Piłkarze Raduni Stężyca nie mieli litości dla zespołu z województwa zachodniopomorskiego. Lider 3 ligi gr. II rozbił Chemika Police aż 9-0.

Radunia Stężyca do meczu z Chemikiem Police przystępowała z jasnym celem, a mianowicie jego wygraną. Podopieczni Sebastiana Letniowskiego od początku byli stroną przeważającą, wobec czego gole były kwestią czasu. Lider prowadzenie objął w 20. minucie, a na listę strzelców wpisał się Paweł Wojowski. Ekipa z województwa pomorskiego nie zamierzała się zatrzymywać i czym prędzej rozpoczęła poszukiwania bramki numer dwa.

Przyjezdni napierali i w końcu dopięli swego, a do siatki trafił Jakub Letniowski. Nie minęła chwila, a na tablicy wyników było już 0-3 po strzale Rafała Kosznika. Radunia z każdą minutą coraz bardziej się rozkręcała, a to oznaczało dla Chemika kłopoty. Ekipa ze Stężycy w 31. minucie zdobyła bramkę numer cztery, a jej autorem był Dawid Cempa. 180 sekund później, goście cieszyli się po raz piąty, po tym jak gola zdobył Wojciech Fadecki.

Radunia w pierwszej połowie zdobyła jedną bramkę. Ta padła tuż przed przerwą, a jej autorem ponownie był Letniowski. Ten sam zawodnik, szybko po zmianie stron miał na swoim koncie hat-tricka, a zespół z województwa pomorskiego wcale nie zamierzał na tym poprzestawać. "Zielono-żółto-niebiescy" zdobyli jeszcze dwa gole. W 81. minucie na 8-0 trafił Dawid Retlewski, a wynik chwilę później ustalił Radosław Stępień.

Radunia Stężyca - Chemik Police 9-0 (6-0)

1-0 Paweł Wojowski (20)

2-0 Jakub Letniowski (25)

3-0 Rafał Kosznik (27)

4-0 Dawid Cempa (31)

5-0 Wojciech Fadecki (34)

6-0 Jakub Letniowski (44)

7-0 Jakub Letniowski (51)