Kolejne ważne trzy punkty zdobyła Polonia Bytom. Piłkarze z województwa śląskiego w sobotę ograli na wyjeździe Karkonosze Jelenia Góra.


Kibice od początku oglądali niezłe widowisko, a okazje stwarzali sobie zarówno jedni jak i drudzy. Częściej przy piłce była jednak Polonia Bytom, która groźniej atakowała, jednak szwankowała skuteczność. Karkonosze Jelenia Góra także miały swoje okazje i w 40. minucie objęli prowadzenie, a golkipera zespołu z województwa śląskiego pokonał Mateusz Baszak.

W drugiej odsłonie stroną dominującą była Polonia. Bytomianie do wyrównania doprowadzili już w 49. minucie, a na listę strzelców wpisał się Dawid Wolny. Przyjezdni dostali wiatru w żagle i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. To udało im się znaleźć cztery minuty później, a z gola cieszył się Konrad Andrzejczak. Karkonosze próbowały jeszcze wyrównać, ale zespół z województwa śląskiego dobrze grał w obronie i dowiózł prowadzenie do końca.


Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Bytom 1-2 (1-0)

1-0 Mateusz Baszak (40)

1-1 Dawid Wolny (49)

1-2 Konrad Andrzejczak (54)


Foto: Anna Szlapa/Polonia Bytom

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.