie swojego wyboru.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.