Zespół z województwa kujawsko-pomorskiego nie próżnuje i już od pierwszego dnia okienka transferowego, prężnie działa na rynku, efektem jest pięć nowych transferów.

Do drużyny dołączył Łukasz Zagdański z Sokoła Kleczew. Zawodnik w przeszłości reprezentował barwy m.in. Elany Toruń, ŁKS-u Łódź czy Stali Rzeszów. W poprzednim sezonie zagrał w 32 spotkaniach, zdobywając 18 bramek co uczyniło go najskuteczniejszym zawodnikiem w swojej drużynie oraz czwartym zawodnikiem w lidze.

Kolejnym wzmocnieniem jest doświadczony 36-letni Mariusz Kryszak, z Elany Toruń. Zawodnik pochodzący z Inowrocława w sezonie 2020/21 zagrał w 28 spotkaniach notując 9 bramek. 

Ciekawym transferem jak na polskie warunki jest ściągnięcie zagranicznego napastnika Denzela Gómeza. 24-letni piłkarz w poprzednim sezonie reprezentował barwy hiszpańskiego zespołu Atlético Unión Güímar (4 poziom rozgrywkowy w Hiszpanii).

Dodatkowo, oprócz wymienionej wyżej trójki zawodników, do zespołu dołączył Mateusz Roszak z Unii Swarzędz oraz Dawid Zaborowski z Pomorzanina Toruń.


Foto: Unia Janikowo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.