Lider 3 ligi grupy II tylko zremisował na własnym boisku w 17. kolejce zmagań III ligi ze Świtem Skolwin 1:1 (0:1)

Liderująca Olimpia Grudziądz podejmowała na własnym stadionie Świt Skolwin czyli wicemistrza poprzedniego sezonu. Z racji, że walka o czołowe miejsca w tabeli jest bardzo zażarta, każdy punkt liczy się do ligowej tabeli. Dla lidera był to o tyle ważny mecz, ze po piętach depcze im Kotwica Kołobrzeg i.. rewelacja rozgrywek Pogoń Nowe Skalmierzyce

Wielu kibiców z pewnością zacierało ręce przed tym starciem, dwa zespoły, które dobrze czują się w grze ofensywnej - co mogło zwiastować sporą ilość bramek. Rzeczywistość delikatnie różniła się od oczekiwań, w meczu padło dwie bramki i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, tuż przed przerwą jeden z zawodników gości otrzymał piłkę w polu karnym - jego próba strzału została zablokowana, ale końcem buta zgrał ją do Szymona Kapelusza, który potężnym uderzeniem w okienko wyprowadził gości na prowadzenie.

Gospodarze odpowiedzieli na początku drugiej części spotkania, wrzucona piłka z rzutu wolnego została wybita na skraj pola karnego, zawodnik gospodarzy przewrotką zagrał ją na 5-metr a tam Piotr Witasik z najbliższej odległości umieścił ją do pustej bramki.

Strata punktów przez Olimpię i zwycięstwo Kotwicy sprawiły, że kluby dzieli zaledwie jeden punkt co zapowiada ciekawą walkę przez resztę sezonu.

Olimpia Grudziądz - Świt Skolwin 1:1 (0:1)

44' 0:1 Kapelusz

52' 1:1 Witasik

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.