Podopieczni Artura Skowronka wygrali w meczu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza i awansowali na trzecią lokatę. Gole dla mielczan zdobywali Bartosz Nowak i Grzegorz Tomasiewicz, zaś Słoniki odpowiedziały bramką Florina Purece.


Od początku spotkania stroną dominującą byli piłkarze Bruk-Betu Termalici Nieciecza, który od początku chcieli narzucić swoje warunki gry. To im się udało i już w 16. minucie przed doskonałą szansą stanął Piotr Wlazło, jednak zabrakło centrów.

Słoniki nadal atakowały, a doskonałą okazje miał m.in. Dawid Kalisz. Zawodnicy PGE Stali Mielec wzięli sprawy w swoje ręce i w 39. minucie wyszli na prowadzenie po golu Bartosza Nowaka. Goście poszli za ciosem i minutę później do siatki trafił Grzegorz Tomasiewicz.

Po zmianie stron podopieczni Piotra Mandrysza chcieli odrobić straty jednak brakowało skuteczności. Gola jednak w końcu udało się zdobyć, a do siatki w 71. minucie trafił Florin Purece. Gospodarze chcieli pójść za ciosem, ale ostatecznie to mielczanie mogli cieszyć się z trzech oczek.


Bruk-Bet Termalica Nieciecza - PGE Stal Mielec 1-2 (0-2)

1-0 Bartosz Nowak (39)

2-0 Grzegorz Tomasiewicz (40)

2-1 Florin Purece (71)


Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Budziłek – Grzybek, Putiwcew, de Amo Perez, Mikovic – Gergel, Jovanovic (46. Purece), Wlazło, Bezpalec (69. Kamiński), Kalisz (77. Kiełb) – Gutkovskis

PGE Stal Mielec: Kiełpin – Dobrotka, Prokic (81. Olszewski), Mak (57. Żyro), Stasik, Soljic, Nowak, Paluchowski (74. Barisic), Tomasiewicz, Getinger, Bielak

Żółte kartki: Jovanovic, Mikovic - Getinger, Stasik

Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec)

Widzów: 4024


Foto: Podkarpacielive

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.