Nastąpiła zmiana na stanowisku szkoleniowca w drugoligowym Zniczu Pruszków. Funkcji tej, dłużej nie będzie pełnił Piotr Kobierecki. Jak informuje oficjalny serwis klubowy, zespół do końca sezonu poprowadzi Artur Januszewski.


Piotr Kobierecki nie jest już trenerem Znicza Pruszków, który aktualnie zajmuje 16. miejsce w eWinner 2 lidze. Jak podaje oficjalny internetowy serwis klubu, jego następcą został Artur Januszewski, były piłkarz ekipy z Mazowsza. 44-latek na szczeblu piłkarskiej elity uzbierał 156 spotkań oraz zdobył jednego gola. 

35-letni Kobierecki ekipę Znicza objął 2 stycznia i poprowadził go w piętnastu meczach. Pod jego wodzą, drużyna zdobyła 17 punktów, a złożyło się na to 5 zwycięstw, 2 remisy oraz 7 porażek. Pruszkowianie aktualnie są tuż nad strefą spadkową, mając tyle samo punktów, co siedemnaste rezerwy Lecha Poznań.

Znicz w najbliższej kolejce zagra u siebie z Garbarnią Kraków. Początek spotkania zaplanowano na 22 maja o godzinie 15:00.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.