Znicz Pruszków przegrał z Widzewem Łódź 0-6 (0-1) w niedzielnym spotkaniu 17. Kolejki 2 ligi. Od 25. minuty gospodarze musieli radzić sobie bez Marcina Bochenka, który otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Dwie bramki dla przyjezdnych zdobył Marcin Robak.

W 6. minucie niebezpieczną sytuację stworzyli sobie gospodarze. Podopieczni Piotra Mosóra zagrozili bramce przyjezdnych po raz pierwszy w tym spotkaniu. Do płaskiego dośrodkowania z lewego skrzydła doszedł Paweł Tarnowski. Pomocnik pruszkowian nieczysto trafił w piłkę, a ta przeleciała nad poprzeczką.

W 14. minucie fatalny w skutkach błąd mógł popełnić Wojciech Pawłowski. Bramkarz łódzkiej drużyny podał wprost pod nogi zawodnika Znicza Pruszków. Tarnowski nie wykorzystał sytuacji i uderzył w bramkarza.

W 24. minucie dobre zagranie w pole karne do Marcina Robaka. W ostatniej chwili zdjął mu piłkę z nogi Marcin Bochenek. Po chwili do strzału zza pola karnego dopadł Adam Radwański i uderzył obok słupka.

W 25. minucie drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Bochenek stawiając w trudnej sytuacji swoich kolegów, którzy przez ponad godzinę musieli grać w osłabieniu.

W 41. minucie podopieczni Marcina Kaczmarka wyszli na prowadzenie na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Radwański. Piłka odbiła się od murawy i zaskoczyła interweniującego Piotra Misztala.

W 49. minucie  bramkę podwyższającą wynik spotkania zdobył głową Daniel Tanżyna. Najpierw Sebastian Rudol dopadł do uderzenie i głową próbował zaskoczyć bramkarza. Jego uderzenie odbiło się od jednego z obrońców.

W 60. minucie z rzutu karnego Marcin Robak wykorzystał rzut karny po faulu na samym sobie.

W 66. minucie podwyższył prowadzenie łodzian Rafał Wolsztyński, który wykorzystał podanie do środka pola karnego od Łukasza Kosakiewicza.

Na 16. minut przed końcem regulaminowego czasu gry Christopher Mandiangu trafił po raz piąty w tym spotkaniu. Niemiecki pomocnik wykorzystał zespołową akcję Widzewiaków.

W 85. minucie drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu zdobył Marcin Robak, który wykorzystał dośrodkowanie od Kosakiewicza.

0-6 Marcin Robak (85.)

Znicz Pruszków: Misztal - Bochenek, Rybak, Baran, Rackiewicz (46. Michał Wrześniewski) - Tarnowski, Machalski, Obst, Noiszewski (67. Hubert Handzlik), Pyrka (89. Mikołaj Szymański) - Zjawiński (80. Michał Suchanek).

Widzew Łódź: Pawłowski - Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Kordas (46. Marcel Pięczek) - Kita (64. Rafał Wolsztyński), Możdżeń, Poczobut, Radwański (60. Christopher Mandiangu), Gutowski (75. Michael Ameyaw) - Robak.

żółte kartki: Bochenek - Radwański, Kordas, Tanżyna. czerwona kartka: Marcin Bochenek (25. minuta, Znicz, za drugą żółtą). sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)