Znany jest plan transmisji spotkań w TVP trzech listopadowych kolejek 2 ligi. Najpierw kibice zobaczą starcie w Kaliszu pomiędzy miejscowym KKS-em a ekipą z Ostródy. Następnie na antenie Telewizji Polskiej odbędzie się transmisja w Lublinie, a tydzień później w Katowicach.


Listopadowe zmagania w drugiej lidze rozpoczną się 4 listopada, bowiem wtedy zostanie rozegrana 11. kolejka o mistrzostwo 2 ligi. Tradycyjnie jedno spotkanie zostanie pokazane w TVP Sport. Kibice zobaczą potyczkę beniaminków, a mianowicie KKS-u 1925 Kalisz z Sokołem Ostróda. Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 18. 

Trzy dni później, na kwadrans przed 15:00, rozpocznie się transmisja spotkania Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów. Kolejne spotkanie 2 ligi, które pokaże Telewizja Polska, zostało zaplanowane na dzień 14 listopada, na godzinę 13:00. Wtedy to rozpocznie się mecz GKS-u Katowice z beniaminkiem z Kalisza. 


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.