Piłkarze Polonii Warszawa nie zatrzymują się w walce o awans do eWinner 2 ligi. Podopieczni Rafała Smalca w środę pokonali rezerwy ŁKS-u Łódź.


Piłkarze Polonii Warszawa aby pozostać w grze o awans do eWinner 2 ligi, musieli w środę wygrać. Podopieczni Rafała Smalca szybko przejęli inicjatywę na murawie, a prowadzenie objęli w 13. minucie, za sprawą Filipa Araka. Popularne "Czarne Koszule" w kolejnych minutach starały się kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń, choć rezerwy ŁKS-u Łódź także miały swoje okazje.

Przyjezdni nie odpuszczali, jednak Polonia dobrze grała w obronie i na przerwę schodziła w lepszych nastrojach. Łodzianie nie zamierzali się zatrzymywać i w 53. minucie dopięli swego, a wyrównał Łukasz Dynel. Zespół z Warszawy w kolejnych minutach za wszelką cenę starał się odzyskać prowadzenie, ale drugi garnitur ŁKS-u skutecznie odpierał jego ataki.

Podopieczni Rafała Smalca dwoili się i troili, aż w końcu dopięli swego. Polonia prowadzenie odzyskała w 78. minucie, a bramkarza ŁKS-u pokonał Krystian Pieczara. Łodzianie w końcówce spotkania starali się jeszcze doprowadzić, ale defensywa "Czarnych Koszul" stanęła na wysokości zadania. Więcej goli już nie padło i lepsze humory po meczu miała drużyna z Warszawy.


Polonia Warszawa - ŁKS II Łódź 2-1 (1-0)

1-0 Filip Arak (13)

1-1 Łukasz Dynek (53)

2-1 Krystian Pieczara (78)


Foto: Polonia Warszawa

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • AK napisał/a

    Polonia!!!!!

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.