Motor Lublin za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego, poinformował o przedłużeniu umowy z pomocnikiem. Piotr Ceglarz, bo o nim mowa, w ekipie beniaminka eWinner 2 ligi będzie występował jeszcze przynajmniej przez rok.


Piotr Ceglarz podpisał nową umowę z Motorem Lublin. Pomocnik z beniaminkiem eWinner 2 ligi związał się kontraktem do 30 czerwca 2022 roku i zawiera on opcję przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy. 28-latek w trwającym sezonie rozegrał 33 mecze ligowe oraz pięciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Zawodnik do Motoru trafił ze Stali Rzeszów, a ponadto w przeszłości reprezentował barwy takich klubów jak Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polonia Bytom czy Nadwiślan Góra.

-Chcemy zatrzymać w składzie naszego zespołu wyróżniających się zawodników z obecnego sezonu, dlatego bardzo się cieszę, że Piotr związał się z nami na kolejne rozgrywki - powiedziała na łamach oficjalnej strony Marta Daniewska, prezes Motoru Lublin.

-Cieszę się, że zostanę tu na dłużej. Po podpisaniu nowej umowy dzwoniłem do żony i mogę powiedzieć, że ona podziela mój entuzjazm. Oboje bardzo dobrze się tutaj czujemy - dodał Ceglarz.


Foto: Materiały prasowe Motoru Lublin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.