Znane jest nazwisko nowego szkoleniowca KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Został nim doskonale znany Przemysław Cecherz, który na Świętokrzyską wraca po trzech latach przerwy.


Przemysław Cecherz został nowym szkoleniowcem trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. 48-latek związał się ekipą "pomarańczowo-czarnych" roczną umową, która zawiera opcję automatycznego przedłużenia po spełnieniu warunków zapisów umowy. Na stanowisku pierwszego trenera zastąpił Tadeusza Krawca, z którym klub postanowił nie przedłużać kontraktu. Taki sam los spotkał także Jarosława Pacholarza, który do KSZO trafił 28 września 2020 roku.

Nowy opiekun ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego ostatnio pracował w Wieczystej Kraków, która niedawno cieszyła się z awansu do 4 ligi małopolskiej. Ponadto był także trenerem takich klubów jak Start Brzeziny, Górnik Zabrze, Wisła Płock, Hetman Zamość, Tur Turek, Stal Stalowa Wola, Znicz Pruszków, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Kolejarz Stróże, GKS Tychy, Poroniec Poronin, Raków Częstochowa, Widzew Łódź czy Chojniczanka Chojnice.


Foto: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.