Polonia Warszawa nie poddaje się w walce o awans do eWinner 2 ligi. Podopieczni Rafała Smalca w sobotę pokonali na wyjeździe Mamry Giżycko.

było to jednak zwycięstwo łatwe i przyjemne, a Mamry Giżycko postawiły Polonii Warszawa trudne warunki. Podopieczni Rafała Smalca jednak starali się przejąć inicjatywę na murawie i to im się w końcu udało. "Czarne Koszule" długo jednak nie potrafiły zdobyć gola na 0-1, który dałby im trochę spokoju. Ostatecznie do przerwy bramek nie odnotowano.

Przyjezdni w drugiej odsłonie nadal napierali, ale Mamry dobrze grały defensywie. Polonia nie odpuszczała i w 57. minucie objęła prowadzenie, a samobójcza trafienie zaliczył Adrian Kucharski. Pięć minut później było już 0-2, a tym razem gola zdobył Szymon Lewicki. Zespół z Giżycka w kolejnych minutach próbował jeszcze nawiązać walkę z ekipą "Czarnych Koszul", ale ta dowiozła korzystny wynik do końca.

Mamry Giżycko - Polonia Warszawa 0-2 (0-0)

0-1 Adrian Kucharski (57-samobójcza)

0-2 Szymon Lewicki (62)