Polonia Środa Wielkopolska minimalnie uległa w konfrontacji ze spadkowiczem z eWinner 2 ligi, przegrywając na własnym boisku 1:2 (0:1)

Polonia Środa Wielkopolska od początku wyglądała bardzo solidnie ale to goście pierwsi wyszli na prowadzenie. W 11. minucie dobra kontra piłkarzy Błękitnych, rozrzucenie piłki na drugą stronę, zgranie do Jakuba Świdra, który wrzucił piłkę w pole karne a tam zupełnie niepilnowany Adrian Kwiatkowski, skierował piłkę do bramki obok bezradnego bramkarza.

Stracona bramka nie podłamała gospodarzy, którzy bezskutecznie próbowali zmienić rezultat meczu, dobrze jednak w bramce gości spisywał się Dominik Sasiak. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Początek drugiej połowy przyniósł nam drugą bramkę dla gości. Krótko rozegrany rzut rożny, wrzucona piłka w pole karne a tam najwyżej do piłki wyskoczył Maciej Liśkiewicz, podwyższając prowadzenie. Bardzo pewnie czuli się zawodnicy gości, zwłaszcza przy stałych fragmentach.

W 63. minucie gospodarze zdołali odpowiedzieć i zdobyć bramkę kontaktową. Wykonywany rzut wolny, piłka wrzucona w pole karne przyjezdnych, tam sporo zamieszania ostatecznie piłka ląduje pod nogami Adama Boruckiego, który z najbliższej odległości wpycha ją do bramki.

Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard 1:2 (0:1)

11' 0:1 Kwiatkowski

47' 0:2 Liśkiewicz

63' 1:2 Borucki

Polonia Środa Wielkopolska: Janczar - Borucki, Kozłowski, Henriquez, Wujec, Zgarda, Buczma, Bartkowiak, Brychlik, Antkowiak, Nowak

Błękitni Stargard: Sasiak - Sawczak, Liśkiewicz, Niedojad, Prawucki, Świder, Kwiatkowski, Wajsak, Rajch, Tarasewicz, Kujawa