Liga hiszpańska, po Bundeslidze i Premier League, to jedna z najbardziej emocjonujących lig piłkarskich na świecie. To również jedna z najchętniej wybieranych lig do zakładów bukmacherskich – w SuperBet La Liga zajmuje obecnie jedno z bardziej zaszczytnych miejsc. A nazwisko naszego mistrza Lewandowskiego zapewne ma z tym wiele wspólnego.

Jednak nawet jeśli chodzi o najlepszych z najlepszych, czyli ligę hiszpańską, i tutaj można wskazać mocnych faworytów zestawień oraz bukmacherskich pewniaków, na wynikach gry których niejeden fan chciałby zarobić chociaż trochę. W takim razie kto jest w tych rozgrywkach drużyną, na którą bez problemu można postawić swoje pieniądze?

Liderzy w hiszpańskiej lidze

Rok w rok w zasadzie trudno o niespodzianki – nawet w La Liga SuperBet zawsze ma największe obłożenie w przypadku dwóch drużyn: Realu Madryt i Barcelony. Jeśli jednak chce się coś wygrać, trzeba umieć ryzykować wyższe kursy, trzeba też umieć obstawiać, mieć wprawne oko i bystry umysł. W sumie w La Lidze rozgrywa mecze dwadzieścia drużyn, a więc, zgodnie z zasadami matematyki, każdy z tych zespołów gra aż 38 spotkań. To naprawdę imponująca ilość, a także ogromne pole do popisu, szczególnie w przypadku mniejszych czy słabszych drużyn, które być może w tym sezonie będą chciały zadziwić cały świat poziomem swojej gry oraz możliwościami.

Zakłady bukmacherskie to nie jedynie zakłady o to, która z dwóch drużyn wygra bezpośrednie starcie. To również obstawianie bardziej delikatnych i trudniejszych do oszacowania kwestii, takich jak absolutny król strzelców. W tym roku jest to o tyle istotniejsze, że po hiszpańskiej murawie biega nasz najlepszy zawodnik Robert Lewandowski i zapewne liczy na ten tytuł. Jego największym przeciwnikiem – również w typach i kursach – jest choćby Karima Benzema czy Vinicius Junior oraz Iago Aspas. Warto też dokładnie sprawdzić wszystkie zakłady specjalne, ponieważ ze względu na fakt obecności Lewandowskiego, wyrosły one u dobrych bukmacherów jak grzyby po deszczu.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.