W meczu kontrolnym Pogoń Szczecin zremisowała 1-1 z akutalnym Mistrzem Izraela Hapoelem Beer Szewa.

W meczu z Hapoelem Pogoń wystawiła dwie różne jedenastki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a druga lepiej rozpoczęła się dla Mistrza Izraela. Po dorśrodkowaniu najlepiej w polu karnym odnalazł się Ben Sahar i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Pogoń odpowiedziała w 75. minucie, kiedy to w polu karnym faulowany był Soufian Benyamina, a jedenastkę na gola zamienił Spas Delev.

Pogoń Szczecin - Hapoel Beer Szewa 1-1 (0-0)

0-1 - Ben Sahar (51.)

1-1 - Spas Delev (75. karny)

Pogoń: (1. połowa): 26. Jakub Bursztyn - 24. David Niepsuj, 40. Sebastian Walukiewicz, 25. Lasha Dvali, 77. Ricardo Nunes - 60. Stanisław Wawrzynowicz (56. Adrian Benedyczak 30’), 14. Kamil Drygas, 9. Adam Frączczak, 10. Radosław Majewski, 8. Dawid Błanik - 18. Adam Buksa.

Pogoń: (2. połowa): 53. Łukasz Budziłek - 22. David Stec 21. Sebastian Rudol, 33. Mariusz Malec, 15. Hubert Matynia (2. Cornel Rapa 78’) - 20. Tomasz Hołota, 17. Zvonimir Kozulj, 7. Spas Delev, 27. Sebastian Kowalczyk, 29. Marcin Listkowski (56. Adrian Benedyczak 81’)- 11. Soufian Benyamina.

Hapoel: (skład wyjściowy): 1. David Goresh - 2. Ben Bitton, 16. Oren Bitton, 20. Luai Taha, 5. Shir Tzedek - 11. Dan Einbinder, 26. Marwan Kabha, 24. Maor Melikson, 19. Hen Ezra - 99. Tomas Pekhart, 14. Ben Sahar.

źródło: pogonszczecin.pl