W ostatnim meczu 10. kolejki 3 ligi gr. I, pewne zwycięstwo odniósł Pelikan Łowicz. Podopieczni Piotra Gawlika nie mieli większych problemów z ograniem rezerw ŁKS-u Łódź.

Stroną przeważającą od pierwszych minut był Pelikan Łowicz, który szybko rozpoczął poszukiwania otwierającego trafienia. To udało mu się w 14. minucie, a bramkarza rezerw ŁKS-u Łódź pokonał Radosław Kuciński. Goście starali się przeciwstawić "biało-zielonym", którzy jednak tego dnia byli bardzo dobrze dysponowani. Podopieczni Piotra Gawlika cały czas atakowali, a kolejne gole były kwestią czasu.

W derbach województwa łódzkiego dużo lepiej spisywał się Pelikan, który w 32. minucie prowadził już 2-0, a na listę strzelców tym razem wpisał się Kamil Łojszczyk. Ekipie z Łowicza cały czas było mało i ta w kolejnych minutach szukała okazji do podwyższenia rezultatu. Miejscowi rzutem na taśmę przed przerwą zdobyli gola numer trzy, a jego autorem był Adrian Marcioch.

Po zmianie stron to ŁKS częściej był przy piłce i starał się zmniejszać straty. Pelikan natomiast skupił się na grze w defensywie i bronieniu wyniku. Łowiczanie także próbowali coś zdziałać z przodu, jednak szwankowała skuteczność. Ostatecznie więcej goli już nie padło i to podopieczni Piotra Gawlika po meczu mieli lepsze nastroje, bowiem to do nich powędrował komplet "oczek".

Pelikan Łowicz - ŁKS II Łódź 3-0 (3-0)

1-0 Radosław Kuciński (14)

2-0 Kamil Łojszczyk (32)

3-0 Adrian Marcioch (45)