Wynik meczu 10. kolejki 3 ligi gr. IV został zweryfikowany jako walkower na niekorzyść Podlasia Biała Podlaska. Chodzi o spotkanie z rezerwami Cracovii.


Wynik meczu 10. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy rezerwami Cracovii a Podlasiem Biała Podlaska został zweryfikowany na 3-0 dla ekipy z Krakowa. Podlasie tym samym zostało ukarane walkowerem, bowiem na boisku był obecny zawodnik, nieuwzględniony w protokole meczowym przez drużynę z Białej Podlaskiej. 

Wśród zapisanych w nim graczy znalazł się Arkadiusz Kot, który wówczas formalnie pauzował z uwagi na czterokrotne ukaranie żółtą kartką w bieżącym sezonie. Realnie jednak w spotkaniu uczestniczył Tomasz Tuttas, grający od pierwszej minuty z numerem 9. 

Mecz nie zmienia sytuacji w ligowej tabeli. Spotkanie rozegrane 25 września 2021 roku zakończyło się zwycięstwem "Pasów" 2-1, po bramkach Filipa Piszczka oraz Rubio. Dla Podlasia trafił natomiast Maciej Wojczuk

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.