Pewnym zwycięstwem Motoru Lublin zakończyło się spotkanie rozgrywane w Pruszkowie. Ekipa z Lublina pewnie rozprawiła się z tamtejszym Zniczem wygrywając 4:1. Hat-tricka skompletował Michał Fidziukiewicz.

Mecz rozpoczął się błyskawicznie, już w 3. minucie Michał Fidziukiewicz rozciągnął akcję na lewą stronę do Roberta Ceglarza, który wrzucił piłkę w pole karne do Fidziukiewicza a ten pewnie głową pokonał bramkarza gospodarzy. W 10. minucie po indywidualnym rajdzie lewą stroną boiska, swoją okazję miał Vitinho, minął obrońcę gospodarzy i uderzył z ostrego kąta, ale dobrze w tej sytuacji zachował się Jan Jurczak.

W 25. minucie było już 2:0, po rzucie rożnym i wybiciu przez gospodarzy, piłka wróciła w pole karne do niekrytego Adriana Dudzińskiego, który strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, choć Motor powinien prowadzić znacznie wyżej, blisko swojego drugiego trafienia był Fidziukiewicz, który strzelił minimalnie nad poprzeczką.

Druga połowa przynosiła kolejne ataki lublinian, w 53. minucie faulowany był w polu karnym Dudziński, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Fidziukiewicz. Po jednej z akcji Znicza piłka nawet zatrzymała się w siatce gości, ale arbiter dopatrzył się w tej sytuacji przewinienia na Wawszczyku.

Ostatnie pół godziny to przewaga Znicza, który bardzo chciał zminimalizować rozmiary porażki. Udało im się to w 85. minucie kiedy to Znicz odebrał piłkę na połowie Motoru, dogranie do Mariusza Gabrycha, który bez wahania mocnym uderzeniem pod poprzeczkę zdobył bramkę. W doliczonym czasie gry to ekipa z Lublina wyprowadziła ostatni cios, doskonałe podanie do wychodzącego Fidziukiewicza i napastnik Motoru się nie myli i tym samym kompletuje hat-tricka.

Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:4 (0:2)

Znicz Pruszków: Jurczak – Stawikowski, Lewczuk, Staniszewski, Hrnciar, Bochenek, Baran, Tabara, Machalski, Kręcichwost

Motor Lublin: Kiełpin – Dudziński, Błyszko, Wawszczyk, Moskwik, Kusiński, Rak, Ceglarz, Wójcik, Vitinho, Fidziukiewicz

Kartki: Stawikowski, Kaliniec – Moskwik