Radunia Stężyca udanie kończy rundę dopisując do swojego konta kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem podopieczni Sebastiana Letniowskiego wygrali na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2:1 (1:0)

Radunia Stężyca udanie kończy zmagania w tym roku, w ostatnim spotkaniu przed zimową podopieczni Sebastiana Letniowskiego wygrali na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Przyjezdni dobrze czuli się w tym spotkaniu, w 17. minucie przeprowadzili składną akcję, która powinna zakończyć się ich prowadzeniem, tylko dobra postawa bramkarza Pogoni uratowała ich przed utratą bramki. Goście dopięli swego w 30. minucie, na strzał zza pola karnego zdecydował się Dmytro Bashlai i potężnym uderzeniem umieścił piłkę w samym okienku bramki Artura Halucha.

Pod koniec pierwszej części spotkania Radunia mogła podwyższyć, ale dwie dobre sytuacje w odstępie dwóch minut zmarnował Dawid Retlewski przez co goście na przerwę schodzili z jednobramkową zaliczką.

W drugiej połowie obraz spotkania nie uległ zmianie i goście nadal nacierali na bramkę Halucha, ale byli wyjątkowo nieskuteczni. Pierwsza wyśmienita okazja gospodarzom nadarzyła się w 83. minucie, piłkę w polu karnym otrzymał Michał Wrzesiński ale zbyt długo zwlekał z uderzeniem.

Ten sam zawodnik chwilę później zrehabilitował się dając wyrównanie, tym razem lepiej opanował futbolówkę i skierował ją do bramki gości. Odpowiedzieć nadeszła błyskawicznie, a decydującą bramkę w tym starciu zdobył Dawid Retlewski

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radunia Stężyca 1:2 (0:1)

30' 0:1 Bashlai

84' 1:1 Wrzesiński

90+ 1:2 Retlewski

Pogoń Grodzisk Mazowiecki: Haluch – Theus (67. Gzieło), Choroś, Zembrowski (72. Łoś), Maślanka, Kobiera (46. Gładysz), Owczarek, Jaroń (C) (62. Kalinowski), Kołaczek, Lisowski (67. Zimmer), Wrzesiński.

Rezerwowi: Mirus – Kobiera, Urbański, Gzieło, Łoś, Zimmer, Gładysz, Łukaszczyk.

Radunia Stężyca: Czajkowski – Kosznik (C), Szur, Witek, Bashlai (83. Miller), Murawski, Wojowski, Fadecki, Łuczak (46. Szuprytowski), Stępień, Retlewski.

Rezerwowi: Tułowiecki – Potrac, Litwin, Pawłowski, Szuprytowski, Piotrowski, Miller, Surdykowski.