Podbeskidzie Bielsko-Biała ogłosiło listę transferową, czyli listę zawodników, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Znalazło się na niej sześciu piłkarzy.


Podbeskidzie Bielsko-Biała ogłosiło listę transferową, czyli listę zawodników, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniach nowego pracodawcy. Beniaminek PKO Ekstraklasy poinformował za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego, że znaleźli się na niej Rafał Figiel, Bartosz Jaroch, Aleksander Komor, Rafał Leszczyński, Ivan Martin i Tomasz Nowak.

Najwięcej spotkań w trwających rozgrywkach piłkarskiej elity, rozegrał Komor, który 12 razy pojawił się na boisku oraz raz wpisał się na listę strzelców. Jeden mecz mniej ma Nowak, który także ma na swoim koncie jednego gola. Podium występów, których zgromadził osiem, zamyka Figiel. Jak natomiast radzili sobie inni? Jaroch uzbierał pięć spotkań, Martin trzy, natomiast Leszczyński trzykrotnie strzegł bramki "Górali".


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.