Polonia Warszawa nie poddaje się w walce o awans do eWinner 2 ligi. Popularne "Czarne Koszule" w sobotę rozbiły Jagiellonię Białystok aż 4-0.

Od początku to Polonia Warszawa była stroną przeważającą. Popularne "Czarne Koszule" częściej utrzymywały się przy piłce oraz atakowali, a w 10. minucie już cieszyły się z gola, a piłkę w siatce umieścił Krystian Pieczara. Obraz gry w kolejnych minutach nie uległ zmianie i nadal na boisku lepiej prezentowali się gospodarze, jednak rezerwy Jagiellomi Białystok skutecznie odpierali ataki.

Zespół z Warszawy nadal jednak był stroną przeważającą, a gole dla niego były kwestią czasu. Kolejne trafienia odnotowano po zmianie stron. W 48. minucie było 2-0 dla Polonii, a bramkę ponownie zdobył Pieczara. Wicelider 3  ligi gr. I nie zatrzymywał się i cały czas atakował, lecz raziła nieskuteczność. Bohaterem "Czarnych Koszul" był tego dnia Pieczara, który w 60. minucie miał na swoim koncie hat-tricka.

Polonia w kolejnych minutach kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń, nie dając dojść do słowa rezerwom Jagielloni. Goście dwoili się i troili, ale nie potrafili znaleźć sposobu na "Czarne Koszule". Ostatecznie w tym meczu padł jeszcze jeden gol, a jego autorem był Wojciech Fadecki, który w doliczonym czasie gry, podwyższył na 4-0.

Polonia Warszawa - Jagiellonia II Białystok 4-0 (1-0)

1-0 Krystian Pieczara (10)

2-0 Krystian Pieczara (48)

3-0 Krystian Pieczara (60)

4-0 Wojciech Fadecki (90)